Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Güncelleme:

Boşanma büyüsü; eşiyle sorun yaşamadan ayrılmak isteyen insanlar için son derece faydalı bir büyüdür. Bu makalemde boşanma büyüsü nasıl yapılır her yönüyle size açıklayacağım. Özellikle boşanma büyüsü hakkında bilgi edinmek isteyenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

Uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde boşanmak isteyen insanlara yardım ediyorum. Bu konuyu oldukça önemsiyorum çünkü mutsuz bir evliliğin sürdürülmesini çok doğru bulmuyorum. Her gün çekilen çileler artık katlanılmaz bir noktaya ulaşmış ise kanser olan parmağı kesmek daha doğrudur.

İnsanlar bir kez hayata geliyorlar ve her insan mutlu bir yuvayı hak ediyor. Şayet eşinizle bu mutluluğu yakalayamadıysanız eşinizin sizinle sorun çıkarmadan boşanmaya razı olması için boşanma büyüsü yaptırabilirsiniz. Anlayıştan ve sevgiden yoksun bir eşle kim hayata devam edebilir ki.

Boşanma Büyüsü

Artık sevginin kalmadığı, karşılıklı olarak sadakat ve tutkunun var olmadığı bir evliliğin sürdürülmesi fiziksel ve duygusal olarak mümkün görünmüyorsa o halde bu durumdan en az zarar görerek nasıl kurtulabilirsiniz gelin hep birlikte bu yolları birlikte öğrenelim.

Öncelikle İslam dinine göre boşanmanın haram olmadığını bilmeniz gerekir. Evlilik ne kadar normalse, boşanmakta o kadar normaldir. Boşanmak istemek her bireyin insani hakkıdır ve bu hakkı hiç kimse elinizden alamaz.

Sevmediğiniz birine ömrünüz boyunca katlanmak size sadece psikolojik hastalık verir. Eşlerine uzun süre katlanmak zorunda kalan insanlarda maalesef ruhsal bozukluklar meydana geliyor. Hatta insanlar bundan dolayı çok ciddi hastalıklara bile yakalanıyor.

Eğer mutlu değilseniz sizi mutsuz eden insanlardan veya ortamlardan kendinizi uzaklaştırmanız gerekir. Eşinize karşı artık ilginizi kaybetmiş olabilirsiniz ve bu gayet doğal bir durum. Asıl doğal olmayan içi boşaltılmış bu evliliği sürdürmekte inat etmenizdir. Kadın ve erkek arasında aşk ve güven kalmadıysa bu evliliği sürdürmenin ne anlamı var ki?

Boşanma Büyü Nasıl Yapılır

Boşanma Büyü Nasıl Yapılır

Yazı başlığımızda da belirttiğimiz gibi boşanma büyüsü nedir – boşandırma büyüsü nasıl yapılır adlı bu yazımızda sizlere mümkün olduğunca eşinizle hiç bir sorun yaşamadan kendi talepleriniz doğrultusunda hiç bir problem yaşamadan eşinizi nasıl boşanmaya razı edebileceğinizi anlatacağız.

Bu konunun genel hatlarına girmeden evvel şunu belirtmekte fayda görüyorum. Doğal olarak hiç kimse boşanmak için evlilik yapmaz. Bazen çiftler arası yaşanan aldatmaların meydana gelmesi sonucu güven sorunu meydana çıkıyor.

Eşi tarafından aldatılan kişinin eşini bağışlaması çok zor. Çoğu zamanda aldatılan taraf eşini asla bağışlayamaz ve sonuç olarak bu evlilik bir müddet sonra anlamını kaybeder. Geriye sadece kin, nefret ve bazen intikam duyguları bırakır.

Boşanma Büyüsü Belirtileri

Bazı durumlarda eşinizden tiksinmeye kadar varan boyutlara ulaşabilir. Gerçekten de duygusal olarak bir insan eğer eşinden tamamen uzaklaşmışsa bu durumun tekrar eski şehvetli haline getirilmesi pek mümkün değildir.

Karşılıklı veya tek taraflı olarak aşk tutkusunun bitmesi gün geçtikte o evde yaşayan her iki insana da duygusal olarak zorluklar getirir. O noktadan sonra aynı evde yaşamak adeta bir işkenceye dönüşmüştür. Uzun yılların evli kişiler üzerinde yarattığı bu olumsuzluklardan kurtulmak maalesef kolay bir şey değildir.

Bir ilişkiye başlarken daha önce hiç yaşamadığınız bir heyecanı ve mutluluğu kendi içinizde yaşarsınız. Ancak aradan geçen uzun bir zaman dilimi içinde yaşanan olumsuzluklar, yaşanan kalp kırıklıkları, aldatmalar, ilgisizlik, sorumsuzluk gibi değerlerin azalması neticesinde artık eşinizle mutlu bir yaşam sürdürme ihtimaliniz kalmayabilir.

İş bu noktaya geldikten sonra bu durumdan en az hasar görecek şekilde kurtulmak için çeşitli araştırmalar içine girebilirsiniz. Bu noktada sizlere boşanmak için büyü nedir? – Etkili bir boşanma büyüsü nasıl yapılır? tüm bu gizli kalan, toplumun geneli tarafından çok bilinmeyen gizemli yolu masaya yatırmak istiyoruz.

Hiç bir insan için bu önemli kararı almak çok kolay değildir, bu noktaya gelmiş insanların geçmiş anılarına bakıldığında kendi evlilikleri içinde yaşadıkları pek çok acıya, aldatmalara rastlamak mümkündür. İşte bu noktaya gelen bir insan için artık belkide karar verme aşaması, karar zamanı gelmiştir.

Bu noktadan sonra aslında geriye dönüş olmadığı gibi çiftler ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar eski sevgi dolu günlerine tekrar geri dönemezler. Bu kesinlikle bir zaman kaybı olacaktır, sevgi ateşi bir kere söndüğü zaman tekrar bu ateşe canlandırmak maalesef kolay bir şey değildir.

Belki bunu başaran insanlar vardır ama bu kişilerin sayısı çok azdır. Zaten eşinize karşı şayet eskisi gibi bir heyecan hissetmiyorsanız, onun yanındayken mutlu ve huzur dolu olamıyorsanız, ondan adım adım kaçmak istiyorsanız o halde sizin için artık bir geri dönüş yolu kalmadığını söylemek doğru olur.

Bu durumdan atılması gereken radikal adımların ivedilikle atılması, alınması gereken kararların biran önce karar verilerek alınması ve akabinde harekete geçilmesi gerekir. Siz ne kadar ertelerseniz yaşamış olduğunuz sorun katlanarak size daha büyük bir acı vermeye devam eder.

Acının kaynağını kurutmadığınız sürece bu kaynaktan size akan acı gün geçtikçe gücünü daha çok artırarak duygusal ve fiziksel olarak sizin üzerinizdeki olumsuz tesirini göstermeye devam edecektir.

Kocadan Boşanma Büyüsü

Kocadan Boşanma Büyüsü

Genel olarak kocadan boşanma büyüleri 3 aşamalı olarak yapılır, 1.aşamada sizin ve eşinizin doğum yılları esas alınarak bir medyum veya hoca tarafından hazırlanır, 2. aşamada hazırlanan bu kocadan boşanma büyüsü sizin tarafınızdan uygulanır ve son aşamada yani 3. aşamada artık kısa bir süre sonra eşinizin boşanmak için razı olması beklenilir.

Tüm bu süreçler içinde kişinin sabırlı olup bir takım nefret duygularına yenik düşüp eşini kışkırtmaması gerekir. Bu dönemde olabildiğinde karşınızdaki eşinizi sinirlendirmeden sabırlı bir şekilde yapılan bu tılsımın tesirini göstermesi beklenmelidir.

Zaten en fazla 3 ila 4 hafta süresi içinde sizde göreceksiniz ki eşiniz bir şekilde boşanmak istediğini size kendisi söyleyecek ve sizin taleplerinize karşı çıkacak hiç bir girişimde veya istekte bulunmayacaktır.

İşte boşanmak için yaptırılan büyülerin kişilere kazandırdığı en büyük avantajda budur zaten. Sorunsuz bir şekilde bir ilişkiyi bitirmek herkes için en iyisi olacaktır. Fakat çoğu insan iş boşanma aşamasına gelince maalesef içindeki kötü ruhu dışarıya yansıtarak boşanmamak için elinden gelen her türlü kirli oyunu sergilemeye başlıyorlar.

Böyle insanlarla karşı karşıya olan bir kişinin hiç zarar görmeden eşinden ayrılması yani boşanması için yaptıracağı iyi bir vefk sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kalkacaktır.

Boşanma Büyüsü Yaptıranlar

Belki kafanızın içinde şöyle bir sor belirmiş olabilir ” boşanma büyüsü yaptıran kişiler bu büyü gerçekten işe yarar mı? diye bir soru aklınızı meşgul ediyor olabilir. Aslında bu soruya verilecek en iyi cevap evettir.

Kendi şartlarına göre uygun bir şekilde hazırlanan iyi bir hoca tarafından eksiksiz olarak yapılan bu büyü sayesinde gerçekten de eşinizle hiç bir sorun yaşamadan yollarınızı ayırmanız daha doğrusu sizin istediğiniz koşullar dahilinde eşinizden boşanmanız kesinlikle mümkündür.

Hiç bir insan kendisine mutluluk veren, kendisine değer veren eşinden ayrılmak istemez hatta bunu aklından bile geçirmez fakat eğer artık bu evilik psikolojik olarak sizi bir mutluluk vermiyorsa hatta sizi gün geçtikte daha da çok mutsuz bir insan haline getirmeye başladıysa o vakit belkide en iyi çözüm sizi mutsuz eden bu negatif ortamdan bir an evvel kurtulmanız ve kendiniz için yeni bir hayat atmanız olacaktır.

Yeni hayat, yeni insanlar, yeni mutluluklar, yeni başlangıçlar böyle bir dönemden sonra size tekrar iyi bir yaşam enerjisi verecek ve yolunuza daha huzurlu bir şekilde devam etmenizi sağlayacaktır.

Fakat kişiler böyle bir dönem içindeysen içindeki bulundukları psikolojik bası nedeniyle sanki hayatın onlar için her zaman öyle akacağı düşüncesine kapılırlar oysa yeni yaşam yeni alanlar yeni insanlar, yeni mutluluklar demektir.

Hiç biz zaman olumsuzluklarla bir ömür boyu mücadele etmek zorunda değilsiniz zaman zaman kanser olan elin ya da bacağın kesilmesi size yeni bir yaşam gücü, yeni umut verecektir. Bu yüzden kararlarınız ne olursa olsun hiç bir şekilde olumsuzluğa kapılmadan biran önce kendi iç huzur ve mutluluğunuz için harekete geçmeniz sizin içinde en doğru adım olacaktır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Burada dikkat edilmesi gereken ilk temel kural eğer eşinize başka bir tarafından büyü yapıldığını düşünüyorsanız o zaman boşanma büyüsü nasıl bozulur bu konu hakkında bilmeniz gereken bir takım gerçekler vardır.

Esas olan böyle bir durumda olan kişinin hemen hiç vakit kaybetmeden iyi bir medyuma başvurması ve yardım alması bu sorunun ortadan kalkmasını için yeterli olur.

Değerli mümin kardeşlerim: Hemen aşağıdaki mail adresinden bana ulaşarak boşanma büyüsü hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.


medyumdestek@gmail.com


29 yorum yapılmış “Boşanma Büyüsü”

  1. Hocam ben de eşimden boşanmak istiyorum. Normal yollardan denedim ama bir türlü kabul ettiremedim. Lütfen bana yardımcı olun. Size nasıl ulaşabilirim.

  2. Değerli hocam size çok minnettarım, sizin sayenizde eşimle sorun yaşamadn boşandım. Çok çok teşekkür ederiyorum yardımlarınız için. Saygılarımı sunuyorum değerli hocam

  3. Hocam merhaba size nasıl ulaşabilirim 21 senelik evliyim ve eşimden boşanmak istiyorum maalesef bunun normal yollardan olma ihtimali yok neden diyecekseniz beni ve ailemi yok etme ihtimali var lütfen yardım edermisiniz acil olarak

Bir cevap yazın