Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Güncelleme:

Bir insanı tüm kalbinle seviyorsan ona sahip olmak için aşk duası yaptırmak iyi bir alternatif olur. Aşık etme duası yaptıran kişi kısa zamanda sevdiğine kavuşur. Sevdiğini kendine aşık etme duası yaptırmak gerçekten işe yarıyor mu? Bu sorunun cevabını merak ediyorsan o halde bu yazının ilgini çekeceğine eminim.

Eğer birini seviyorsanız ve sevdiğiniz kişiden karşılık alamıyorsanız o halde aşk duası sevdiğinizin ilgisini sizin üzerinize çekmek için en iyi yöntemlerden birisi. Daha önce denenmiş aşk duaları sayesinde hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Değerli müslüman kardeşlerim; uzun zamandır aşk duası yaptırmak isteyen insanlara yardımcı oluyorum. Bu konuda yardım almak için veya merak ettiğiniz soruları sormak için hemen bu makalenin altında yazan mail adresinden bana sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir insanın yaşı ne olursa olsun içinde mutlaka güçlü bir arzuya sahiptir. Bu aşk arzusudur. Başkasına duyulan tutkudur. Bu tutku sayesinde insan öz benliği ile bağlantı kurabilir. Bu nedenle sizlere en güçlü aşk duası nedir bunun açıklamasını yapacağım.

Aşk Duası Bazen Hayat Kurtarır

Öncelikle sizlerle yıllar önce benden yardım alan bir hanım kızımızın hikayesini paylaşmak istiyorum. Bu hanım kardeşim büyük bir çıkmazın içindeydi hatta hayatına son vermeyi düşünüyordu.

Bundan 7 yıl kadar önce Ayşe isminde 25 yaşlarında genç bir kızımız bana umutsuz bir halde geldi. Sevdiği erkeğin kendisini terk ettiğini ve artık bu acı ile başa çıkamadığını söyledi. Gerçekten büyük acı çekiyordu, onun acısını yüzünde görüyordum. Çaresizlik ve terk edilmişlik duyguları arasında aklı karışmıştı. Artık hayattan hiç beklentisi kalmadığını ve yaşamak istemediğini tekrar edip duruyordu.

Öncelikle kendisine bu kadar umutsuz olmaması gerektiği konusunda telkinlerde bulundum. Kırılmış bir kalbi onarmak çok zordur ama imkansız değildir. Yılların bana kazandırdığı tecrübeler sayesinde ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyordum.

Özellikle sevdiği erkek tarafından terk edilen kızlar kendilerini çok yalnız ve yetersiz hissederler. Bunu bildiğim için Ayşe kızımıza olabildiğince doğru bir şekilde yardımcı olmaya çalıştım. Kendisine güvenmesini ve kısa sürede sevdiğine tekrar kavuşması için gerekeni yapacağımı söyledim.

İlk başlarda umudu yoktu ama ben kendisine özel bir aşk duası verdikten sonra içindeki yaşam enerjisi tekrar artmaya başladı. Umutları tekrar yeşermeye başladı. İlk haftadan sonra tekrar bana geldi ve artık sanki o eski Ayşe gitmiş yerine bambaşka bir Ayşe gelmiş gibiydi. Sevdiği erkeğin onu aradığını ve büyük bir hata yaptığını kabul ettiğini söyledi.

Bu gelişmelerden kısa bir süre sonra Ayşe hanım kızımız sevdiği insanla dünya evine girdi. Bu nedenle aşk duası bazen hayat kurtarır diyorum. En büyük kırgınlıklar bile bu dualar sayesinde çözülebilir.

Aşk duası nasıl yapılır bunu sizler için bu makalemde anlatacağım. Lütfen yazdıklarımı dikkatle okuyun. Burada paylaştığım aşk duaları kesinlikle sizlere yardımcı olacaktır. Bu duaları düzenli bir şekilde okursanız çok kısa zaman içinde aşık olduğunuz kişinin ilgisini kazanabilirsiniz.

Aşk Duası Nedir

Aşk Duası

Sevdiği tarafından terk edilen birisi gerçekten de aşk duası okuyarak sevdiğini kendine geri getirebilir. Aşk dualarının gücü oldukça fazladır. Hemen hemen tüm kızlar ideal bir eş bulup onunla evlilik planları kurar. Fakat pek çoğu erkeklerin kadınlara oranla farklı hisleri olduğunu anlayamaz.

Bu nedenle erkeğin ruhundan anlamayan kadınlar bir gün mutlaka sevdiği erkeği kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar. Bunun en iyi çözümü aşk duası yaptırmaktır. Sevdiği erkeği elinde tutmak isteyen bir kadının mutlaka aşk duası yaptırarak bu durumu garanti altına alması gerekir.

Birazdan size güçlü bir aşk duası tarifi vereceğim bu duayı okuyanlar mutlaka tez zamanda kaybettikleri sevdiklerine kavuşurlar. Aşk duası okurken önemli olan tün benliğinizle bu duanın gücüne inanmaktır. Şüphe ile okunan dualar asla sonuç vermez.

Aşk Duası Tarifi

Aşk Duası Tarifi

Değerli kardeşlerim; aşağıdaki duayı indirip muska halinde kendi yatak odanızda 21 gün boyunca saklayın. 21 gün içinde sevdiğiniz kişinin size geri döndüğünü göreceksiniz. Daha önce denenmiş aşk duası mutlaka sizin içinde fayda sağlayacaktır.

Güzel ahlaklı temiz bir insanla hayırlı yuva kurmak isteyen her müslüman kardeşim hemen aşağıdaki aşık etme duasını dinleyerek kısa zamanda muradına Allah’ın izniyle ulaşır. Temiz bir kalp ile bu duanın dinlenmesi gerekir.

aşk duası örneği

Yukarıdaki dua son derece tesiri güçlü bir dua bu nedenle ihtiyaç sahiplerine büyük faydası olacaktır. Bunu kendi yattığınız odanın içinde güzel bir şekilde muhafaza edin ve her gece yatmadan önce sevdiğinizin size geri dönmesi için yürekten inanarak dua edin.

İslam dinine göre aile kavramı çok önemlidir bu yüzden doğru eşlerle evlenmek son derece önemlidir. Bizim için kimin hayırlı kimin hayırsız olduğunu bilmek zordur. Fakat burada yazdığım aşk etme duaları sayesinde Allah’ın izniyle sizin için hayırlı eşlerle izdivaç yapabilirsiniz.

Aşk Duası Nasıl Yapılır

Erkek kadınlara oranla aşkı farklı tanımlarlar. Bir erkek için aşkın anlamı bir kadına göre farklı olacaktır. Erkekler kadınların eğitiminden, hayata bakış açılarından, yeteneklerinden etkilenirler. Ayrıca güven duymak son derece önemlidir erkekler için. Kadınlar daha çok romantik erkeklerden, güçlü karakterlerden ve kendilerini önemseyen, koruyan erkeklerden hoşlanırlar.

Erkek ve kadın ilişkilerini iyi bilenler mutlaka yaşadıkları ilişki içinde başarılı olurlar. Ama zaman zaman hayatımızı kontrol edemediğimiz durumlar başımıza gelebilir. Örneğin sevdiğiniz kişi bir anda size kötü bir sürpriz yaparak sizi artık sevmediğini söyleyebilir.

Başımıza gelen kötü durumlar ne olursa olsun aslında bu sorunları çözmek için her zaman şansımız var. Sadece bu çözüm yollarını araştırmak ve öğrenmek gerekir. Öğrenmekte yetmez daha sonra öğrendiklerimizi uygulamamız gerekir. Örneğin sevdiğini kaybeden bir insanın aşk duası ile sevdiğini tekrar kazanabileceğini öğrenmesi gerekir.

Değerli kardeşlerim: Hemen aşağıda sesli bir dua göreceksiniz. Bu duayı sesli olarak her gece hemen yatmadan önce bir kez dinleyin. Bu dua 7 gece dinlenecek ve her gece sadece 1 kez dinlenecek. Sesli duayı dinledikten sonra yine her gece sevdiğinizin size dönmesi için niyet edilecek. Bunu 7 gece uygulayan kişiler kısa zamanda sevdiği kişiye tekrar kavuşurlar.

Yukarıdaki sesli duayı dinlerken tüm kalbinizle sevdiğinize odaklanmanız gerekir. Her gece yatmadan önce bu duayı dinleyin ve hemen ardından tüm kalbinizle sevdiğinizi derinden düşünmeye başlayın. Onun size döndüğünü hayal edin.

Aşık Etme Duaları

Aşık Etme Duası

Bir insanı kendinize sadakatle bağlamının temel yolu aşık etme duası yaptırmaktır. Aşık etme duası yaptırmak isteyen bir kişinin iyi bir hocadan yardım alması çok önemlidir. Çünkü profesyonel hocaların hazırladıkları aşık etme duaları çok daha farklı ilimler ışığında hazırlanır.

Bu duaları konusunda uzman bir medyum veya hoca rahatlıkla sizin için yazabilir. Genel olarak güçlü bir aşk duası hazırlamak 1 hafta gibi bir sürede gerçekleşir. Çünkü aşk duası hazırlayan medyumlar bunu yaparken belli gün ve saatlere göre yaparlar. Bu ritüeller dikkate alınarak hazırlanan güçlü bir aşık etme duası mutlaka eski sevgilinizin size geri dönmesine vesile olur.

Aşık etme duası yaptırmak isteyenlere bende yardımcı oluyorum. Sevdiğinizin geri dönmesi için aşk duası yaptırmak istiyorsanız bana özelden mesaj yazmanız yeterli olur. Sizin talebiniz doğrultusunda en iyi şekilde aşk duanızı hazırlayıp size en kısa zamanda ulaştırıyorum.

Erkeklerin kadınlara oranla bu dünyada meydana gelen süreçleri, olayları farklı algıladıklarını bilmek bir sır değildir. Bu herkes tarafından bilinir. İşte bu noktada kadın erkek ilişkilerinde bazen ayrılıklar meydana gelebiliyor. Bu noktada size aşık etme duası yardımcı olacaktır.

Bazen sevdiğimiz insanla aramızda yanlış anlamalardan kaynaklanan tatsız tartışmalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda kendini kontrol etmek çok önem taşır. Eğer bir tartışma esnasında duygularınıza esir düşerek partnerinizi incitecek cümleler kullanırsanız daha sonra tamiri zor olur. Önce düşünüp sonra söylemek gerekir.

Fakat ilişkilerde bu ayarı korumak zordur çünkü insanlar duygusal olduklarında akıl kontrolü geri planda kalır. Bu nedenle sevdiğimizin kalbini kırmak onun bizden uzaklaşmasına neden olur. Sizi terk eden sevgiliyi geri çevirmek için yine aşık etme duası yaptırmak size çok büyük fayda sağlar.

Genel olarak kadınlar ilişki yaşarken daha acele edici tavırlar içindedirler. Hemen sonuca odaklanırlar oysa erkekler ciddi bir ilişkinin adını koymak için sürece ihtiyaç duyarlar. Bir kadın bir erkeği sevdiği zaman hemen evlilik hayalleri kurmaya başlar oysa erkekler için durum farklıdır.

Erkekler evlenecekleri ideal kadını iyi tanımak isterler ve bu yüzden acele etmezler. Zamanı daha rasyonel kullanırlar. Evlenmek istediği kadın adayını iyi tanımak isterler. Eğer bir kadın evlenmek için erkeğe baskı yapmaya başlarsa erkek o kadından hızlı bir şekilde uzaklaşmaya başlayacaktır.

İlişkilerde kadınların en çok yaptıkları hata aceleci olmalarıdır. Oysa erkekler kendine güvenen, çocuğuna iyi anne olabilecek, kendisine değer verecek eş hayali kurarlar. Her ne sebepten olursa olsun sevdiğiniz sizden uzaklaşmışsa onun size geri gelmesi için tek çareniz aşık etme duası yaptırmaktır. Bu sizin sorununuzu kökten çözer.

Erkekler şöyle düşünür ” şimdi iyi ama yarın ne olacak ” bu nedenle kadınlara karşı biraz önyargılı yaklaşırlar. Güven tanımları daha farklıdır. Bir kadın bir erkeği sevdiği zaman daha çok duyguları ile hareket etmeye başlar. Erkekler bir kadını sevdikleri zaman bile daha mantıklı ve rasyonel analizler yapabilir.

Bu farkın iyi anlaşılması gerekir. Eğer erkek ve kadın doğası hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz o zaman ilişkilerinizde sürekli aynı hatalı davranışlarınıza devam edersiniz. Sonuç olarak her zaman kaybedersiniz ve her zaman üzülen taraf yine siz olursunuz.

Değerli kardeşlerim: Son olarak şunları da size söylemek istiyorum. Gerek evlilik içi karı koca ilişkilerinde gerekse sevgililer arasında yaşanan ilişkilerde sorunlar meydana gelebilir. Daha önce farkında olmadığınız hataları artık fark ettiğinizi düşünüyorum. Sevdiğinizi geri kazanmak için aşk duası yaptırmak elbette iyi bir çözümdür.

Kısmet açma duası veya aşk duası sayesinde sevdiğinizi tekrar kazandıktan sonra artık geçmişte farkında olmadan yaptığınız hataları bir daha tekrar etmemeniz gerekir. Aynı hataları tekrar etmek ancak akılsız insanların yöntemleri olabilir. Ben size aklın yolunu tavsiye ediyorum. Aşık etme duası hakkında benden yardım alabilirsiniz.

Umarım söylediklerimi doğru anladınız. Bundan sonra aynı hataları yapmayacağınızı düşünüyorum. Aşk duası yaptırarak sevdiğinize kavuşmanız mümkün. Sevdiğiniz geri döndükten sonra artık önceden yaptığınız ciddi hataları yapmamaya özen gösterin.


medyumdestek@gmail.com


7 yorum yapılmış “Aşık Etme Duası”

  1. Merhaba, ben 2 yıldır birini seviyorum ama beni sadece ismen tanıyor ve beni sevmiyor sanırım. Ama ben çok seviyorum napmam lazım? Buna özel bi dua verirseniz çok mutlu olurum çok seviyorum artık olmuyo gerçekten🥺

  2. Değerli hocam size çok teşekkür ederim. Kocamı tekrar bana bağladınız yuvamı kurtardınız size ömür boyu dua edeceğim hocam

Bir cevap yazın