Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Güncelleme:

Adet kanı büyüsü bilindiği gibi kadının ay başı yani adet kanı ile yapılır. İnsanlara büyük zararları olan büyü çeşitleri arasında bulunur ve yapılması çok kolaydır. Uzun yıllardır gizli ilimler alanında tanınan bir medyum hoca olduğum için adet kanı büyüsü hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vereceğim.

Ayrıca adet kanı büyüsünü bozmak için özel bir tılsım paylaştım. Bu tılsımı doğru uygulamak için makalemin tamamını dikkatlice okuyun. Anlattığım konular çok önemlidir, bu nedenle yazdıklarımı dikkatlice okursanız adet kanı büyüsü hakkında en doğru bilgilere ulaşmış olursunuz.

Adet kanı büyüsü: Eşiyle veya sevgilisiyle ilişkisinde ciddi sorunlar yaşayan bazı insanların ilişkilerini kurtarmak için yaptıkları büyü uygulamasıdır. Adet kanı büyüsü yapılan erkek kısa zaman içinde eşine karşı ilgisini yoğun şekilde artırır.

Adet kanı büyüsünü bozmak aslında bilinenin ötesinde çok zordur. Hepiniz az çok Adet kanı büyüsü nasıl yapılır biliyorsunuz ama ben aranızda bilmeyenleriniz olduğunu varsayarak kısa bir bilgi vereyim. Ayrıca diğer yapılan farklı büyüler hakkında bilgi almak isteyenler büyüler kategorisini ziyaret edebilir.

Değerli kardeşlerim: Aslında adet kanı büyüsü bizim kara büyü diye tabir ettiğimiz büyüler sınıfına girer. Konuya bu açıdan bakıldığında kara büyünün aslında masum büyü çeşitleri arasında olmadığını daha iyi kavrayabiliriz.

Özellikle hanımlardan çok sorular alıyorum ve bana gelen soruların hepsine yanıt veriyorum. Adet kanı büyüsü hakkında merak ettiğiniz soruları bu sayfanın altında bulunan mail adresinden bana sorabilirsiniz. Tüm sorularınıza içtenlikle cevap vereceğimden şüpheniz olmasın.

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Elbette tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi adet kanı büyüsünde de amaç bir insanın iradesini teslim alarak o kişinin duygusal ve fiziksel davranışlarını kontrol altına almaktır. Ayrıca adet kanı büyüsü nasıl bozulur diye merak edenlere cevap olarak, adet kanı büyüsünün uzman medyumlar tarafından bozulmasını öneriyorum.

Peki adet kanı büyüsü yaparak nasıl bir sonuç elde edilir? Öncelikle bu tılsımı kadınların yaptırdığını bilmek gerekir. Bir kadının kendisinden uzaklaşan kocasını tekrar kendine bağlaması ve aşık etmesi için yapılır. Gerçekten de adet kanı büyüsü yaparak giden kocanın evine ve karısına bağlanması mümkündür.

Toplum içinde aybaşı kanı büyüsü adıyla bilinen bu büyüde kadınların ay başı kanları kullanılır. Bu açıdan bakıldığımda etik bir büyü olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak çok çaresiz kalan kadınlar zaman zaman içinde bulundukları zor durumdan dolayı adet kanı büyüsüne başvuruyorlar.

Kadından elde edilen kanın erkeğe içirilmesi söz konusu olduğu için bu sihir pek çok hoca tarafından kabul görmez. Doğal olarak adet kanı büyüsü yapan hocalar etik kuralları hiçe sayarak bu çalışmaları yapmaya devam ediyorlar. Bu sihrin erkekler üzerinde çok büyük etkisi olmasından dolayı pek çok kadın tarafından tercih edildiğini bilmek gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Genel olarak adet kanaması sonucunda elde edilen çok az miktardaki kanı erkeğe içirmek yöntemiyle yapılır. Adet kanı büyüsünü hazırlayan hoca önce buna uygun olarak bazı ayinler gerçekleştirir. Bu ayinler sonrasında havas ilmine göre yazılı tılsımlardan oluşan bir tılsım hazırlar. Bu tılsımı uygulamayı yapacak kadına ulaştırır.

Hoca tarafından kendisine gönderilen tılsımı alan kadın bundan sonraki aşamada hocanın verdiği talimatlar doğrultusunda ritüeli gerçekleştirir. Ben size burada bu ritüelin nasıl yapıldığını anlatmak istemiyorum.

Yani adet kanı büyüsü uygulanırken kadının yapması gereken eylemler ve okuması gereken sihirli sözler vardır. Bu sihirli sözler söylenmeden yapılan adet kanı büyüsünün hiç bir etkisi olmaz.

Bu ritüelin bütünlük içinde yapılması gerekir. Zincirin halkalarından birisi eksik bırakıldığında doğal olarak yapılan büyünün erkek üzerinde hiç bir etkisi olmayacaktır. Büyü uygulamalarında ritüelleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek son derece önemlidir. Eksik ve kuralına uygun olarak yapılmayan hiç bir büyüden sonuç almak mümkün değildir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Son dönemlerde eşinizin sizden hızla uzaklaşması, başka bir kadına yönelmesi büyü belirtileri arasında gösterilir. Yani eşinizde son zamanlarda başlayan davranış farklılıkları büyü belirtisinin en büyük alametleri arasında yer alır. Örneğin daha önce size değer veren, sizinle vakit geçirmek isteyen eşiniz son dönemlerde size olan ilgisini kaybetmeye başladıysa durup bu durumun nedenini düşünmeniz gerekir.

Eğer kocanıza başka bir kadın tarafından adet kanı büyüsü yapıldıysa eşinizi bu kadından kurtarmanın tek bir çözüm yolu vardır. Hemen hiç vakit kaybetmeden büyü bozan hocalar dan yardım almanız gerekir. Eşinize yapılan adet kanı büyüsü bozulmadığı sürece eşinizin size yaklaşması maalesef mümkün değildir.

Zaten eşinize en yakın kişi siz olduğunuz için doğal olarak eşinizdeki radikal değişiklikleri en iyi fark eden kişide siz olursunuz. Kocanızla olan ilişkilerinizde negatif olarak bazı değişiklikler gözlemlemeye başladıysanız hemen uzman bir medyum aracılığı ile bu durumun nedenini öğrenebilirsiniz.

Eğer bir erkeğe adet kanı büyüsü yapıldıysa aşağıdaki belirtiler size bunun ipuçlarını verecektir.

  • Son zamanlarda kocanız eve geç saatlerde dönmeye başladıysa.
  • Eşiniz size karşı daha önce gösterdiği ilgiyi göstermeye başladıysa.
  • Kocanız cinsel olarak size arzu duymamaya başladıysa.
  • Kocanızla geçirdiğiniz vakit gittikçe daha azalmaya başladıysa.
  • Kocanız size karşı kaçamak cevaplar vermeye başladıysa.
  • Eşiniz son dönemlerde uykusuzluk sorunları yaşamaya başladıysa.
  • Son dönemlerde eşinizi çok düşünceli görmeye başladıysanız.

Tüm bu yukarıda sizlere yazdığım işaretler eşiniz üzerinde başka bir kadın tarafından yaptırılan adet kanı büyüsüne kanıt olabilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Şayet ortaya çıkarılmış bir adet büyüsü vakası varsa ilk temel kurak uzman bir hocadan yardım almaktır. Yanlış müdahale sonunda eşinizin sizden iyice uzaklaşacağı ihtimalini bilmeniz gerekiyor. Genelde bu durumlarla karşı karşıya kalan kadınlar kendi çevrelerindeki mahalle hocalarına gitmeyi tercih ediyorlar.

Oysa büyü bozmak öyle sanıldığı kadar kolay bir şey değildir. Bir kere büyüyü bozacak hocanın kendi alanında deneyimi ve uzmanlığı olması şarttır. Bu kriterlere sahip olmayan hocalar tarafından yapılan büyü bozma işlemleri maalesef zaman zaman kötü sonuçlara yol açmaktadır.

Büyü çözdürme konusunda en çok yapılan hata kişinin çevresindeki insanlardan etkilenerek onların tavsiye ettiği hocalara yönelmeleridir. Çevrenizde size bu şekilde tavsiyelerde bulunan tanıdıklarınız olabilir ancak büyü bozdurmak için seçeceğiniz hocanın kesinlikle doğru hoca olduğundan emin olmanız gerekir.

Değerli kardeşlerim: Hemen aşağıda sizlerle bir tılsım paylaştım. Bu tılsım sayesinde büyük oranda eşinize yapılan adet kanı büyüsünü etkisiz hale getirebilirsiniz. Ancak burada unutmamanız gereken nokta şudur: Bu tılsım sadece geçici bir çözümdür. Kocanızın üzerindeki büyüyü bir kaç gün tesirsiz hale getirebilir. Siz bu tılsımı uyguladıktan sonra kesin sonuca ulaşmak için hemen bir hocadan yardım almanız gerekir.

Hemen aşağıdaki tılsımı kendi bilgisayarınıza indirin daha sonra bu tılsımı yazıcıdan çıkarın ve üçgen şeklinde katlayarak muska haline getirin. Ardından evinizde bulunan bir tencere içine biraz sirke dökün. Sirkeli suyun içine elinizdeki bu tılsımı koyun. 10 dakika bekletin ve ardından tılsımı tencereden çıkararak bir gece evinizde bekletin.

adet kanı büyüsü bozmak
Adet Kanı Büyüsünü Bozmak İçin Tılsım

Ertesi gün tılsım kuruduktan sonra bu tılsımı yakmanız gerekiyor. Bunun için bir adet mum yakın. Ardından tılsımı bir cımbız ya da maşa ile tutarak mumum ateşinde yanmasını sağlayın. Tılsım tamamen yandıktan sonra bu tılsımdan arta kalan külleri yaşadığınız binanın 100 metre yakınında bir alana serpin. Bu şekilde kocanızın üzerindeki adet kanı büyüsünü geçici olarak etkisiz hale getirebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Zararları

Her şeyden önce yapılan işlem sağlık açısından son derece sakıncalı olduğu kadar etik kuralları açısından da aynı oranda eleştiriye açıktır. Bunun yerine yapılacak farklı alternatif büyü çeşitleri olduğunu bilmek gerekir. Örneğin aşk büyüsü etik açısından sakıncası olmayan büyü çeşitleri arasında yer alır. Herhangi bir kişi adet kanı büyüsü yerine gayet açıktır ki aşk büyüsü yaptırmayı tercih edebilir.

Ayrıca adet kanı büyüsü İslam dininde de hoş karşılanmaz oysa bunun yerine eşini kendine bağlamak isteyen bir kadın bağlama büyüsü yaptırmayı tercih etmelidir. Zaten bağlama büyüsü dediğim büyü türü de sonuç olarak aynı hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum diyen bir kadının bunu yaptırmadan önce diğer alternatif büyüleri de öğrenmesi gerekir.

Adet kanı büyüsünün zararları göz önüne alındığında ortaya şu sonuç çıkıyor: Elbette bu sihir yöntemi etkili bir yöntemdir ancak bu büyüye alternatif olarak yapılan diğer çalışmalara yönelmek daha sağlıklı olur. Ben size bu alternatif çözümleri açıkladım. Bundan sonrası sizin kendi kişisel tercihiniz olacak. Ben sorumluluk duygusu taşıyan bir medyum olarak sizlere doğru yolu açıklamakla mükellefim.

Adet Kanı Büyüsü Yaptıranlar

Bazen çaresizlikten, bazen sağlıklı düşünememekten kaynaklanan sebeplere bağlı olarak artık günümüzde binlerce kadın son çareyi adet kanı büyüsü yaptırmakta buluyor. Bu kadınların ruh hallerini anlayabiliyorum ama vereceğiniz karar ne olursa olsun mutlaka iyice analiz edilmesi gerekiyor.

Bugün vereceğiniz karardan dolayı yarın pişmanlık duymak istemiyorsanız, karar vermeden önce kesin olarak kendinizden emin olmanız gerekiyor. Adet kanı büyüsü yaptıranlar hiç şüphesiz istedikleri sonuca ulaşıyorlar. Ancak bu isteklerinin yerine gelmesi için bazı etik kuralları ihlal ettiklerini bilmeleri gerekir.

Değerli kardeşlerim: Ben 25 yıldır bu alanda hizmet veriyorum ve binlerce insana adet kanı büyüsü konusunda yardımcı oldum ve olmaya devam ediyorum. İleride kafanızın karışmaması için bu konularda doğru bilgilenmeniz gerekir.

Adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kadınlar, bilgi almak için bana hemen aşağıdaki mail adresinden sorularını sorabilirler.


medyumdestek@gmail.com


4 yorum yapılmış “Adet Kanı Büyüsü”

  1. Hocam eşime başka kadın tarafından yapılan adet kanı büyüsünü bozdurmak için sizden yardım almıştım. Belki hatırlarsınız beni. Size çok teşekkür ederim siz büyüyü bozduktan sonra eşim o kadını buraktı ve ba geri döndü sizin sayenizde. Size minnettarım hocam, iyi ki varsınız.

Bir cevap yazın