Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü

Güncelleme:

Domuz yağı büyüsü; çoğunuzun sık sık duyduğu bir isim öyle değil mi? Peki bu domuz büyüsü nasıl yapılır, yapılan büyü nasıl bozulur, öğrenmek ister misiniz? İnsanın hayatını karartan hatta yapılan kişiyi çılgına çeviren domuz büyüsü gerçeğini açıklayacağım.

Değerli kardeşlerim: Aslında ülkemizde herhalde domuz büyüsü adını duymayan tek bir kişi bile yoktur. Henüz çocukluk çağında duymaya başlarsınız. Çoğunuz domuz büyüsünün adını duymuş olsanız bile detaylarını elbette bilemezsiniz.

Bu nedenle domuz büyüsü adlı makalemi yazmaya karar verdim. Umarım bu makalemi okuduktan sonra domuz büyüsü nedir? Domuz büyüsü nasıl yapılır? Domuz büyüsü nasıl bozulur? Bu konuları daha iyi kavrayacaksınız. O halde şimdi gelin yavaş yavaş konumuza giriş yapalım.

Domuz yağı büyüsü hakkında sayısız insana yardım ettim. Şayet domuz büyüsü hakkında yardım almak isterseniz bu sayfanın altındaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Gerçek Bir Domuz Büyüsü Hikayesi

Çok uzun yıllardır beri kendisine domuz büyüsü yapılan kişilerin sorunlarını çözüyorum. Sayısız insana yardımcı oldum ve çok farklı problemlerle karşı karşı kalan insanlar gördüm. Daha önce bana domuz büyüsü bozdurmak için gelen biri hakkında gerçek bir hikaye paylaşmak istiyorum.

Yaklaşık 2 yıl önce Adana’dan bir aile yanıma geldi. Adamın eşi çok ağır hastaydı ve adam kendi karısına yakın akrabası tarafından domuz büyüsü yapıldığını düşünüyordu. Aslında bu aile bana tam zamanında gelmişti çünkü 1 ay daha geç gelmiş olsalar belki de bugün adamın karısı hayatta olmayacaktı.

Domuz büyüsünü bozmak için zamanında müdahale etmek hayati önem taşır. Bu sihrin etkilerinden çabucak kurtulmak gerekir çünkü her geçen gün kendisine domuz büyüsü yapılan kişinin sağlık durumu kötüye gider.

Adana’dan bana gelen bu kadının durumu gerçekten çok ağırdı ve hızlıca durumun çözülmesi gerekiyordu. Aksi halde bu kadının hayatta kalması imkansızdı. Hiç vakit kaybetmeden kadın için derin bir bakım yaptım ve bakımda gerçekten de kadının üzerinde öldürmek için yapılmış olan domuz büyüsünü gördüm.

Yaklaşık 1 hafta boyunca çeşitli tedavi metotları yaparak aileyi tekrar Adana’ya gönderdim. Elbette her gün beni arayıp durum hakkında bilgi vermelerini istedim. Bu aile Adana’ya gittikten sonra her gün beni arayarak kadının durumu hakkında gelişmeleri aktardılar.

Allah’ın izniyle bu hanım kardeşim kısa süre içinde tekrar ayağa kalkarak eski sağlığına geri kavuştu. Bu kadın kıl payı ölümden geri döndü. Eğer kocası tedavisi için ona bana getirmemiş olsaydı ya da müdahale etmek için biraz daha geç kalmış olsaydık maalesef bu hanım kardeşimizi kaybetmiş olacaktık.

Her fırsatta insanları uyarmaya gayret ediyorum çünkü domuz büyüsü yapılan kişilerin çok ağır olabilir. Ne kadar erken tedavi olursa, büyüden kurtulma şansı da o kadar büyük olur. Zamanında yapılan tedavi çok hızlı bir şekilde sonuç verir.

Domuz Büyüsü Nedir

Domuz Büyüsü Nedir

Bu büyü kara büyüler sınıfına girer ve pek çok hoca bu tılsımı yapmaz. Bu nedenle domuz büyüsünü her hoca hazırlamaz çünkü insanlara zarar vereceğini bilirler ve bunu kabul etmezler. Elbette domuz büyüsü bozan hocalar da oldukça fazladır.

Bu büyüleri hazırlayan hocalar genellikle cinleri olan cindar hocalardır. Domuz büyüsü hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu bana özelden mesaj yazarak sorabilirsiniz. Uzun yıllardır bana ülkenin her tarafından domuz büyüsüyle ilgili sorular geliyor. Bu konuda yardım almak için benimle temasa geçmenizi öneriyorum.

İslam, çevrelerde özellikle domuz büyüsü vakalarına daha sık rastlıyoruz. İnsanların bu konuya çok yoğun talepleri olduğunu görüyorum. Bu insanlardan pek çoğunun düşmanları var ve doğal olarak düşmanlarına zarar vermek için domuz büyüsü yaptırmayı tercih ediyorlar. Düşmana ya da sevmediğiniz bir kişiye zarar vermek için domuz büyüsü yaptırmak mutlaka istenen sonucu verecektir.

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz büyüsü genellikle domuz hayvanının yağı kullanılarak hazırlanan bir tür tılsımdır, bu tılsımın amacı nitekim sevilmeyen bir insana zarar vermek için genel olarak bazı insanlar tarafından tercih edilir. Amacı kesinlikle o insana zarar vermek hatta o insanı yataklara düşürmek, hastalık sahibi yapmak veya ciddi anlamda o insanın hayatına kalıcı zarar verebilmektir.

Her şeyden önce birinci öncelik karı ve kocanın arasını bozmak, zarar verilmek istenen ailenin içinde ciddi tartışmalar yaratmak, o ailenin boşanmasını sağlamak gibi amaçlar için çok sık yaptırılır.
Bir diğer yaptırılma amaçlarından birisi ise zarar verilmek istenen kişinin her türlü kısmetinin kapanması ve tüm işlerinde (aile, iş, özel hayat vb…) o insanın zarar görmesi amaç edilerek yaptırılır.

Değerli kardeşlerim: Ayrıca kendisine domuz büyüsü yapılan bir kişi nasıl davranır burada bu konuya girmek istemiyorum. Domuz büyüsü yapılan kişide ortaya çıkan alametleri öğrenmek için daha önce yazdığım büyü belirtileri adlı makalemi okumanızı tavsiye ederim.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır

En önemli soru bu büyünün nasıl yapıldığıdır elbette. Bunu hazırlayan cindar hocalar zarar verilmek istenen insan için kendi cinlerinden bazılarını görevlendirir. Domuz yağını zarar verilmek istenen kişinin evine veya bir eşyasına sürülmesiyle artık o insanın kabuslu hayatı başlamış olur.

Bu kişi rüyalarında sürekli kabuslar görmeye başlar, her gece yatağından çığlık atarak kötü kabuslar görerek uyanmaya başlar. Gerçekle olan bağlantısı koparak giderek içine kapanık bir ruh hali içinde yaşamaya başlar. İnsanlarla olan iletişim bağları büyük zarar görür ve kendisini her zaman çaresiz yapayalnız hissetmeye başlar.

Bunlar domuz büyüsünün henüz ilk başlangıç süreci içinde insanlar üzerindeki etkileridir. Günler hatta aylar ilerledikçe bir ucu ölüme kadar gidebilecek bazı korkunç gelişmeler insanların başına gelebilir. O nedenle gerçekten domuz büyüsü insanlar tarafından çok ciddiye alınması gereken bir büyüdür.

Bu olumsuz gelişmeleri yaşayan insanların aile hayatları büyük zarar görmeye başlar, eşleriyle aralarında sürekli tatsız tartışmalar ve ciddi kavgalar olmaya başlar. İşlerinde devamlı kötü sonuçlar onların yakasını bırakmaz, tüm bu negatif enerjiler o insanın aşırı derece mutsuz bir insana dönüşmesini sağlar.

Önce toplum içinden kendini soyutlanmış hisseder daha sonra kendi aile ve yakın arkadaşlarıyla olan ilişkileri zarar görmeye başlar. Arkadaşları ve dostlarıyla sorunlar meydana gelmeye başlar. Tüm bunların sonucunda tamamen kendini yalnız hisseden bir insan olarak bu süreci yaşamak zorunda kalır.

Bazı insanlar domuz büyüsünü kendileri yapmaya çalışırlar, bu nedenle çevrelerinden duydukları boş ve tamamen yanlış bilgilerle bu işi kendi başlarına yapmaya çalışırlar. Domuz büyüsü normal bir insanın yapacağı bir işlem değildir bu nedenle bu tür düşünceleri olan kişilere bu konuda boşuna vakit kaybetmemelerini tavsiye ediyoruz.

Eğer bir kişiye kötü bir şekilde zarar vermek istiyorsanız bu büyüyü sizin yapamayacağınızı kabul etmeniz gerekir çünkü ancak bu tılsımı cinleri olan bir hoca sizin adınıza yapabilir. Aksi halde kendinizi kandırmış olursunuz.

Özellikle günümüzde internet platformunda domuz büyüsü ile ilgili pek çok asılsız, gerçekle uzaktan yakından bağlantısı olmayan içi boş bilgiler paylaşılıyor. Çeşitli blog sitelerinde bu konuyla ilgili yazılanlar, çizilenler ve yapılan yorumlar asla gerçeği yansıtmıyor.

Bu bilgileri referans alarak domuz büyüsünü yapmaya çalışan insanlara çok rastlıyoruz. Yaptıkları bu büyüler elbette sonuç vermiyor. Sonuç almak istiyorsanız o zaman konunun uzmanı olan yani domuz büyüsü yapan hocalardan yardım almanız gerekiyor.

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur

Her şeyden evvel eğer evinizin ya da iş yerinizin herhangi bir yerinde şüphe ettiğiniz bir yağ izi görürseniz bu durumu önemsemezlik yapmayın çünkü eğer önemsemezseniz ileride bu durum başına çok ciddi zararlar açabilir.

Domuz büyüsünü nasıl bozulur sorusuna cevap bulmak için ilk başta bu büyünün sizin üzerinizde olup olmadığından emin olmanız gerekir. Bu nedenle emin olmak için yapacağınız ilk iş domuz büyüsünden anlayan bir hocaya bu durumu danışmak olmalıdır.

Eğer üzerinizde gerçekten böyle bir kara büyüsü varsa o halde vakit kaybedilmeden bu işin çözümü için gerekli adımlar beklenmeden atılmalıdır. Her geçen gün hatta ger geçen saat sizin için hayati önem taşıyor olabilir bu nedenle gerçekten evinizde ya da özel eşyalarınız arasında böyle bir yağ lekesi görmeniz durumunda bu işi ciddiye alarak hemen uzman bir hocadan yardım almanız sizin için çok doğru olur.

Domuz yağı büyüsü ile ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi bana aşağıdaki mail adresinden yazabilirsiniz.


medyumdestek@gmail.com


16 yorum yapılmış “Domuz Büyüsü”

 1. Selamun aleykum hocam benim sıkıntılarım var şöyle hocam benim evim eşyaları kendiliğinden yanmaya başladı farklı farklı odalarda yandı sonra eşim sıkıntı oldular zarar verdiler baktık olmuyor bizde taşındık geldik kiraya şimdide hocam kagit paralar kaybolmaya başladı paralar gidiyor geliyor evin her yerinde para çıkıyor hiç bir isimde rast gitmiyor 6 ay dir devam ediyor peki hocam bu domuz büyüsün nasıl bozar her gittiğim hocalar bunu söylediler domuz yağı büyüşu yapılmış diye allah rızası için yardım edin

  1. uğur bey bende iyi bir hoca araştırıyorum bende domuz yağı büyüsü var burada yayınlarsan memmun olurum

 2. Merhaba. Benim gayet iyi huylu ve neseşi yerinde mutlu biriydim. Daha sonra şeytandan beter biri bu mutlulugumu çok kıskandı ve haset etti. Öyle iftiralar attı öyle kötülükler yaptı ki sonunda hayat enerjimi çalmayı başardı. Şimdi onun kahrolması acıların en kötüsünü yaşamasini istiyorum. Lütfene en etkili kara büyü neyse onu yaptırmama yardımcı olun.

 3. Hocam sözlümle çok kötü bi şekilde ayrıldık
  3 hocaya sorduk domuz yağı büyüsü yapıldığını soylediler bi de siz bakarmısınız lütfen
  Çok kötü durumdayım

 4. hocam bana iki defa uzeride domuz buyusu var denilsi birincisinde dikkate almadim ama bugun yine soylendi esimle aram tamamen bozuldu baa evindeyim ve suan tekrar baba evinden kocamin tarafinda gonderilme icindeler aileme yapilmis bu buyu ben ne yapmaliyim nasil kurtulmaliyim kafayi yemek uzereyim

 5. Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim çünkü yuvam bozuluyor işlerim hep ters gidiyor başımdan kaza bela eksik olmuyor

 6. Merhaba hocam aileden birisi bu büyüyü yaptı bize eşyalarımızda hep sarı lekeler var. Nasıl bozulabilir bu büyü öğrenmek istiyoruz cevap yazarsanız çok sevinirim

 7. Hocam ben güvenilir bi hocaya gittim sana domuz büyüsü yapmışlar dedi benim merak ettiğim bana yapan kişiyi bulabilir miyim?

  1. Domuz yağı būyūsū Kardeşim Allah īçin bu būyūyū bozacak bi sağlam hoca tanıyan varsa telefon nosu versin

Bir cevap yazın