Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur

Güncelleme:

Uzun yıllardır hizmet veren bir hoca olarak bu makalemde sizlere büyü nasıl bozulur açıklamak istiyorum. Bugün sizlerle büyü bozma uygulaması nasıl yapılır birlikte öğreneceğiz. Mümin kardeşlerimi büyü çözümleri konusunda aydınlatmak istiyorum.

Değerli kardeşlerim: Sizden tek bir ricam olacak. Lütfen yazdıklarımı dikkatlice okuyun çünkü sizin için çok faydalı bir makale hazırladım. Bu nedenle 5 dakika işlerinizi bir tarafa bırakıp yazdıklarımı dikkatinizi okumanız gerekiyor.

Büyü bozmak gerçekten derin bilgi gerektirir fakat kolay yapılan büyüleri çözmek sanıldığı kadar zor değildir. Konuya girmeden önce hatırlatmak isterim, büyü bozdurmak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Bu sayfanın hemen sonunda mail adresimi bulacaksınız.

Şimdi sizlere bir kaç tane kolay büyü bozma yöntemi öğreteceğim. Bu yöntemleri yaparak sadece basit büyüleri çözebilirsiniz. Fakat profesyonel bir büyücü tarafından yapılan büyünün, aynı şekilde profesyonel bir hoca tarafından bozulması gerekir. Bunu aklımızdan çıkarmadan şimdi büyü nasıl bozulur konusuna geri dönelim.


Büyü Nasıl Bozulur

Aslında hepimiz farkında olsak da olmasak da bazı güçlerin tesiri altında yaşıyoruz. Bu güçler bizi tamamen çevrelemiş durumda. Hayatımıza etki eden çok sayıda etken var ve bu etkenlerin en korkuncu büyü yoluyla meydana geliyor.

Çeşitli büyü bozma teknikleri kullanarak en zor büyüler bile bozulabilir. Önemli olan doğru büyü bozma yöntemlerini bilmek ve bu teknikleri eksiksiz olarak uygulamaktır. Ayrıca kara büyü nasıl bozulur başlıklı makalemi ya da papaz büyüsü nasıl bozulur başlıklı yazılarımı da okumanızı tavsiye ederim.

 • Sirke ile büyü bozma yöntemi.
 • Tuz ile büyü bozma yöntemi.
 • Şeker ile büyü bozma yöntemi.

Yukarıda yazdığım 3 farklı büyü bozma yöntemini şimdi açıklayacağım. Öncelikle sirke ile nasıl büyü bozulur bunu anlatacağım. Sirkenin kendine has özellikleri var bu nedenle üzerimizdeki negatif etkilerden kurtulmak için bazen sirke kullanmak gerekir.

Sirke ile büyü nasıl bozulur?

Peki sirkeyle büyü bozmak için hangi malzemelere ihtiyacımız olacak? Öncelikle bir şişe içinde üzüm sirkesi, 1 adet limon ve 1 tane beyaz kağıt ile kaleme ihtiyacınız olacak. Bu malzemeleri tedarik ettiyseniz şimdi büyü bozma tarifine geçebiliriz.

sirke ile büyü bozma

Herkesin evinde mutlaka plastik bir leğen vardır. Bu leğenin yarısına kadar su dolduralım ve üzerine daha önce hazırladığımız şişenin içindeki üzüm sirkesini ekleyelim. Ardından limonumuzu ortadan ikiye keserek iki parçaya ayıralım.

İki parçaya ayırdığımız limonun sadece yarısını yani bir parçasını kullanacağız, limonun diğer parçasını dolabınıza kaldırabilirsiniz. Şimdi sağ elimize yarım limonu alarak sirkeli suyumuzun içine bir kez ihlas suresini okuyarak sıkalım. Limon sağ elle sıkılırken ihlas suresini okumayı sakın unutmuyoruz çünkü bu karışımın doğru yapılması için bu adım son derece önemli.

Sıvı karışımı hazırladıktan sonra kalem ve kağıdı elimize alıyoruz. Büyü kime yapılmış ise bu kişinin adını, soyadı, anne adını ve doğum yılını kağıdın üzerine yazıyoruz. Daha sonra üzerine büyülü kişinin ismini yazdığımız kağıdı sirkeli suyun içine bırakıyoruz.

Ortalama 15 dakika sonra sirkeli suyun içindeki isim yazılı kağıdı çıkararak temiz bir yere koyarak 1 gün kurumasını bekliyoruz. Fakat daha bu sirkeli suyun evin etrafına dökülmesi gerekir. Büyü yapılan insan nerede yaşıyorsa, onun yaşadığı evin etrafına bu suyun dökülmesi önemli bir ayrıntıdır.

Bu işlemlerden sonra 1 gün boyunca kurumaya bıraktığımız kağıdımız eğer tamamen kurudu ise metal bir kabın içine konularak mum yardımı ile yakılmalı. Kabın içinde kalan külleri sabah güneç doğar doğmaz yaşanılan evin en faz 100 metre uzağında temiz bir alana serpiştirmek gerekir.

Artık sonuç almak için beklemek gerekir, ortalama 2 haftalık bir süreçten sonra üzerinde büyü olan kişi tamamen bu etkiden kurtulur.

Tuz ile büyü nasıl bozulur?

İkinci metot olarak tuz ile nasıl büyü bozulur şimdi bunu öğrenelim. Tuz yakıcı ve aynı zamanda koruyucu elementlere sahiptir. Bu nedenle çoğu zaman büyü bozulurken tuz kullanılır. Tuz kullanarak nasıl büyü çözülür bunu öğrenelim.

İlk olarak size gerekli olacak malzemeleri yazıyorum. 250 gram kadar kaya tuzu, 1 litre su, 30 cm normal beyaz renkte ip.

tuz ile büyü bozmak

Derin bir kabın içine ilk olarak elimizdeki 1 litre suyu boşaltıyoruz. Hemen ardından kaya tuzunu suyun içine koyup 10 dakika bekliyoruz. Kaya tuzu biraz eridikten sonra birer kere Felak ve Nâs surelerini okuyoruz.

Sureleri okuduktan sonra daha önceden hazırladığımız beyaz ipliğe 3 adet düğüm atıyoruz. Dikkat edin düğüm sayısı sadece 3 olacak. Düğüm yaptığımız ipi bu suyun içine bırakıyoruz. Ve ardından tekrar bir kere Felak suresini okuyoruz.

Bu suyu ve suyun içindeki ipi 24 saat bekletiyoruz yani bir gün ip bu suyun içinde kalacak. Ertesi günü ipi suyun içinden çıkararak 1 saat kurumasını bekliyoruz. İp kuruduktan sonra ipin üzerine çok az ispirto dökerek ipin yanmasını sağlıyoruz. İp tamamen yandıktan sonra küllerini yaşadığınız evin etrafından yakın bir yere serpiyoruz.

Leğende kalan suyu da temiz bir toprak alana döküyoruz. Bu ritüeli tamamladıktan sonra üzerinde büyü olan kişi kötü enerjilerden tamamen korunmuş olur. Bu tekniği daha önce deneyen çok fazla insan başarılı olmuştur.

Şeker ile büyü nasıl bozulur?

Üçüncü ve son yöntemimiz şeker ile nasıl büyü bozulur bunu öğrenelim. Şekerle büyü bozarken şu malzemelere ihtiyaç duyacağız. 250 gram toz şeker, 1 litre su ve 5 adet buğday tanesi.

şeker ile büyü bozmak

Şimdi adım adım uygulamayı yapmaya başlayabiliriz. Evinizde bulunan herhangi bir tencerenin içine 1 litre suyumuzu boşaltıyoruz ve ocağımızın altını yakıyoruz. Yaklaşık 5 dakika suyun kaynamasını bekliyoruz.

Tencerenin içindeki suyumuz kaynadıktan sağ elimizin içine daha önce hazırladığımız 5 adet buğday tanesini koyuyoruz. 2 kere Felak suresini okuyup sağ avucumuzun içindeki buğdayların üzerine bir kez üflüyoruz.

Okunmuş buğday tanelerini kaynayan suyun içine atıyoruz ve ocağın altını kapatıyoruz. Buğday taneleri ocağın altı kapatıldıktan sonra yaklaşık 2 saat sıcak suyun içinde bekletilecek. 2 saat sonra suyun içimdeki buğday tanelerini çıkartıp toprak bir alana hafifçe gömüyoruz.

Bu işlemler yapıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta sonra büyü bozma işlemi etkisini göstermeye başlayacak. Kendisine büyü yapılan kişinin üzerindeki lanetler kalkacak ve bu şekilde yapılan büyü çözülmüş olacak.

büyü nasıl çözülür

Büyü Nasıl Çözülür

Her insanın kendisini ya da ailesini büyülerden nasıl koruyacağını bilmesi gerekir. Bu noktada büyü nasıl çözülür konusunu bilmenin önemi daha iyi anlaşılabilir. İnsanın yaratılışı gereği kendi çevresiyle uyum içinde yaşaması gerekir. Bazen bu uyumu bozan dış etkenler olabilir. İşte biz buna büyü ile bir insanın hayatına müdahale etme diyoruz.

Gerçekten de büyü yaparak bir insanın hayatını tamamen iyi yönde ya da kötü yönde etkilemek mümkün. Bu noktada yapılan büyü nasıl çözülür gerçekten iyi bilinmesi gereken bir husustur. En çok yapılan büyülerin başında bağlama büyüleri gelir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz bağlama büyüsü nasıl bozulur başlıklı makaleme göz atabilirsiniz.

Çok sayıda kişi büyü etkisi altında kalarak tüm sahip olduklarını kaybediyor. Bu insanlardan çoğu kendi üzerinde büyü olduğunu bile bilmeden tüm sahip olduklarını kaybediyorlar. Bu konuda sizden ricam lütfen daha duyarlı olun. Aksi halde başkasının size yaptıracağı bir kara büyü sonucunda her şeyinizi kaybetmeniz mümkün olabilir.

Elbette öncelikle sizde ya da yakınlarınızda büyü olup olmadığını öğrenmek gerekir. Bu konuda daha önce yazdığım büyü belirtileri adlı makalemi okuyarak üzerinizde büyü olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer şüphelerinizde haklı çıkarsanız hemen akabinde büyü nasıl bozulur bu konuya yönelmeniz gerekir.

Hepinize tavsiyem şudur: Eğer son zamanlarda kendinizde veya ailenizde bazı farklı gelişmeler gözlemlemeye başladıysanız bu duruma karşı kayıtsız kalmayın. Ne kadar erken fark ederseniz çözüme de o kadar kolay ulaşırsınız. Büyü çözdürmek için asla geç kalınmamalıdır.

Unutmayın! Her geçen dakika sizin aleyhinize geçen süredir. Büyü tesiri altında olan kişilerin durumunu kabul ederek hemen çözüm için harekete geçmeleri gerekir. Büyü bozdurmak için ne kadar geç kalınırsa o kadar size zararı olacağınızı asla aklınızdan çıkarmayın.

büyü bozma

Büyü Bozma

Büyüden aktif korunma yolları: Kişiyi büyüden korumak için bazı ayinler ve uygulamalar gerçekleştirilir. Yani aktif bir faaliyet söz konusudur. Bu nedenle buna aktif korunma yöntemleri diyoruz. Büyüden aktif olarak korunmak için mutlaka profesyonel medyumlardan yardım almanız gerekir.

Büyüden pasif korunma yolları: Kişinin doğrudan biyoenerji dengesini koruyacak metotlar içerir. Örneğin büyü yapılan insana uzaktan başka bir medyumun enerjisi ile yapılacak müdahaleleri içerir.

Büyüye karşı korunma önlemleri alma: Genel olarak bir kişinin sağlını, hayati faaliyetlerini ve diğer aktivitelerini korumaya yönelik alınacak tedbirleri içerir. Örneğin yapılan kara büyüye karşı önlem olarak yapılan diğer beyaz büyüleri bu kategoriye alıyoruz.

Dolayısı ile büyüden korunmak tek yönlü bir işlem değildir aksine büyüden korunmak için oldukça fazla yöntem saymak mümkün. Önemli olan doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemini kişiler üzerinde uygulamaktır. Hangi tedavisinin uygulanacağına elbette bu işi bilen bir medyumun karar vermesi doğru olur.

büyüden kurtulmak

Büyüden Kurtulmak

Elbette büyüden kurtulmak için çok farklı yöntemler vardır. Ben size kendi evinizde kendi başınıza yapacağınız bir teknik anlatacağım. Bu uygulamayı yaparak üzerinizdeki basit büyülerden kurtulmanız mümkün olabilir. Unutmayın! Büyüden kurtulmak için en iyi yöntem her zaman uzman bir hocadan yardım almaktır.

Şimdi isterseniz büyüden kurtulmak için uygulayacağımız tekniğe geçelim. Bunun için bazı malzemelere ihtiyacımız olacak. Bu malzemeleri aşağıya yazıyorum.

 • 1 adet cam şişe
 • Çok miktarda tuz
 • Yarım litre kadar su
 • Bir kaç tane metal parça (çivi, toplu iğne gibi)
 • Su için kullanılacak herhangi bir kap
 • Mum veya küçük balmumu parçaları
 • 1 adet teneke kutu
 • 1 adet tencere

Şimdi ilk adım olarak elimizdeki mumu bıçakla küçük küçük parçalara ayırıyoruz. Yani mumu küçük küçük keserek parçacıklara bölüyoruz.

Daha sonra bu mum parçacıklarını elinizdeki teneke kutunun içine dökün. Bu teneke kutusu örneğin metal kola kutusu olabilir. Ardından bu teneke kutusu tencerenin içine dikey bir şekilde koyun. Tencerenin içine önceden hazırladığınız suyu dökün.

Yalnız suyun miktarının teneke kutunun boyunu geçmemesine özen gösterin. Yani teneke kutu içinde bulunan mumlar ıslanmayacak. Sonra tencereyi ocağa koyarak 5 dakika tencerenin içindeki metal kutusunun ısınmasını sağlayın.

Metal kutu içindeki eriyen mumu önceden hazırladığınız cam şişe içine dökün. Ardından başka bir kabın içine biraz su dökün sonra bunun içine tuzu ilave edin. Biraz karıştırın ve 5- 10 dakika bekletin.

Daha sonra bu tuzlu suyu da elinizdeki şişenin içine dökerek şu sözleri tekrar edin:

Açık alanda yolumu bulabilirim. Şeytani güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum. Ben kendi yolumu buluyorum

Bu sihirli sözleri söyledikten sonra şişenin ağzını sıkıca kapatıyoruz. Hemen akabinde evimize yakın bir toprak alana giderek şişenin boyutlarına uygun olan derinlikle bir çukur kazıyoruz. Bu çukurun altın önce elimizdeki metal parçaları koyuyoruz ve şişeyi yatak bir şekilde bu çukura koyarak üstünü toprakla kapatıyoruz.

Bu işlemleri bitirdikten sonra aynı gece aşağıdaki sesli duayı bir kez dinleyerek yatıyoruz. Bu duayı size sesli olarak aşağıya ekledim. Sesli duayı dinlerken tamamen dikkatinizi büyüden kurtulmaya odaklamanız gerekiyor. Bu yöntemi yapan kişiler kısa zamanda büyük bir rahatlama hissederler.

Büyüden kurtulmak için dinlenmesi gereken sesli dua:

Son olarak yukarıdaki duayı dinlendikten sonra huzur içinde başınıza yastığınıza koyup uyumanız gerekiyor. Ertesi sabah uyandığınız zaman üzerinizde büyük bir rahatlık hissedeceksiniz. Bu metotla size yapılmış olan basit büyülerden tamamen korunabilirsiniz.

Büyüden korunmak için okunması gereken sureler

Aşağıdaki sureleri okuyarak basit büyülerden korunmak mümkündür. Kendisinde huzursuzluk hissedenler, üzerinde büyü olduğunu düşünenler ve derin mutsuzluk yaşayanlar bu duaları okuyarak iç huzura kavuştular.

büyüden korunmak için okunan dualar

Değerli kardeşlerim: Hepiniz huzurlu bir hayatı hak ediyorsunuz. Bazen hayatınızda kötü dönemler başınıza gelebilir. Bunlardan en kötüsü elbette birinin size büyü yaptırmasıdır. Bu nedenle büyü nasıl bozulur konusunu sizlere açıklamaya çalıştım.

Hayatınızda böyle bir şey başınıza geldiği zaman korkup panik yapmanıza gerek yok. Sadece soğuk kanlı bir şekilde durumu kabul edip hemen gerekli tedbirleri nasıl alacağınıza odaklanmanız gerekir. İçinizdeki enerjiyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Kendinize üzülerek elinizde kalan son enerjiyi de yanlış kullanmayın. Büyüden korunmak için mümkün olduğunca gücünüzü doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Büyü nasıl bozulur adlı makalemde ben size olabildiğinde tüm ayrıntıları izah etmeye çalıştım.

Değerli mümin kardeşlerim: Büyü bozdurmak isteyenler bana hemen aşağıdaki mail adresimden ulaşabilir. Mesaj gönderirken sorununuz hakkında fazla uzatmadan kısa ve öz bilgi vermeye gayret edin. Allah’ın izniyle en kısa sürede mevcut sorunu çözeriz.


medyumdestek@gmail.com


28 yorum yapılmış “Büyü Nasıl Bozulur”

 1. merhaba hocam evde kavga hiç bitmiyor biribirimizin lafı ağır geliyor hiç kavga bitmiyor işimiz ras gelmyor kardeşlerimizin evide öyle hep kavga bize yardım edin

 2. Hocam benim uzerimde buyu oldugunu dusunuyorumm?soyle tarif edeyim buyu nedir bilmezdim ama etrefimda gorup duyduktan sonra kendimdende supelendim.evlendikten sonra arkadaslarim akrabalarim yavas yavas eridi bu vakite kadar ve islerim ters gitmeye basladi ve esime karsi soguk bakis acim degisti evden disari cikmiyorum bir gaflet var uzerim de ne yemek ne su nede uyku hayatimda hic bir duzenim kalmadi vesare versare acaba buyu varmidir???

 3. Merhaba hocam benimdi sıkıntılarım var ben evde hiç geceler uyumuyorum maddi-manevi sıkıntılarım var hocam beni âlimde bi türlü düzünenimiz olmyor çok sıkıntılar var hocam benim kardeşim de geceler uyumuyor benim bi altim dir hocam benim üzeredim büyü var ben hissi derim benim kafam çok ağırı sert olmuştur benim sırtımde çok ağır bi şeyi var ben yoldu yürüdüğüm zaman cok az yürüyüyorum hocam allah için bana yardım eden hep babamı yapıyor bunlar bana ne yapıyım hiç paramı yok yakın bi senedir ben böyleyim çok acı günler yaşadım hep geceler sabahları kadar uyumuyorum hep evin içinde böyle oturuyorum hep zinsel hep ruhsal olarak çok rahatsız oluyorum bunda hocum allah razı olsun sizden beni kurtara herşeyin farkındayım am hiç biseyi yapamıyorum ne olur yardım edin bana

 4. Merhaba hocam aile içinde sürekli kavga kazancımın bereketi yok sürekli uyku hali saymakla bitmez hocam bana yardımcı olurmusunuz

  1. Merhaba hocam S.A hocam ben bir turlu uzun vadeli bir iş te calisamadim hep olacak gibi oluyor ama devamı gelmiyor evrak istiyorlar teslim ediyorum ama gerisi gelmiyor hep bir aksilik çıkıyor bu konuda bana yardimci olursanız cok sevinirim hoşçakalın.

 5. Merhabalar ben küçüklüğümde sürekli gerçek hayatimi etkileyecek kabuslar görüyordum 2- 3 yil kurtulamadim.
  Sonradan görmemeye basladim
  Suan 15 yasindayim 1 yildir ailemle arkadaslik iliskilerimde kendimle barışık deilim hepsiyle büyük sorunlar yasiyorum nedensizce.
  Kendimi sürekli ama sürekli takip ediliyormuş gibi hissediyorum .
  Coğu zaman basima gelen bişeyi soylemek istiyorum bi gün yari uyanik bi sekilde yatiyordum üstüme bisey çöktü gorunmeyen konuşamadim heryer sallandi çok çok garip seyler oldu anlatmasi çok zor inanin.
  Bu olay 4 veya 5 sefer basima gelmistir.
  Sizden yardim bekliyorum lutfen destek çıkın

  1. Merhaba hocam 17 yaşında bir erkek çocuğum var benim aileme çok sevdiği halde sebebsiz yere düsMan oldu evden dışarı çıkmak istemiyor haftalarca dişini fırçaalmıyor ve banyo yapmiyot bunları yapmasını istediğim zaman bana vuruyor küfür ediyor zaman zaman kendi kendine konuşup eliyle kafasına vuruyor okulu bıraktı hocam yardımlarınızı bekliyorum

Bir cevap yazın