İzmir Medyum

İzmir Medyum

Güncelleme:

İzmir medyum sayısı olarak çok fazla seçenek sunan bir ilimiz değildir. İzmir’de büyü yapan ya da bozan medyumları bulmak ihtiyaç sahipleri için çok zor olur.

Beni bilenler zaten çok iyi bilirler ama bilmeyenler için bir kaç şey söylemek isterim. İzmir’den beni arayarak benden İzmir’de büyü yapan hocalar ya da büyü yapan medyumlar hakkında tavsiye bekleyenler lütfen bilsinler ki ben asla hiç kimseye bir tavsiyede bulunmuyorum.

Medyumluk hizmeti almak isteyenler direk olarak benimle iletişime geçerlerse kendilerine yardımcı olurum. Genellikle İzmirli kardeşlerimden bana gelen talepler arasında, eşiyle iletişim sorunu yaşayan kişiler ve ayrılık aşamasına gelmiş evliliklerini kurtarmak isteyenler başta geliyor.

Bunların dışında yine bana gelen yardım konularının başında kısmeti kapalı olan kişiler, cin ve büyü gibi kötü güçlerden korunmak isteyen kişiler, sevgilisi tarafından terk edilen kişiler oldukça fazla bana müracaat eden kişiler arasında bulunuyor.

İzmir Medyum

Değerli İzmirli kardeşlerim, sizlere bu yazımda elimden geldiğinde İzmir Medyum konularını açıklamaya çalışacağım. Fakat sizlerden tek bir isteğim var, sizin için yazdığım bu bilgileri dikkatlice okumanızı istiyorum. Çünkü özellikle İzmir’de büyü yapan medyum ve hocalar hakkında hiç bir yerde bulamayacağınız çok değerli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

İzmir bölgesinde aşk büyüsü yapan medyum veya hocalar hakkında zaman zaman sizlerden bana çeşitli sorular geliyor. Önce şunu söylemek isterim ki İzmir medyumları aslında çok iyi bir şöhrete sahip değiller. Bunu neden söylediğimi veya niçin böyle düşündüğümü birazdan açıklayacağım.

Başı sıkıntıya düşen çok sayıda insan bu sıkıntılarından kurtulmak için büyü yapan veya büyü bozan medyumlardan destek alıyorlar. Aslında İzmir bölgesinde havas ilmini bilen çok az sayıda medyum var. Durum böyle olunca İzmir’deki medyumlar kendilerine yardım almak için gelen kişilere yardım etmekte yetersiz kalıyorlar.

izmir büyü yapan medyumlar

İzmir’de Medyuma Gidenler

Geçenlerde İzmir’den bana yazan bir kardeşim benimle bir sorununu paylaştı ve bende bu kardeşimizin bana anlattıklarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu kardeşimin adı Ali diye hatırlıyorum. İzmir’de memur olarak bir devlet kurumunda çalıştığını söylemişti. Neyse bu önemli değil ben size asıl anlatmak isteğimi anlatmak istiyorum.

Bu Ali adındaki kardeşimin yaklaşık 1 yıldır kendi karısıyla ciddi sorunları varmış. Artık evliliklerinin bitme noktasına geldiğini bir zamanda Ali kardeşimiz evliliğini kurtarmaya karar vermiş. Bunun üzerine İzmir’de ki medyumları araştırmak bunların arasından en iyi medyumu bulmak için araştırma yapmaya başlamış.

Bu sırada bir arkadaşına İzmir’de medyum aradığını söylemiş ve arkadaşı ona kendisinin iyi bir medyum tanıdığını söylemiş. Bu tavsiye üzerine Ali kardeşimiz arkadaşını da yanına alarak İzmir’de yaşayan bu ünlü medyumun adresine gitmiş. Neyse burada ismini paylaşmak istemediğim bu medyum Ali için bir muska yazarak durumun kısa süre sonra düzeleceğini söylemiş.

Bunun üzerine Ali kardeşimiz biraz rahatlamış olarak evine geri dönmüş. Fakat aradan günler ve haftalar geçmesine rağmen bir türlü karısıyla olan ilişkilerinde bir düzelme olmadığını görüyormuş. Bunun üzerine bu durumdan şüphe ederek önceki medyumun yazdığı muskanın neden etki etmediğini öğrenmek için bana geldi.

Ben daha önceki İzmirli hocanın hazırladığı muskayı açıp baktığımda aslında bunun bir muska değil sadece karalama olduğunu gördüm. Ali kardeşime bunu söylediğimde elbette çok sinirlendi ve şok oldu. Neyse ki ben olaya müdahale ederek Ali kardeşim için gerekli çalışmayı yaptım. Aradan 1 hafta geçmeden eşiyle olan tüm sorunları Allah’ın izniyle çözülmüş oldu.

Değerli kardeşlerim bu anlattıklarımdan ders çıkarmanızı istiyorum çünkü her medyumun diyenin sözünü doğru olarak kabul etmeyin. Fakat maalesef İzmir’de yaşayan medyumların büyük bölümü halkı aldatmak için elinden geleni yapıyor. Bu tür sözde medyum ve hocalara karşı uyanık olmanızı tavsiye ediyorum.

İzmir Medyum Telefon ve Adresleri

Bana gelen insanların çoğu yıkılan ilişkilerini geri kazanmak için talepte bulunan kişilerden oluşuyor. Gerek evli gerekse sevgili olan kişilerin en çok yardım istedikleri konuların başında aşk büyüsü geliyor. Sevdikleri ile aralarındaki aşk bağını daha çok güçlendirmek için ya da kendisini terk eden sevgilisinin geri dönmesi sağlamak için yardım istiyorlar.

Yıllardır İzmir’de medyum telefon ve adresleri yayınlayan internet sitelerine karşı İzmirli kardeşlerimi uyarmaya çalışıyorum. Bu tür telefon ve adreslere kanarak bilmediğiniz kişilerden yardım almayın veya illa yardım alacaksanız bana gelin diye yıllardır söylüyorum.

Değerli kardeşlerim: Bu işlerin şakaya gelir tarafı yoktur bu nedenle İzmir’de medyum telefon ve adreslerini aramaktan vazgeçin. Eğer daha önce bu medyumu tanıyorsanız o zaman sözüm yok ama hiç tanımıyorsanız böyle insanlara bulaşmayın derim. Yardıma ihtiyacınız varsa bana yazın ben sizin sorununuzu dinleyerek ne gerekiyorsa doğru bir şekilde Allah’ın izniyle yaparım.

Ayrıca İzmir dışında Bursa ilinde yaşayan din kardeşlerim  Medyum Bursa adlı sayfamı ziyaret edebilirler.

Antalya’da yaşayan kardeşlerim de yine  Medyum Antalya adlı makale linkine tıklayarak Antalya’daki medyumlar hakkında detayları okuyabilirler.

İnsan nüfusunun en çok olduğu İstanbul ilimizdeki büyü yapan medyumlar hakkında daha derin bilgiler almak için daha önce yayınladığım Medyum İstanbul adlı makalemi okuyabilirler.

Tüm bunlara ek olarak başkent Ankara’yı elbette unutmadık.  Medyum Ankara adlı makale başlığımızı tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

İlçe, Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Aliağa, Menderes, Tire, Balçova, Narlıdere, Urla, Kiraz, Dikili, Çeşme, Seferihisar, Bayındır, Selçuk, Güzelbahçe, Foça, Kınık, Beydağ, Karaburun, izmir bozyaka medyum hülya, izmir medyum baransel, izmir medyum ece.

1 yorum yapılmış “İzmir Medyum”

  1. Hocam ben İzmir Konak’tan Fatma, nasılsını hocam? İnşallah sağlınız yerinde ben size Allah razı olsun demek istedim. Ben için yaptığınız vefk hemen sonuç verdi hocam. Tekrar tekrar Allah sizden razı olsun. İnşallah mekanınız cennet olur. Her gün yaradana sizin için dua ediyorum.

Bir cevap yazın