Büyü Nedir?

Büyü Nedir

Güncelleme:

Etkili büyü nasıl yapılır? Kolay ve hızlı sonuç almak için hangi tür büyülerin tercih edilmesi gerekir? Büyü nasıl hazırlanır haydi şimdi hep birlikte öğrenelim. Sizlere hepsini bir bir anlatacağım, hiç merak etmeyin ve okumaya devam edin.

Değerli kardeşlerim; çok önemli bulduğum bu makalemi sabırla okumanızı rica ediyorum çünkü bu yazımı okuduğunuzda şunları çok iyi öğrenmiş olacaksınız; büyü nedir, her hangi birine yapılan büyü nasıl bozulur, başarılı bir sonuca varmak için doğru büyü nasıl yapılır? Büyüden korunmak için hangi büyü çeşitleri ve yöntemleri kullanılır?

Büyü

Büyü

Pek çoğunuzun büyü konusuna şüphe ile baktığınızı çok iyi biliyorum ancak unuttunuz bazı önemli noktalar olduğunu size hatırlatmak isterim. Büyü gerçek mi? Diye sorunlara da bu şekilde cevap vermiş olurum çünkü bu konularda ortalıkta dolaşan çok sayıda kirli bilgi var. Gerçeği duymak istiyorsanız büyü hakkında yazdığım bu makalemi sonuna kadar okumanızı öneririm.

Sıradan insanların bilgileri bazı kadim bilgilere vakıf olmalarının önündeki en büyük engeldir. Bu gizli bilgileri bilen kişilerin zaten büyü var mıdır? Büyü gerçek midir? Gibi soruları kendilerine sormadıklarını düşünüyorum. Bu ilimleri bilen alimlerin zaten bu konularda şüphe duymadıklarını söylemek isterim.

Sebep ve sonuç ilişkilerini hepiniz çok iyi bilirsiniz, yani yaptığımız tüm eylemlerin bize geri dönüşümü vardır. Bu nedenle eylemlerimizden ve sonuçlarından haberdar olmamız gerekir. Eğer bir insan eylem nedir, eylemlerin sonuçları nasıl gerçekleşir bu soruları idrak edemiyorsa o kişinin hayatında mutluluğu yakalaması mümkün olmaz.

Hayatın içinde bizim farkına varamadığımız gizli sırlar vardır. Bu sırlara vakıf olanlar her zaman kendileri ve yakınları için güzel faaliyetlerde bulunarak tüm yaşamları boyunca mutluluğun kadim sırlarını bünyelerinde barındırırlar.

Dilediğiniz gibi bir hayata sahip olmak için okumak ve öğrenmek zorundasınız. Araştırmayan insanlar her zaman büyük hayal kırıklıkları ile karşılaşırlar. Sevdikleriniz ve kendiniz için ideal bir dünya yaratmak istiyorsanız büyü gerçeğini çok iyi anlamanız gerekir. Zor durumlardan kurtulmak ve sevdiğiniz insanı sonsuza kadar kaybetmek istemiyorsanız söylediklerime kulak verin.

İsterseniz ilk önce büyü nedir? Bunun tanımını size doğru bir şekilde yapayım, daha sonra konumuza devam ederiz.

gerçek büyü nedir

Büyü Nedir?

Aslında büyü diğer adıyla sihir, ezoterik bir ilim alanıdır bu ilmin ustaları da elbette medyum ve büyü yapan kişilerdir. Büyü nedir diye bu konuyu merak edenler sürekli soruyorlar. Doğanın güçlerini kullanarak yaşamış olduğumuz dünyayı ve çevremizdeki insanları özel sihirli ritüelleri kullanarak etkileme sanatıdır diyebiliriz.

Herhangi bir insanın bütün dünyasını büyü yaparak değiştirmek mümkündür. Örneğin aşk acısı çeken bir insanı ele alalım ve bunun üzerinden örnekler vererek size büyü gerçeğini açıklamaya çalışayım. Bir insan düşünün, bu insanın kadın olduğunu ve sevdiği bir erkek olduğunu aklınıza getirin. Aynı zamanda bu kadının ilgi duyduğu erkeğin kadına karşı bir ilgisi olmadığını düşünelim.

Peki bu durumda size göre bu kadın aşk büyüsü yaptırarak bu erkeği kendine aşık edebilir mi? Aslında bu sorunun cevabı oldukça basittir. Evet, bu kadın dilediği gibi bir erkeği kendisine büyü yaparak deli divane aşık edebilir. Başka bir örnekle size durumu daha iyi açıklamaya çalışayım.

Şimdi sizden evli bir çifti gözünüzün önüne getirmenizi istiyorum ve bu çiftin son zamanlarda aralarının açıldığını hayal edin. Hatta durumu daha iyi kavramanız açısından evli çiftlerden erkek olanın karısına karşı cinsel açıdan soğuduğunu ve bu ihtiyacını dışarıda tanıştığı başka bir kadınla ilişkiye girerek karşıladığını aklınıza getirin.

Bu durumda olan o kadar çok kadın var ki… Kocası tarafından başka bir kadınla aldatılan kadınlar çok büyük acılar yaşarlar. Belki de bir kadına yapılacak en büyük kötülük, kocasının onu başka bir kadınla aldatmasıdır. Bu durumun kadınlar üzerinde çok olumsuz derin psikolojik etkileri oluyor.

Gerçeği söylemek gerekirse bu durumla karşılaşan kadınların kocalarını diğer kadınlardan uzaklaştırmak için büyü yaptırmaları bu sorundan kısa süre içinde kurtulmalarına olanak sağlar. İyi bir büyücüye yaptırılan bağlama büyüsü sayesinde bir erkeği diğer kadınlardan uzaklaştırmak son derece kolaydır.

İnsanların çoğu sevdikleri tarafından aldatıldıklarında sağlıklı düşünemiyorlar ve hata üzerine hata yapıyorlar. İntikam duygusu ile hareket eden insanlar maalesef sevdiklerini insanı bırakın geri kazanmayı, onları tamamen kaybetmekle yüz yüze gelebiliyorlar. Oysa içinde bulundukları durumun acısından kurtularak, sağlıklı bir şekilde eşlerini nasıl kazanacaklarına yoğunlaşmış olsalar belki de sevdiklerini diğer insanlara kaptırmaktan kurtulmuş olurlar.

Şartlar ne kadar kötü olursa olsun, ne kadar umudunuzu kaybetmiş olursanız olun, netice olarak eğer gerçekten sevdiğiniz insanı tekrar kazanmak istiyorsanız egonuzu ve intikam duygunuzu bir tarafa bırakmanız gerekir. İntikam hisleriyle hareket edenlerin sadece kendilerine verecekleri zararlar olur. Oysa gerçekten seven bir insan sevdiğine kavuşmak için her türlü fedakarlığı yerine getirmesi gerekir.

Büyü Gerçeğini İdrak Etmek

Maalesef çok okumayan bir toplumuz ve bu nedenle doğru bildiğimizi düşündüğümüz şeyleri aslında çok yanlış biliyoruz. Büyü konusu da bilmediğimiz konuların arasında yer alıyor. Elbette büyü hakkında öğrenmek istediklerinizi kolayca bulamayacaksınız çünkü bu işin alimleri zaten bildiklerini sizlerle paylaşmazlar.

Temel olarak bazı büyü çeşitlerini mümkün olduğunca sizlere açıklamaya gayret edeceğim. Bundan hiç kuşkunuz olmasın çünkü büyü hakkında pek çok bilinmeyen gerçeği merak ettiğinizi çok iyi biliyorum. O halde size daha önce büyü hakkında anlatılanları bir tarafa bırakıp, sizler için paylaştığım bu kadim bilgileri idrak etmeye çalışın.

Şayet size söylenen bu gizli bilgileri doğru bir şekilde öğrenip, öğrendiğiniz bu bilgileri hayatınızın içine aktarabilirseniz hiç bir zaman kaybedenlerin tarafında olmazsınız. Büyülerin ne amaçlar için yapıldığını bilen bir insan karşılaştığı her türlü sorunu aşmayı da öğrenir. Bilginin gizemli gücü de aslında tam olarak bu mesajımda saklıdır.

Dünyanın hemen her yerinde yapılan büyüler birbirinden çok farklı değildir. Bazı kültürlerde farklı büyüler ve yöntemler olsa bile genel olarak birbirine benzerler. Evrensel enerjinin mistik güçleri kullanılarak hazırlanan sihirler, kişiler üzerinde belli bir güç kaynağı oluşturur ve büyü yapılan kişi üzerinde doğrudan etki yaratır.

büyü bozmak

Büyü Nasıl Bozulur

Büyüden kurtulmak gerçekten çok zordur çünkü büyünün gücü sonsuzdur, insanların tüm hayat biçimlerini etkilemek için kullanılır. Büyü bozan hocalar sadece paranormal yetenekleri sahip olan kişilerin kullanabileceği doğaüstü ulvi güçlerini kullanarak insanlara yapılan büyüleri çözebilirler. Bu uzman kişiler büyü nasıl çözülür çok iyi bilirler. Sizlerde nasıl büyü çözülür öğrenmek isterseniz bana danışabilirsiniz.

Büyünün varlığına ilişkin hiç bir endişe yoktur, çoğu insanın nesnel nedenlerden ötürü bu sisteme karşı çıktığını biliyoruz ama ne olursa olsun bu mistik sistem insanlar inansalar da inanmasalar da çalışmaktadır. Keza Kuran bize büyü gerçeğini açıklamıştır. Allah katından bize açıklanan gerçeği görmezden gelmek ancak bir kaç ahmağın işi olabilir diyelim ve büyü gerçeğini bir kez daha vurgulamış olalım.

Değerli kardeşlerim; lütfen bu makalemi okumaya devam edin çünkü bu makalenin sonunda size yapılan büyü nasıl bozulur detaylıca açıklayacağım.

örnek büyü yapımı

Büyü Nasıl Yapılır

Büyü yapmak evrensel enerji kaynaklarını yani ateş, su, toprak ve hava gibi temel elementleri kullanarak yapılır. Evde yapılan kolay büyüler olduğu gibi birde bunların dışında büyü yapan hocalar tarafından hazırlanan profesyonel çalışmalar vardır.

Büyünün somut ve pratik sonuçlarına bakıldığında fiziksel bir işlevi olmadığı sadece ulvi kaynakların devreye sokulmasıyla örneğin bazen cinlerin gücü devreye sokularak yapıldığını görüyoruz.  Sizlere nasıl büyü yapılır küçük bir örnek vermek istiyorum.

Dünya üzerinde oldukça fazla sayıda amatör büyü yapan kişiler var bunlara ek olarak bu konuda gerçekten uzmanlaşmış ulvi kişiler hemen her ülkede bulunmaktadır. Gerçek bir usta büyücü nasıl büyü yapıldığını son derece mükemmel bilen kişidir.

Değerli kardeşlerim; büyü nasıl yapılır bu konuda sormak istediğiniz şeyler olabilir ya da büyü yaptırmak isteyenler olabilirler. Böyle bir ihtiyacınız varsa bana iletişim sayfasındaki mail adresimden sorularınızı yazabilirsiniz.

Evde Yapılan Kolay Büyü

Sizlere kendi evinizde kolayca yapacağınız basit bir büyü tarifi vermek istiyorum. Hemen aşağıdaki adımları yaparak kendi başınıza basit bir büyü uygulaması yapabilirsiniz.

 • İki tane tahta kaşık alınarak bu kaşıklardan birinin içine kendi adınızı keçeli kırmızı kalemle yazacaksınız.
 • İkinci kaşığın içine size aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini yine keçeli kalemle yazacaksınız.
 • Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi her bir kaşığın içine isimler keçeli kalemle yazılır.
 • Ardından hemen aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bu iki kaşık birbirlerine bakacak şekilde pozisyona getirilerek beyaz bir bezle saplarından birbirine bağlanır.
 • Sonraki aşama bu birbirine bağladığınız kaşıkları temiz bir toprağa gömerek içinizden niyetinizi geçirirsiniz.
 • Sonuncu aşamada yani toprağa gömme işini tamamladıktan sonra hemen aşağıdaki sesli duayı bir kere dinleyerek tekrar niyetinizi içinizden geçirirsiniz.

büyü yapımı

Bu adımlardan sonra büyü yapma işlemi tamamlanmış olur. Genelde evde yapılan basit büyüler 3 haftaya kadar tesirini gösterir. Eğer yapılan büyü tutarsa bu süre içinde sonuç almanız mümkün olacaktır.

Büyü Belirtileri

Büyü sisteminin temel ilkesi insan inancının savunmasız kalmasıdır, bir kişi ne yaparsa yaptın sürekli olarak bazı tehditlere karşı çaresiz kalacaktır. Kişiye yapılan büyü belirtileri hangi hallerde kendini gösterir bu konuya değineceğim.

Çoğunuz şu soruyu kendine soruyor büyü yapıldığını nasıl anlarım elbette bunun çok iyi bilinen önemli alametleri var. Bunları bilirseniz aşağı yukarı size büyü yapılıp yapılmadığı anlaşılır. Önce büyü yapılan insan nasıl olur bunu açıklayayım. Büyü yapıldığı doğal olarak normal insanlar tarafından tam olarak bilinemez çünkü mistik bir olaydır.

Değerli kardeşlerim; hemen aşağıda bir ses dosyası var bu ses dosyasında en çok görülen büyü belirtilerini sesli olarak dinleyebilirsiniz.

İnsanlar üzerinde en çok görülen büyü belirtileri şunlardır. Aşağıdaki liste halindeki belirtiler sizin üzerinizde varsa vakit kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım almanızı tavsiye ediyorum.

 • Kendisine sihir yapılmış kişiler rahat bir uykudan her zaman mahrum kalırlar, geceleyin yatakta sürekli bir huzursuzluk psikoloji içinde dönüp dururlar.
 • Sihre maruz kalan kişilerde açık bir şekilde konuşma bozuklukları meydana gelmeye başlar.
 • Bu kişilerde yine açık bir şekilde yalnızlık duygusunun artması, hayattan zevk alamama ve anlam eksiklikleri oluşmaya başlar.
 • Büyülü kimseler giderek içine kapanarak toplumdan kendisini adeta soyutlamaya çalışır.
 • Fiziksel olarak sürekli bitkinlik ve aşırı yorgunluk halleri buna bağlı olarak gelişen aşırı uyku durumları meydana gelir.
 • Yeterli zaman uykuda kalınsa bile uyandıklarında sanki hiç uyumamış gibi bir uykusuzluk problemi yaşarlar.
 • Bu kişilerde aşırı hassasiyet yüzünden çabuk sinirlenme, hemen öfkelenme, yanlış anlamalar oldukça sık yaşanmaya başlar.

Bir kişinin sihir yolu ile aklının ele geçirilmesi, düşünce ve duygusal davranışlarının sistematik olarak ele geçirilmesi mümkündür. Diğer insanların bir takım idealleri doğrultusunda başka bir insana yaptırmak istediği şeyleri büyü yoluyla hayata geçirmesi mümkün hale gelir.

büyünün çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü ilmi; bilinçli ve bilinçsiz nesnel dünyada var olan enerjinin belli manipülasyon teknikleri kullanılarak kişiler üzerinde güç kurma halidir. Sihirsel yöntemler kullanılarak insanların ruhsal ve akılsal yönden etkilenmesini sağlamak aslında çok kolaydır. Günümüzde insanlar üzerinde uygulanan yüzlerce farklı büyü çeşitleri saymak mümkün.

Kısaca özetlemek gerekirse, bir sonuca ulaşmak için, bir bilinmeyeni çözmek için, belli sonuçları meydana getirmek için yapılan çok fazla büyü çeşidi vardır. Büyü mistik enerji yolu ile insanlar üzerinde kendi gücünü sergilemeye başladığında artık büyüye maruz kalmış bir insanın bu durumdan kolay kurtulması mümkün olmaz.

Değerli kardeşlerim; hemen aşağıda bazı büyü çeşitlerini liste halinde sizlere yazdım. Aşağıda yazdığım büyü çeşitleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız her bir büyü için hazırladığım makaleleri linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

 • Aşk büyüsü: Eşinizi veya sevdiğinizi size bağlamak için yapılır.
 • Bağlama büyüsü: Genel olarak evli çiftlerin yakınlaşması için yapılır.
 • Kara büyü: Düşmana bir hasıma zarar vermek için yapılır
 • Adet kanı büyüsü: Kadınların kendi kocalarını eve bağlamak için yapılır.
 • Papaz büyüsü: Hem aşık etmek hemde bağlamak amacı ile yapılır
 • Nohut büyüsü: Evde yapacağınız kolay bir aşk büyüsü çeşididir.
 • Yumurta büyüsü: Çok sağlıklı sonuçlar vermese bile yine evde yapılan basit bir büyü şeklidir.
 • Ayırma büyüsü: Eşleri veya seven iki kişiyi ayırmak için yapılır.
 • Geri getirme büyüsü: Sizi terk eden, sizden uzaklaşan insanların tekrar dönmesi için yapılır.
 • Soğutma büyüsü: Çoğunlukla evli insanların birbirinden soğutmak için yapılır.
 • Boşanma büyüsü: Eşiyle kolay bir şekilde sorun yaşamadan boşanmak için yapılır.
 • Evlilik büyüsü: Kolay ve hiç sorun yaşamadan evlenmek isteyen kişilerin tercih nedenidir.

Büyü Bozmak

Büyüden kurtulmak yani büzü bozmak için neler yapmamız gerekir bunları açıklayayım. Yalnız hemen hatırlatayım bu işlem evinizde çıkan muska büyüsü için geçerlidir. Şayet evinizde bir muska çıkarsa o zaman aşağıdaki sistematiği kullanarak yapılan muskayı imha etmiş olursunuz. Bu şekilde muskanın tesiri yok edilmiş olur.

  • Evinizin içinde muska çıktığı zaman ilk yapmanız gereken bu muskanın kaplamasını içindeki muskaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde çıkarmanızdır.
  • Dikkatlice ambalajından çıkarılan muska ardından metal bir kap içine konulur.
  • Hemen bu metal kabın içine muskaların üzerini geçecek şekilde okunmuş sirke dökülür.
  • Dikkat edin okunmuş sirke dedim. Sirkenin okunmuş olması için hemen aşağıdaki sesli duayı bir kere dinliyoruz ve dinledikten sonra sirkenin içine bir kere üflüyoruz. Bu şekilde sirke okunmuş sirke statüsü kazanmış oluyor.

 • Sirkeyi muskaların olduğu metal kabın içine döktükten sonra bu kabı 1 gece evin içinde bekletiyoruz.
 • Hemen ertesi günü sirkenin içindeki muskaları dikkatlice çıkararak kurumalarını bekliyoruz.
 • Kuruma süresini hızlandırmak için fön makinesi gibi bir takım kurutucu aletlerden faydalanmak iyi olur.
 • Son olarak kuruyan muskaları ayrı bir metal kap içinde iyice yakıyoruz.
 • Yaktığımız muskanın arta kalan küllerini ve okunmuş sirkeyi elimize alarak hemen yakınlarda bir yerde bulunan toprak bir alana gömüyoruz.
 • Sirke ve küller aynı yere dikkatli bir şekilde gömüldükten sonra artık muska bozulmuş olacak.

Yukarıda sizler için yazdığım büyü bozma adımlarını doğru bir şekilde uygularsanız büyük oranda bir rahatlama sağlarsınız. Genelde en doğrusu bu konuda uzman bir medyumdan destek almaktır. Sorunlarınızı bana iletişim sayfasından ulaştırabilirsiniz.

13 yorum yapılmış “Büyü Nedir?”

 1. Hayırlı günler efendim, bende de büyü, sihir belirtileri var bazı kişilere gittik size büyü yapılmış dediler bazı işlemler yaptılar kurtulacaksınız dedi ama 6 ayı geçti halen ben aynıyım. Üzerimde hep yorgunluk, bitkinlik belirtileri var kafam sürekli ağrıyor, dönüyor, nefes alamıyorum daralıyorum, doktora gidiyorum BİRŞEY çıkmıyor psikolojik diyor, lütfen bana yardım edin yol gösterin

 2. Hocam merhabalar beraber çalıstilim iş arkadaşım firma sorumlusunda alacağım var buna geçici büyü nasıl yapılır

 3. Hocam merhaba ben esimden 6 aydir ayriyim 2 yasinda bir evladim var yuvam yikilsin istemiyorum esim bana geri donsun beni sevsin istiyorum bana yardim edebilir misiniz

 4. Hocam evlenmek istitorum nasip arıyorum ne yapmalıyım yuva kurmak istiyorum bekarım erkeğim hiç tanıdığım kız yok yaşım 28 😢

 5. Hocam Allah razı olsun. Yaptığınız bağlama vefki tuttu. Kocam eskiden olduğu gibi bana bağlandı. Size çok teşekkür ederim.

 6. Merhaba
  Birini çok seviyorum o da beni seviyor ama bir türlü bir araya gelemiyoruz. O biraz soğuk biraz da İşkolik,beni hep erteliyor. Ben çok Yoruldum..ne yapabilirim ?

Bir cevap yazın