İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

Güncelleme:

İstanbul’da medyum bulmak aslında hiç zor değil fakat asıl sorun olan şey güvenilir bir medyum bulmak. Sahtekar medyumlara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

İstanbul’da ikamet eden yüzlerce insan her gün bana yazıyor bende Allah’ın izniyle onların sorunlarını çözemeye devam ediyorum. Genellikle benden İstanbul’da büyü yapan medyumlar veya büyü yapan hocalar hakkında tavsiye istiyorlar.

Ayrıca medyum ne demektir, medyum kelimesinin günümüzdeki anlamı nasıl kullanılmaktadır bu konulara yer vereceğim. İstanbul medyum adlı makalemde sizlere İstanbul’daki medyumlar hakkında da kısaca bilgiler vermeyi uygun gördüm.

İstanbul medyumları hakkında bilmeniz gereken bir kaç önemli hususu size hatırlatarak konuya giriş yapmak istiyorum. Zira İstanbul’da medyumluk yapan yüzlerce insan olduğunu belki sayısının binlere vardığını hepimiz biliyoruz.

Medyum İstanbul

Peki değerli dostlarım İstanbul’da medyum seçerken hangi konulara dikkat etmelisiniz. Bu konuya çok önem verdiğim için bu temayı ”Medyum İstanbul” adlı makalemde ele almaya karar verdim. Çok iyi biliyorum ki bazılarınız İstanbul’da ikamet ettiğiniz için doğal olarak size yardım edecek İstanbul’da yaşayan bir medyum arama ihtiyacı duyuyorsunuz.

Üzülerek söylemek isterim ki nüfusu 15 milyonu aşan büyük şehrimiz İstanbul’da gerçekten de güvenilir bir medyuma rastlamak gün geçtikçe daha zor hale geliyor. Bu medyumların arasında çok iyi derecede hizmet veren usta kişiler olmasına karşın buna paralel olarak kötü niyetli medyumlara da artık sık sık tanık oluyoruz.

Kiminiz eşinizle ilgili sorunlarınıza çözüm bulmak için, kiminiz ise daha farklı nedenlere bağlı olarak İstanbul’ daki medyumların kapılarını çalıyorsunuz. Aslında İstanbul Medyum sayısı olarak içerisinde oldukça farklı karakterdeki insanı barındırıyor. Bazen iyinin yanında da yaşta yanıyor ve gerçekten çok değerli medyumlar bu bir kaç tane sahtekar yüzünden zor durumda kalabiliyor.

Bu nedenle İstanbul medyumları şöyledir ya da böyledir demek haksızlık olur. Her sektörde olduğu gibi medyumluk hizmeti veren kişiler arasında da zaman zaman kötü örneklere rastlamak olasıdır. Bunu olağan olarak karşılamak gerekir. Bu işin doğası gereği kendiniz için en doğru medyumu seçmeniz bir hayli güçlü olabilir.

istanbul büyü yapan medyumlar

İstanbul Medyum Telefon Adresleri

Değerli kardeşlerim; hepimiz kendi yaşam mücadelemiz için bazen üstesinden kalkamadığımız çok zor durumlarla karşı karşıya kalıyoruz. Çaresizlik bir insanın başına gelecek en zor durumdur çünkü gerçekten de problemler karşısında kendi gücünü yetersiz görmek kabul edilmesi zor bir durumdur.

Aslında insan olan her kişinin başına böylesine zor durumlar çıkabilir. Örneğin eşiyle şiddetli tartışmalar yaşayan bir kişi bu durumun düzelmesi için elinden geleni yapar. Her şeyi yapmasına rağmen bir türlü eşiyle kendi arasında olan soruna bir çözüm bulamaz.

Bu durumda eğer İstanbul’da yaşayan biri ise bu kişi İstanbul’da medyum telefon ve adreslerini internette aramaya başlar.

Fakat internet üzerinde İstanbul’da medyum adres ve telefonları arama yapan birisinin karşısına yüzlerce site çıkar. Bu medyumların kim olduğunu bilmeden belkide bir seçim yapmak zorunda kalınabilir.

Bu nedenle tanımadığınız medyumlardan yardım alacağınız zaman daha dikkatli olmanız gerektiğini söylemek isterim. Tüm bunlara rağmen İstanbul’da kendiniz için iyi bir medyum seçimi yapmakta zorlanıyorsanız bana özelden mesaj yazabilirsiniz.

İstanbul’da Medyuma Gidenlerin Yorumları

İstanbul’un büyük ilçelerinde çeşitli medyumlara giderek bu insanlardan yardım alan kardeşlerimden çok fazla mesaj alıyorum. İstanbul’da medyuma gidenlerin yorumları arasından bana özel olarak gelen çok sayıda mesajdan da anladığım üzeri kardeşlerimin zor durumlar yaşadığını anlamaktayım.

Ne demek istediğimi biraz daha açık anlatayım. İstanbul ilinde yaşayan hemen her kesinden insan orada yardım aldıkları medyumlar hakkında çeşitli yorumlarını benimle paylaşıyorlar.

Bu yorumlar arasından olumlu yorumlar olduğunu görmek beni sevindiriyor. Ancak İstanbul’da medyuma gidenlerden bana gelen yorumların pek çoğu olumsuz mesajlardan oluşuyor.

Özellikle İstanbul’da medyuma gidenlerin yorumlarına bakıldığında büyük oranda dile getirdikleri memnuniyetsizliği görebiliyoruz. Değer kardeşlerim, bu konuda yaşadığınız sıkıntıları benimle paylaşabilirsiniz. İstanbul’da medyuma gitmiş ve sonucundan memnun olmamış kişiler benimle bu konudaki fikirlerini paylaşabilirler.

İlçe ve Semtlere Göre Medyum Adresleri

İstanbul bölgesinde medyum arayan kişiler sıkıntılarından kurtulmak için ellerinden geleni yapıyorlar. İstanbul’ daki medyumlar hemen her konuda siz ihtiyaç sahiplerine destek vermeye gayret ediyorlar. Bu medyumlara yaptırılan çalışmalar hakkında zaman zaman bazı geri bildirimler alıyorum.

Bu bildirimler arasında olumlu sonuç alanlardan tutunda olumsuz sonuç alanlara kadar pek çok kardeşim bana mesaj yazıyor. Sizlere tekrar hatırlatmak istiyorum, eğer illa kendiniz için İstanbul ilinde bir medyumdan yardım almak istiyorsanız bana özel mesaj yazarak sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

Uzun yıllardır İstanbul’da medyumlar hakkında çeşitli yazılar yazıyorum ve elimden geldiğince sizi yanlış medyumlara karşı uyarmaya gayret ediyorum. Buna rağmen bazen bu uyarılarımı dikkate almayan kardeşlerim oluyor. Değerli kardeşlerim hangi konuda olursa olsun bana yazın, eğer benimle sorunlarınızı paylaşırsanız Allah’ın izniyle bu sorununun üstesinden birlikte geliriz.

Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Esenler, Fatih, Eyüp, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kartal, Küçükçekmece, Sultangazi, Üsküdar, Ümraniye, Şişli, Tuzla

6 yorum yapılmış “İstanbul Medyum”

  1. Merhaba bende güvenilir bir medyum arıyorum çok dolandirildigim için ön ödemesiz yaptırıp işlem bitince tutarsa ödeye bilçekim yada birzat gidip görüşmek istiyorum bilgi verirmisinz

  2. Hocam ben Almanya’dan Aysel. Ben size teşekkür etmek için yazıyorum eşimle aramızın düzelmesi için size vefk yaptırmıştım belki hatırlarsınız. Allah razı olsun sizden değerli hocam, size her zaman dua edeceğim.

Bir cevap yazın