Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Güncelleme:

Yapılan büyülerin insanlar üzerindeki etkilerini anlayabilmek için, insanlar üzerindeki büyü belirtilerini çok iyi bilmemiz gerekir. Bu konulara ne kadar iyi hakim olursak, o ölçüde problemlerimizden daha kolay kurtulabiliriz.


Büyü Belirtileri

Çok kıymetli okurlarım; kişisel olarak safsataları sevmeyen bir hocayım. İnsanlara yanlış bilgiler veren art niyetli medyumları her zaman kınıyorum. Samimiyetten uzak ve aldatıcı bilgiler paylaşarak insanların aldatılmasına hiçbir zaman onay vermiyorum.

Yazdığım tüm makalelerde sadece gerçek bilgileri insanlara vermek, benim için en büyük etik kuraldır. Bu makalemde siz değerli okurlarıma, büyü belirtileri ve yapılan büyü nasıl anlaşılır? Bu temel iki konu hakkında gerçek ve değerli bilgiler vermek istiyorum.

Konuya girmeden önce büyü belirtilerini maddeler halinde aşağıda görelim. Hemen sonra tüm başlıkları sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağım. Lütfen burada yazdığım bilgileri diğer hocaların yazdıkları bilgilerle bir tutmayın.  Çünkü burada yazılan tüm büyü alametleri, tamamen gerçek bilgilere dayanıyor.

Büyü belirtileri, konusunda her türlü soruyu bana iletişim sayfasından sorabilirsiniz. Şimdi dilerseniz ” büyü belirtileri nelerdir ” konumuza giriş yapalım.

Büyünün belirtileri nelerdir?

Kendi üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum diye şüpheleriniz varsa lütfen aşağıda yazdığım en çok görülen büyü belirtilerini dikkatle okuyun ve bu alametlerin sizin üzerinizde hangi ölçülerde olduğuna karar vermeye çalışın.

Ayrıca bu makalenin hemen sonunda yer alan mail adresini kullanarak üzerinizde büyü olup olmadığı öğrenebilirsiniz. Ücretsiz bakım taleplerinize elimden geldiği ölçüde hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışıyorum.

Değerli kardeşlerim; size çok gizli bir mistik gerçeği açıklamak istiyorum. Bu gerçeği bilerek benim ne söylemek istediğimi daha iyi kavrayacaksınız. Bildiğiniz maddesel dünyanın dışında farklı formlarda yaşayan ruhani varlıklar alemi vardır. Halk arasında siz buna cinler alemi ya da ruhlar alemi diyorsunuz.

Aslında bu manevi boyutta yaşayan daha pek çok varlık olduğunu bilmenizi isterim. Büyü yapan hocalar tam olarak bu varlıklarla temasa geçerek maddesel dünyada yaşayan insanlara tezahür edebiliyorlar. İnsan aklının alamayacağı bu boyutta yaşayan varlıkların kötü enerjisi sayesinde insanlar büyülerden etkileniyorlar.

Şimdi başlıca en çok görülen büyü belirtilerine şöyle bir bakalım ve sonra konumuzu daha derin öğrenmek için okumaya devam edelim.

Şayet aşağıdaki büyü alametlerini zamanında anlayıp doğru kurtulma yönlerini uygularsanız, kısa zamanda mutlu ve huzurlu hayatınıza geri kavuşabilirsiniz.

 • Rüyada büyü yapıldığını görmek.
 • Sosyal yaşamda son zamanlarda karşılaşılan olumsuzluklar.
 • Kişinin zevk ve tercihlerinde meydana gelen ani değişiklikler.
 • Ruhsal ve derin boyutlarda yaşanan aşırı mutsuzluk hissi.
 • Gerek ailevi ilişkilerinde gerek iş hayatında olan ilişkilerinde konuşulan konulara odaklanma sorunları.
 • Daha önce hiç görülmeyen bazı varlıkların rüyada görülmesi.
 • İş ve para kısmetinin tamamen kapanması ve buna bağlı olarak başlayan ciddi maddi zorlukların meydana gelmesi.
 • İnsanın üstüne adeta kara bulutlar gibi çöken yorgunluk hissi ve sürekli uyku halinin baş göstermesi.
 • Aşırı esnemelerin başlaması ve uzun süre uyuduktan sonra bile uykusuzluk çekme durumları.
 • Tatminsizlik, çabuk sinirlenme ve insanlara karşı yeteri kadar hoşgörülü davranamama.
 • Hayata karşı kayıtsız kalma halleri ve buna bağlı olarak gelişen umursamazlık durumları.
 • Özellikle evde tek başına kalındığında karanlıktan korkma gibi durumların başlaması.

Eşler arasında büyü belirtileri nelerdir?

Özellikle son zamanlarda eşinin üzerinde büyü olduğunu düşünen kişilerin dikkatlice yazdıklarımı okumalarını tavsiye ederim. Kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım? Eşime büyü yapıldığını nasıl anlarım? İşte bu çok hassas iki kritik soruya yanıtlar vereceğim.

Kadınlar doğal olarak hassas ve savunmasız bir yapıya sahipler. Her zaman özgür olmayan bir erkeği kendine çekmek için ağır ritüeller gerçekleştirirler. Böylece başkalarının ailesine müdahale eder ve aynı anda birkaç kişinin kaderini etkilerler.

Eğer bir kadın tarafından kocanıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız, şu alametleri dikkatlice okuyun. Kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım? – Eşime büyü yapıldığını nasıl anlarım? gibi sorulara hemen aşağıda yanıt verdim.

 • Eşlerden birinin cinsel isteksizlik yaşaması ve eşler arasındaki cinsel hayatın tamamen sona ermesi.
 • Erkekte ya da kadında görülen kontrolsüz ruh hali değişikliği.
 • Kocanın eve girmek istememesi hatta çok geç saatlere kadar dış ortamlarda vakit geçirmek istemesi.
 • Özellikle erkeklerin son dönemlerde kendi annelerine düşkün olması ve bunun sonucu olarak evdeki karısını ihmal etmesi.
 • Kadının erkeğe karşı daha önce hissettiği güzel duyguları artık hissetmemesi ve kocasıyla arasına derin bir mesafe koymaya başlaması.
 • Evli çiftlerin eskiye nazaran artık birlikte çok zaman geçirmemeleri ve genelde yalnız zaman geçirmeyi tercih etmeleri.
 • Kişisel bakıma önem verilmemesi, diş fırçalama, günlük duş alma gibi bakımlara artık eskisi kadar dikkat etmeme.
 • Konuşurken ağızdan çıkan kelimelerin anlaşılmaması, kişinin güçlü bir ses tonuyla konuşmasının zorlaşması.

Yukarıdaki alametleri okuduysanız şimdi artık kafanızın içindeki bir takım sorulara yanıt bulabilirsiniz. Doğru ve zamanında yapılan müdahale ile uçurumun kıyısına gelmiş evlilikler bile kurtulabilir.

Değerli kardeşlerim; sizin kalbiniz ne kadar iyi olursa olsun, hayatın içinde her zaman size düşmanlık besleyecek insanlar olacaktır. Size ya da ailenizden birine zarar vermek isteyenlere karşı her zaman tetikte ve hazır olmanız gerekir.

Sorunlarla nasıl mücadele edeceğinizi bilmiyorsanız o zaman bazı art niyetli insanlar tarafından en büyük zararlara maruz kalabilirsiniz. Hatta kişisel tavsiyem büyülere karşı güçlü bir koruma vefki yaptırmanızdır. Koruma vefkleri sayesinde size veya aile bireylerinden birine yapılan büyü tesir etmez. Koruma vefkleri, tüm hayatınız boyunca sizi negatif büyülerin etkilerinden koruyacaktır.

büyü yapıldığı nasıl anlaşılır

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Her insan bütünsel bir enerji formu taşır ve bu enerjilerin olumsuz yönde etkilendiği zaman dilimleri vardır. Bazen hastalıkların, nazarın veya bir takım uğursuzlukların kaynağı dış etkilerden meydana gelebilir. Bu dış etkileri büyülerin negatif enerjileri ile açıklamak mümkündür.

O halde şimdi hep birlikte, büyü nasıl anlaşılır? – bize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Bu sorulara odaklanmamız gerekiyor. Tüm enerji kanallarını doğru bir şekilde açabilirsek, eskiden olduğu gibi mutlu ve huzurlu hayatımıza geri dönebiliriz.

Düşmanlarınızın kıskançlıklarına ve entrikalarına son vermek için gizli ilimlerin nimetlerinden faydalanmanız gerekir. Her türlü nazar veya sihrin etkisinden kurtulmanın yolu budur. Bu manevi yolu ben size tüm ayrıntıları ile açıklayacağım.

Bu nedenle mevcut olan bilgilerinizi bir tarafa bırakmanızı istiyorum. Daha önceden size öğretilmiş yanlış bilgileri bir tarafa bırakın ve yazdıklarımı temiz bir akıl ile okumaya çalışın. Çünkü daha önce size dışarıdan empoze edilmiş bilgilerin size fayda sağlamadığını zaten öğrenmiş olmanız gerekirdi.

Mistik bilgiler, öyle her yerde kolay bulacağınız bilgi kaynakları değildir. Bu nedenle mistiklere her sokak başında rastlamanız mümkün değil. Buna ek olarak çok sayıda sözde hocalar ve medyumlar olduğunu biliyoruz. Peki bu insanlar gerçekten de ruhani boyuttaki insanlar mı? İşte asıl sorulması gereken soru budur, kardeşlerim.

Bana göre Türkiye’de büyü yapan hocaların çok büyük kısmı, insanları aldatan şarlatanlardan oluşuyor. Bu şarlatanlara karşı çok dikkatli olmanızı hatırlatıyorum. Elbette çok kıymetli hocaların olduğunu da söylemek isterim ama maalesef büyük çoğunluk şarlatan medyum ve hocalardan oluşuyor.

Neyse, bu konu bizim konumuzun biraz dışında kalıyor, biz şimdi kendi konumuza geri dönelim. Büyü gerçeğini daha iyi öğrenmek için makalemizi okumaya devam edelim. Unutmayın ki, mutluluğun bir bedeli var ve bizler bazen bu bedeli ödeyerek gerçek mutlu yaşamlara sahip olabiliyoruz.

Eşinizle olan evliliğinizi devam ettirmek istiyorsanız istikrarlı davranmak zorundasınız. Eğer kendinizi savunmasız ve çaresiz hissediyorsanız o zaman başkalarından yardım almayı deneyin. Her zaman sorunların üstesinden kendi başınıza gelemeyeceğinizi ve bazen başkalarından yardım almanız gerektiğini kabul etmelisiniz.

Unutmayın ki, bir yuva kolay kurulmuyor ve bazen kaybetmek çok kolay olabiliyor. Bu bilinçle hareket ederek her zaman dışarıdan size karşı gelecek tehlikelere karşı bilinçli olmanızda fayda görüyorum. Evinize yapılan büyüleri nasıl anlayacağınızı şimdi açıklıyorum.

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız?

Aslında çoğunuz sanal bir gerçekliğin içinde yaşadığınızın farkında değilsiniz. Bu dünya hayatı geçici bir mekandır ve bu fiziksel alemin ardında asıl gerçeklik boyutu yer alır. Bu boyuttan sizin yaşadığınız insan boyutuna tesir eden bazı güçler vardır. Bu negatif güçleri büyü diye tanımlıyoruz.

Eve yapılan büyü nedeniyle pek çok evlilikler son bulabilir veya karı ve kocanın arası bozulabilir. Evdeki büyüyü bulmak için bazı yöntemler vardır. Ben size bu yöntemlerden bazılarını açıklayacağım. Bu şekilde evde büyü olduğunu anlayabilirsiniz ve zaman kaybetmeden bunun önlemini alabilirsiniz.

 • Evinize konan büyüler genellikle muska adıyla bilinen türlerden büyülerdir ve evin içinde bu muskaları bulmak aslında çok zor değildir. Bu muskaları bulmanın iki yöntemi vardır. Bunlardan birincisi duru görüsü olan uzman bir medyuma bakım yaptırmaktır.
 • İkinci adım ise muska konulan yerleri tahmin edebilmektir. Eğer evinize çok sayıda insan girmiyorsa ya da bir komşunuzun evinize büyü yaptığını düşünüyorsanız salondaki koltukların altlarına, girişteki dolapların yan taraflarına bakın. Genelde domuz büyüsü bu alanlarda rahatlıkla bulunabilir.
 • Üçüncü bir seçenek olarak eğer yakın akrabalarınızdan birinin evinize büyü yaptığından şüphe ediyorsanız o zaman genellikle aramaya yatak odanızdan başlamanız gerekir. Yatağınızın altına bakın şayet yatağınızın altında oraya sonradan ilave edilmiş bir leke izi görürseniz muhtemelen kara büyü yapılmış demektir.

Bize yapılan büyü nasıl anlaşılır?

Sizin bilginiz dışında size yapılan sihirli manipülasyonlar, etkilerini yavaş yavaş gösterirler ve vücudunuzun koruyucu fonksiyonlarını zamanla zayıflatırlar. Eğer kendinizde bazı olumsuzlukların geliştiğini fark ederseniz aslında bu iyi bir şeydir çünkü ne kadar erken fark ederseniz o kadar kolay bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Değerli kardeşlerim; aşağıdaki uygulamayı yaparak üzerinizde kesin olarak büyü olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Aslında bu bilgiyi hiçbir medyum paylaşmaz ama ben sizinle bu değerli bilgiyi seve seve paylaşacağım. Bu bilgiye sahip olanlar bundan sonra kendi başlarına bu kontrolü yapabilirler.

Uygulama aslında oldukça basittir ve çok kolay bir ritüel gerektirir. Kendi başınıza kaldığınızda bunu uygulamayı yapmanızı öneriyorum. Dikkat edin bu uygulama evde yalnız başınıza olduğunuzda yapılmalıdır. Eğer ev içinde farklı odalarda başka bir insan olsa bile alacağınız sonuç doğru çıkmaz.

 • Yatak odanıza geçin ve sakin bir şekilde yere oturarak kendi düşüncelerinize yoğunlaşın.
 • Sol elinize bir mum alın ve mumu yakın, mum sol elinizde yanar pozisyonda kalsın.
 • Ardından sağ elinizi kendi kalbinizin hizasına kaldırın ve kalbinizdeki huzuru hissetmeye çalışın.
 • Sağ elinizi hafifçe kalbinizin üzerine koyun ve 3 kere İhlas suresini okuyun.
 • Hemen ardından bilincinize odaklanın eğer bilinciniz sizinle kalamıyor ve farklı olayları sizin hatırlatıyorsa, o halde büyü tesiri altında olduğunuzu söyleyebilirim.

Büyülü insanlar kendi bilinçleri tarafından sürekli olarak farklı anılara yönlendirilirler. Akıl oyunları başlar ve kişi şu anda bulunduğu ana asla odaklanamaz. Dikkati her zaman başka yerlerde ya da geçmiş olaylarda veya gelecekte olacaklarla meşgul olur.

Bilinç kaynı dediğimiz durum budur, medyumlar bunu çok iyi bilirler çünkü odaklanma sorunu veya aklın her zaman farklı yerlerde gezinmesi büyü belirtilerinin en büyük işareti olarak bilinir.

büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Ayrıca üzerindeki büyüyü bozdurmak isteyen okurlarımın, büyü nasıl bozulur adlı makalemi de okumalarını kesinlikle tavsiye ederim. Buna ek olarak diğer büyüler ile ilgili daha fazla içeriğe ulaşmak için büyü çeşitleri adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Hayata gerçeğin aynası ile baktığınızda daha önce gördüğünüz gerçekliğin aslında sizi aldatan bir illüzyondan ibaret olduğunu idrak edersiniz. Bu idrake ulaşmak elbette kolay değildir ve tüm yaşamları boyunca bu idrak boyuta ancak bir kaç ruhani insan ulaşabilir.

Bu idrak mertebesine ulaşan mistik hocalar gerçeği adeta size bir ayna gibi yansıtmaya çalışarak, size gerçek olan ile gerçek olmayanı gösterirler. Ulvi güçleri güçlü olan bir hoca çok rahat bir sistematik yol ile size büyü yapanın kim olduğunu gösterebilir.

Medyumlar arasında bir bu metoda aynalama sistemi diyoruz. Bu aynalama sisteminin bir takım araçları vardır. Örneğin su, bu kullanılan aynalama araçlarından sadece bir tanesidir. Medyumlar veya hocalar su elementini kullanarak size büyü yapan kişinin yansımasını bu su kütlesinin üzerine yansıtabilirler. Bu yöntem kullanılarak size yapılan büyünün kimin tarafından yapıldığını kolayca öğrenebilirsiniz.


büyü yapılan kişi nasıl davranır

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Davranır?

Büyü yapılan kişilerin çok garip davranışları vardır. Bu davranış örneklerini inceleyerek bir insanın üzerinde büyü olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Örneğin iş yerinizde çalışan bir elemanınızın son zamanlardaki garip davranış bozuklukları buna bir örnektir.

Ya da eşinizin son dönemlerde evin içindeki ve evin dışındaki anlam veremediğiniz davranışlarını çok rahatlıkla gözlemlersiniz. Çünkü eşinizi en iyi tanıyan siz olduğunuz için onun önceki dönemlerdeki davranışlarıyla son dönemlerdeki davranışları arasındaki bariz farklılıkları görebilirsiniz.

Üzerinde büyü olan insanlar genellikle eski iyimser hallerini kaybederek yeni bir karakter oluşturmaya başlarlar. Elbette bu karakter kötü anlamda gelişen bir karakter olarak kendisini gösterir. Bu durumlarda evli kişilerin eşlerine fark ettirmeden onlardaki garip değişiklikleri izlemeleri doğru olur.

Eğer kendisine büyü yapılan kişiye bu konuyu hemen açarsanız doğal olarak size inanmaz çünkü kendisi bunun farkına varamaz. Bu kişiler kendilerinde meydana gelen davranış bozuklukları fark edemezler. Kendilerinin normal olduğunu düşündükleri için onlara açılmak için acele etmeyin.

Kısa bir dönem takip edin ve gerçekten emin olduğunuzda eşinize konuyu açın. Durumu güzel bir dil kullanarak onu ürkütmeden anlatın. Kendisinin son dönemlerde garip davranışlar içine girdiğini ve bu durumun sizi rahatsız ettiğini hatta bu durumdan dolayı aile ilişkilerinizin tehlikeye gireceğini ona anlatmaya çalışın.

Sonuç olarak eşiniz sizinle olan bağlarını kaybetmekten korkacağı için sizi anlamaya çalışacaktır. Burada esas olan kullanılan dilin yapıcı olmasıdır. Güzel bir dille eşinize bu durumu açıklayabilirsiniz. Daha sonrasında uzman bir medyumdan yardım almak için onu ikna etmeniz gerekir.

ücretsiz büyü bakımı

Ücretsiz Büyü Bakımı:

Değerli kardeşlerim; ücretsiz büyü bakımı yaptırmak istiyorum diyen kişilerin aşağıdaki mail adresine mesaj göndermeleri gerekiyor. Ücretsiz bakım isteklerine, bana gelen mesaj sırasına göre olabildiğince hızlı cevap vermeye gayret ediyorum.


medyumdestek@gmail.com


Ücretsiz bakım yaptırarak kafanızın içindeki şüphelerden kurtulabilirsiniz. Size gerçekten birinin büyü yaptığını öğrenmek istiyorsanız, yukarıdaki mail adresinden bana ulaşın. Allah’ın izniyle birlikte sorununuzun çaresini bulalım.

24 yorum yapılmış “Büyü Belirtileri”

 1. Aynı şey bendede var kendimden bile soğumuşum kimseyle konuşmak istemiyorum yalnız kalmak istiyorum yalnız kalıncada korkuyorum

 2. Eşim de aynı durumda yıllardır çalıştığını işini bıraktı pskolojik dediler pskolojik doktoruna gittik ama insanlardan öyle uzak ki muhabet bile yok denecek türde bende büyü den şüphe duyuyorum artık

 3. Selamun aleykum hocam baska bir hocaya danistigimda annen ve sende musallat var dedi ama baska birde sihir dedi kafam karisti ne oldugu hakkinda yardimci olursaniz sevinirim.

 4. Hocam iyi günler üzerimde halsizlik var herşeye hemen sinirleniyorum ve gelecekle ilgili işim yada kendimle ilgili konu oluyor şunu yapim diyorum yapamıyorum isteksiz kalıyorum evin içinden çıkmak zor geliyor bana

 5. Ben 13 senedir bu belirtilerin hepsini yaşıyorum bu dünyada hiçbirşey beni mutlu etmiyor hep negatif düşünceler yalnız kalma enerji düşüklüğü yorgunluk sürekli uyku hali var ruhen çok daralıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 6. Hayırlı günler hocam ben 6 aydır ilaç kullanıyordum bıraktım evde buzdolabında ilaç kutusunun içinde birşey buldum bunu hocaya gösterdik eşimle bana büyü yapıldığını söylediler. Eşimle kopma derecesine geldik aylardır ayrı yatıyoruz ben çok halsizim hiç birşey yapmak istemiyorum

Bir cevap yazın