Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Güncelleme:

Ayırma büyüsü; eşleri veya birbirini seven iki kişiyi ayırmak için yapılır. Gerek eşiyle ayrılmak isteyenler gerekse iki kişiyi birbirinden ayırmak isteyenler ayırma büyüsü sayesinde bu sonuçları elde edebilirler.

Değerli kardeşlerim; uzun yıllardır ayırma büyüleri alanında medyumluk desteği veriyorum. Ayırma büyüleri ile ilgili her türlü sorularınızı hemen bu makalenin altında bulacağınız mail adresinden bana yazarak sorabilirsiniz.

Ayırma büyüsü eşlerin kendi arasında hiç bir sürtüşme ve tartışma çıkmadan ayrılmalarını sağlıyor. Bu şekilde cehenneme dönen ilişkilerden ya da umutsuz evliliklerden kolayca kurtulmak mümkün.

Bu makalemde sana ayırma büyüsü hakkında merak ettiğin her şeyi açıklayacağım. Burada olduğuna göre bu konuyu merak ediyor olmalısın. Ben sana bu konuda fener olacağım. Sana yardımcı olmak için buradayım. Şimdi arkana yaslanıp dikkatlice okumanı istiyorum.

Eminim sende sevdiğini başka biriyle paylaşmak istemiyorsun. Bu konuda seni suçlayamam çünkü hiç kimse sevdiğini başkasıyla paylaşmak istemez. Bu sana acı veriyor olmalı ve bu işi birlikte çözeceğiz. Sadece ecele etme ve okumaya devam et.

Eşleri ayırma büyüsü, kısa zamanda hedefine ulaşmak isteyenler için ideal bir yoldur. Artık toplumun neredeyse yarısı sorunlu ilişkilerin pençesinde adeta ne yapacağını bilemez durumda sürüklenip gidiyorlar. Bizde bir söz vardır ”kanser olan el kesilir  ” diye. İnsanlar mutlu olmak için ilişki kurarlar ve yatırımlarını buna göre yaparlar.

İlişkileri ayakta tutmak için kişisel özveri çok önemlidir ama bazen ne kadar emek verilmiş olsa da mutluluk yakalanmaz. Bunun sebebi yanlış partner seçmek olabilir ya da sevdiğinle senin aranda problem yaratan başka faktörler olabilir.

Bu faktörlerden birisi de sevdiğin insanın başka birini sevmesi ya da sevdiğinin kişinin evli olması olabilir. Bu sorunlarla sık sık karşılaşan bir medyum olarak içinde bulunduğun çıkmazı çok iyi görebiliyorum. İnsanlar bana gelerek bu sorunlarından hızlıca kurtuluyorlar.

İçindeki aşk acısını görüyorum çünkü sevdiğine tam anlamıyla sahip değilsin. Belki onun sevmediği bir eşi var ve sen bu duruma katlanmak istemiyorsun. Sevdiğinle mutlu bir yuva kurmayı hayal ediyorsun. Hayata sadece bir kere geldin ve sen de herkes gibi mutlu bir hayatı hak ediyorsun.

Karı kocayı ayırma büyüsü sayesinde sevdiğin insanla mutlu bir evlilik yapabilirsin. Evlilikler insanların mutluluklarını paylaştıkları ortamları yaratmalı. Bir yuvayı sıcak yapan o yuvanın içinde yaşayan eşlerin birbirlerine verdikleri değerle eş orantılıdır.

İnsanların çoğu evlenirken eşlerini bilinçli olarak seçmezler. Onların yerine eşlerini genelde aileleri, anne ya da babaları seçerler. Bu çok büyük bir hata çünkü bireyin kendisi evleneceği insanı seçmelidir. Geçmişte anne ya da babası tarafından evlendirilmiş olan insanların mutlu olmaları neredeyse imkansız.

Evlilik ilişkisi pazardan domates almak gibi bir şey değildir. Eğitimsiz insanların bu hataya daha çok düştüğünü görebilirsin. Seçimler sonuçları doğurur ve bugün her ne başımıza gelmiş ise bunun sebebi geçmişte aldığımız kararlara bağlıdır.

Ayırma büyüsü, insanlara yeni umut kapıları açarak onların mutluluklarına giden yolda adeta bir anahtar rolü oynar. Yeni kapıları açmak için bu anahtarı kullanman gerekebilir. Mutluluğun tek bir anahtarı olmadığını bilmen gerekir. Hayatın içinde zor durumlarla karşılaşabilirsin ama her zaman farklı çıkış kapıları olduğunu unutmaman gerekir.

ayırma büyüsü nedir

Ayırma Büyüsü

Seven bir insan sevgisini korumak için ne gerekiyorsa yapmak zorunda zira sevdiği insanı başkasına kaptırabilir. Belki sende ilişkini ayakta tutmak için büyük emek verdin. Mutlu bir gelecek için ne yapman gerekiyorsa hepsini yaptın. Tüm insan çabalarına rağmen bir türlü sevdiğin insanla evlenemedin.

Muhtemelen sevdiğin kişi evli ya da onun başka bir ilişkisi var. Bu durumda ayırma büyüsü tam olarak senin ihtiyacını karşılayacak. Büyük umutlarla başladığın ilişkini onunla evlilik yaparak taçlandırmak istiyorsun. Fakat arada bazı problemler var ve sen bunlardan kurtulmak istiyorsun.

Aşk ilişkilerini korumak için bazen tedbirler almak zorunda kalabilirsin. Mutlu bir geleceğe giden yolda senin yoluna engel olanlar olacaktır. Senin yapman gereken duygusallığı bırakıp radikal çözümleri hayata geçirmek olmalı.

Güçlünün ayakta kaldığı bir sistemin içinde yaşıyoruz. Ayakta kalıp yoluna devam etmek için her zaman doğru kararlar almak gerekir. Yanlış verilen kararlar, geç atılan adımlar ve alınan yanlış duygusal kararlar neticesinde büyük acılarla karşı karşıya kalabilirsin.

Bu dünyada gerçek huzura kavuşmak için bazen bedeller ödemek gerekir. Sen bu bedelleri ödemediğin sürece asla rakiplerinle mücadele edemezsin. Sahip olduğun mutluluğu başkasına kaptırmamak için gerekli radikal adımları atman gerekir. Sevdiğin insanlar bütün hayatını paylaşmaya hazır isen yapman gereken senin için risk oluşturan insanları pasif hale getirmek.

Ayırma büyüsü tam olarak bu sorunlarla karşı karşıya kalmış insanlara çıkış yolu sağlıyor. Kendi geleceğini garanti altına almak istiyorsan bunu çok geç kalmadan yapman gerekiyor. Aksi halde ileride çok geç kalmış olabilirsin. Vaktinde yapılan işler ileride pişman olmamak için iyidir.

Bu nedenle kararlarını hızlıca almalısın, senin mutluluğuna engel olan insanları sevdiğin kişiden uzaklaştırman gerekiyor. Kendi sevdiğin insanla birlikte güzel bir yuva kurma hayalin varsa, bunu başarmak için risk oluşturan diğer kişilere karşı önlem almalısın.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Sana ayırma büyüsü nasıl yapılır bunu anlatmak istiyorum çünkü senin için son çare rakibin olan kişiyi devre dışı bırakmak. Eğer sen rakibini tehdit olmaktan çıkarmazsan emin ol kazanan o olacaktır. Bunu istemiyorsun ve bu mücadeleyi kazanmak istiyorsun. Zaten bu makalemi okuma sebebin de tam olarak bu nedenden ötürü.

Merak etme! Ayırma büyüsü nasıl yapılır bunu öğrendiğin zaman aslında çözümün ne kadar yakınında olduğunu daha iyi anlayacaksın. Ayırma büyüsü tam olarak senin yarana merhem olacak hiç endişe etmene gerek yok.

İki kişiyi ayırmak için yapılan büyülerde şu bilgilere ihtiyaç olacak:

 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin isimleri
 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin soyisimleri
 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin doğum yılları
 • Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin anne adları
 • Eğer varsa bu kişilerin resmi (resim yoksa sorun olmaz)

Ayırma büyüsü yapmak için yukarıda yazdığım bilgiler yeterli olur. Bu tılsımın genelde 1 hafta içinde kusursuz bir şekilde hazırlanabilir. Yaklaşık 7 gece büyüyü hazırlamak için yeterli zamandır. Bazı hocalar emek vermeden yaptıkları için maalesef sonuç almakta başarısız olabiliyor.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşleri Ayırma Büyüsü

Genel olarak karı kocayı ayırmak büyüsü kuralına uygun olarak yapılırsa eşlerin çok kısa bir süre sonra ayrılmaları kaçınılmazdır. Evlileri ayırma büyüsü son derece hızlı ve güvenli bir şekilde çiftlerin problem yaşamaksızın boşanmalarına sebep olur.

Örneğin sevdiğin erkek ya da kadın eğer evliyse bu senin için büyük bir sorun olacaktır. Bunun son çaresi büyü yaptırmaktır. Sevdiğin kişi eşinden boşanmak istiyor olabilir ama bu konuda cesareti olmayabilir. Bu nedenle sizin ilişkiniz sürekli aslıya alınıyor olabilir.

Genelde boşanma kararı almak her erkekler hemde kadınlar için kolay değildir. Sevdiğin kişide eşinden ayrılmak istediğini sana söylüyor ama bir türlü icraata geçmiyor olabilir. Ayrılma konusunda söylediklerini eyleme geçirmiyor olabilir. İşte bunun çözümü kesinlikle eşleri ayırma büyüsü yaptırmaktan geçiyor.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

İki kişiyi ayırmak için büyü yapıldığı zaman kişiler üzerinde oluşan ayırma büyüsü belirtileri nasıl meydana gelir. Ayırma büyüsünün belirtileri aşamalı olarak nasıl ortaya çıkar cevabı aşağıda bulacaksın.

 • Çiftler ilk bir kaç gün içinde artık karşılıklı olan duygularını kaybetmeye başlar.
 • İlk haftanın sonunda içlerindeki birlikte yaşama isteği tamamen ortadan kalkar.
 • İlk 7 gün sonunda kendi içlerinde ayrılmaktan söz etmeye başlarlar.
 • Artık 10. günün sonunda sakin bir şekilde ayrılma kararı verilmiş olur.
 • İkinci haftanın sonunda artık bu yola devam edilemeyeceği kabul edilir.
 • Ve üçüncü hafta ayrılmak için gerekli adımları devreye sokmak için harekete geçerler.
 • En geç 30 gün sonra artık karar alınmıştır ve ayrılık işlemlerine başlanmıştır.

Genel olarak yukarıda ayırma büyüsü belirtileri ve süreci hakkında bilgileri artık biliyorsun. Bundan sonrası tamamen senin vereceğin kişisel kararın doğrultusunda gelişecek. Eğer gerçekten sevdiğin kişiyi diğer insandan ayırmak istiyorsan o halde ayırma büyüsü yaptırmak problemine çözüm sağlayacak.

Sevenleri Ayırma Büyüsü

Sevenleri Ayırma Büyüsü

Biliyor musun? Seni çok iyi anlıyorum. Bazen düşünüyorsun acaba yaptığım doğru mu diye! Ama emin ol bazen hayat bu kadar kolay değil. Hayatın zorlukları var. İlişkilerde de zaman zaman bu zorluklar karşımıza çıkabilir. Bazen karar vermek o kadar kolay olmayabilir. Sevenleri ayırma büyüsü sana bu konuda yardımcı olabilir.

Şöyle düşünmeni istiyorum; zaten kısa bir hayatın var. O halde neden mutlu olmayacaksın? Güzel bir yaşam sürmek seninde diğer insanlar gibi hakkın. Neden sevdiğin için mücadele etmeyeceksin ki?

Bu çok normal, eğer birine gönül verdiysen onu kazanmak için emek vermelisin. Hatta biri senin kalbini yaraladıysa ve başkasına gittiyse sevenleri ayırma büyüsü yaptırmak için elinde yeterli neden vardır demektir.

Daha önce sana vaatler veren kişi bir anda değişerek seni ortada bıraktıysa yapman gereken ona bunu ödetmektir. Eğer başka biri için seni terk edip gitmişse daha önce sana verdiği sözlerin hesabını ödemesi gerekir. Başka birini seviyorsa o zaman sevenleri ayırma büyüsü senin sorununa çözüm getirebilir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Kalbini kıranları affetmek elbette iyidir ama sürekli affetmeye devam edersen her zaman üzülen taraf olacağını unutma. Bunu sana hatırlatmak isterim, hayat çok kısa ve mutlu olmak için yeterince zamanın olmayabilir. İki kişiyi ayırma büyüsü yaptırmak sevdiğine tekrar kavuşmak için iyi bir şans olabilir.

Her gün hayatından bir gün kaybediyorsun. Gerçekten hayal ettiğin hayat acaba ne kadar uzakta? Hiç düşünüyor musun bunları? Henüz yaşarken, henüz nefes alırken neden sevdiğin insanla birlikte olmayasın? Mutlu olmak senin de hakkın değil mi?

Sana gelecek vaatleri verip sonra seni ortada bırakın, sana bir çöp muamelesi yapan kişiye bir ders vermeyecek misin? Eğer hala seviyorsan bunun için savaşmak zorundasın. Pes etmek doğru olmaz, sevdiğini geri kazanmak için gerekirse savaşacaksın.

Ben sana yardım etmek için buradayım. 25 yıldır senin gibi zor durumda olanlara hizmet veriyorum. Ayırma büyüsü yaptırmak sevdiğine tekrar sahip olmak için tek seçeneğin olabilir. O halde bunun üzerinde fazla düşünmene gerek yok. Hemen şimdi bana özelden mesaj atabilirsin. Ve birlikte bu sorunu çözebiliriz.


medyumdestek@gmail.com


12 yorum yapılmış “Ayırma Büyüsü”

 1. Merhaba Hocam..Ben Eşimden Ayrıyım ve Evli bir erkeği seviyorum oda beni seviyor ama onların töreleri gereği asla eşini sevmesede boşanamayacağını söyledi..1 yıla yakındır konuşuyoruz..Onu çok seviyorum ve eğer bekar olmuş olsaydı evlenmeyi bile düşündük..Yalvarırım Hocam bize yardım edin🙏

 2. Ben duygu hiç eşimi sevmiyorum ve onu kendimden sogutmak istiyorum benden soğursa benden boşanmak ister onun falina baktirdim oda aslında benden sözümüz ama.3 tane çocuk var bana ne olur yardimci olun ben istemiyorum. Artık onu sevmiyorum

 3. senelerce beraberdik ailesi karşı çıktı hiç sevmedigi biriyle evlendirdiler sönmek istiyor kadından kurtulmak istiyor ama kadın bırakmıyor kendiside aileden çekinip korkuyor ama bırakmayı çok istiyor bana çok haksızlık yapıldı bana yardımcı olurmusunuz

 4. İşlem yaptıran var mı ? Bende sizinle aynı durumdayım sonuç alan varsa lütfen yazsın hayatım ızdırap oldu dayanamıyorum

 5. Karım beni aldattı biliyorum ama kimseye hem ispat edemiyorum hemde inandıramıyorum ondan ayrılmak istiyorum kabul etmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 6. Evli birisiyle beraberim ama sevdiğim eşinden boşanmak iştiyor cesaret yapamiyor ve eşi çok lafcı ve benide ve kocasını da laf sokuyor bana yardım edın evlerine bile giremiyorum lütfen yardim iştiyorum

 7. mrb eşim beni ve iki tane kızımı bırakıp balasına kaçtı onlara büyü yaptırmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 8. Evli birisiyle beraberim karısından ayrılmak istiyor ama bir türlü cesaret edemiyor zaten Kadında bırakmıyor ayırmak için yapacağınız bu işlem için ücreti öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın