Kara Büyü

Kara Büyü

Güncelleme:

Kara büyü; insanların korkulu kabusu olan kara büyü nasıl yapılır, size bilgi vermek istiyorum. Üzerimizdeki kara büyüler nasıl bozulur, çözülür öğreneceğiz. Çağımızın tartışılmaz en büyük belasını yani kara büyüyü bu yazımda açıklayacağım.05

Kara büyü hakkında bilmeniz gereken tüm gerçekler burada sizler için yazıldı, yapmanız gereken sadece okumak. Pek çoğunuz kara büyü nasıl yapılır? Size veya bir tanıdığınıza yapılan kara büyü nasıl bozulur merak ediyorsunuz. Bu nedenle sizlere en kapsamlı şekliyle kara büyü gerçeğini anlatacağım.

Eğer birine kara büyü yapılırsa o kişi tüm kontrolünü yitirir. Bu kişiler kendi karar verme yeteneklerini kaybeder. Bu durum kötü hareketlere, kötü davranışlara hatta bazen intihara bile yol açar. En yıkıcı büyülerden olan kara büyü, insanlar üzerinde büyük yıkımlara, felaketlere, ölüm ve sağlık sorunlarına yol açar.

Kara Büyü Nedir

Kara Büyü Nedir

Bazen kötü cinlerin bazende iblisin aracılığı kullanılarak insanları zarara uğratmak için yapılan sihre kara büyü diyoruz. Kara büyü masum büyüler arasında yer almaz çünkü tamamen birine kötülük bulaştırmak için yapılır. Karanlık güçlerden faydalanarak hazırlanan bu tılsımları yaptıranların çok iyi düşünmeleri gerekir.

Bazen hayatta çekemediğimiz kişilere zarar vermek isteyebiliriz. Ya da size zararı dokunacağını bildiğiniz bir kişiye engel olmak için kara büyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle kara büyü nedir? Kara büyü nasıl yapılır? Merak ediyor olabilirsiniz.

Kara büyü yapılan insanda üzerinde bir dayatma yani o kişiyi belli hareketlere zorlama enerjisi gösterir. Böylece kara büyü tesiri altındaki kişi kendi öz iradesini kullanamaz hale gelir. Bu kişi tamamen karanlık güçlerin güçlü himayesi altına geçmiştir. Böylece kara büyü aracılığı ile bu insan ele geçirilmiş olur.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Bu tılsım tamamen dışarıdan yani büyü yapılacak kurbanın dışında ondan uzakta gerçekleştirilir. Kara büyü yapan hocalar gerçekten ileri derecede ilim sahibi kişilerden oluşur. Fakat bu ilimlerini iyi yönde değilde kötü yönde kullanmayı tercih etmişlerdir. Bu nedenle yapılan kara büyüyü bozdurmak gerçekten çok zordur.

Peki şimdi kara büyü nasıl yapılır? Bu konu üzerinde biraz duralım istiyorum. Aslında metot olarak tek bir kara büyü çeşidi yoktur. Çok farklı amaçlara hizmet eden kara büyü çeşitleri olduğunu söylemek doğru olur. Bir insanı aşık etmek için bile yapılan kara büyüler vardır.

Genelde kara büyülerin amacı birine zarar vermek olsa bile farklı amaçlar içinde kara büyü yapılabilir. Örneğin sevdiğiniz birini kendinize kuvvetli bir şekilde bağlamak için kara büyü yaptırabilirsiniz. Kara büyü yöntemi ile hazırlanan bağlama büyüsü en güçlü aşk büyüsü olarak bilinir. Ve bu bilgi kesinlikle doğrudur.

Örneğin kara düğün büyüsü tamamen bir kişiyi kendinize aşık edip onunla evlenmek için yapılır. Siyah düğün büyüsü ya da kara düğün büyüsü yapan kişiler sevdiği insanla çok kısa bir süre içinde evlenebilirler. Bu anlamda siyah düğün büyüsünün en güçlü evlilik büyüsü olduğunu söyleyebilirim.

Takdir edersiniz ki burada kara büyü nasıl yapılır bunun detaylarını anlatamam ama en azından kara düğün büyüsü hakkında bazı bilgiler verebilirim. Kara düğün büyüsünün direk olarak kader ve duygular üzerinde etkisi var. Yani büyü yapılan kişinin kaderini ve duygularını tamamen değiştirmek mümkün.

Bu nedenle bu büyü her zaman iki aşamalı olarak hazırlanır. Birinci bölümde duyguları değiştirmek ve ikinci bölümde evlenmek için yapılır. Bu şekilde karşıdaki kişinin aslında kaderi değiştirilmiş olur.

Kara düşün büyüsü yapacak kişinin sabahın 3’de mezara gitmesi gerekir. Bu uygulamada zaman çok önemlidir ve en doğru zaman sabahın 3 olduğu zamandır. Burada amaç kara güçlerin ışık güçleri üzerinde üstünlük elde etmesidir. Bu nedenle marjinal saatler seçilerek büyünün tesiri en üst seviyeye çıkarılır.

Bu ritüeli yapmak için şunlara dikkat edilmesi gerekir.

  • Düğün tarihinden önce her 3 ayın ilk günü mezarlığa gidilir. (Her ayın ilk günü yapılacak (Toplam 3 ayda 3 kez yapılacak)
  • Kendinize bir mezar seçmeniz gerekiyor. (Bu mezar daha sonra değiştirilmeyecek)
  • Bu merhumun ruhu ile samimi bir bağ kurmanız gerekiyor. (Ölü kişinin ruhu ile bağlantıya geçilmesi gerekir)
  • Daha sonra yanınızda getirdiğiniz 3 adet kırmızı gülü bu mezarın üzerine koyun ve onun huzurunda diz çökün.
  • Ve şu sözleri söylemeniz gerekiyor.

Ölen kişinin adını söyleyerek ” Uzun zamandır oradasın, şimdi bana bakmanı istiyorum ve bana kulak vermeni istiyorum. Sevdiğim kişiyle kaderimi birleştirmek istiyorum. Onun gönlüne aşk ver, onun bana bağlanmasına vesile ol. ” dedikten sonra teşekkür ederek mezarlıktan uzaklaşıyoruz.

Bu uygulamayı 3 ay yapıyoruz. Ama dikkat edin 3 ayda sadece 3 kez yapılacak. Yani her ayın ilk günü bir kez tekrar edilecek. Daha sonra karanlık güçlerin hükmüyle sevdiğiniz kişi üzerinde büyük bir etki gücüne sahip olabilirsiniz.

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Bu konuda size yardımcı olacak kara büyü bozan hocalar var. Size veya tanıdığınız birine yapılan kara büyüyü bozmak sizin gücünüzü aşar. Bu konunun uzmanlarından yardım almanız kesinlikle gereklidir. Aksi halde başınıza çok büyük bela alabilirsiniz. Asla kendi başınıza kara büyü bozmak için çaba göstermeyin. Durumu iyice kötüleştirebilirsiniz.

Ben size basitçe kara büyü nasıl bozulur bunu açıklayacağım. Hatta size faydası olacak bir yöntem paylaşacağım. Aşağıda size bir tılsım yazdım. Bu tılsımı kendi bilgisayarınıza indirin. Daha sonra yazıcıdan bunu kağıda bastırın.

kara büyü bozma örneği

Şimdi anlatacağım yöntemle kara büyüyü bozmak imkansız ama bu size geçici bir rahatlama sağlayacak. Kesin olarak kara büyüyü çözdürmek içi uzman bir medyumdan yardım almanız gerekir. Bunlara ek olarak daha önce yazdığım büyü nasıl bozulur adlı yazımı da okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Şimdi tekrar tarifimize geri dönelim. Yazıcıdan çıkardığınız bu kağıdı bir tasın içine koyun. Üzerine yarım litre kadar sirke boşaltın. Ardından Fatiha süresini 1 kez okuyun.

Daha sonra bu sirkeli kabı 1 gece evinizde saklayın. Ertesi günü size yazdığım tılsımı bu sirkeli sudan çıkararak tamamen kuruması bekleyin. Kağıt tamamen kuruduktan sonra bu tılsımı çakmakla yakarak köz haline getirin. Köz haline gelen kağıdı evinizin bahçesine veya yakın bir tarafına serpiştirin.

Bu uygulamayı yaparak kendiniz için geçici koruma sağlayabilirsiniz. Ama söylediğim gibi kesin olarak kara büyüyü bozdurmak için uzman yardımı almanız gerekiyor. Bu konuda yardım almak isteyenler bana özelden mesaj gönderebilirler. Böylece kara büyü nasıl bozulur sorusuna kısmı olarak cevap vermiş olduk.

Kara Büyü Çeşitleri

Daha öncede belirtmiş olduğum gibi kişiye zarar vermek için yada bir kişiyi diğer kişiye aşık etmek için yapılan kara büyü çeşitleri vardır. Örneğin voodoo büyüsü bir kara büyü örneğidir. Oyuncak bir bebek kullanılarak hazırlanır ve karşıdaki kişiye büyük zarar verir. Hatta voodoo büyüsü ölümcül bir büyüdür. Son derece tehlikeli olan bu büyüden kaçınmak gerekir.

Yine çoğunuzun adını duymuş olduğunu düşündüğüm sabun büyüsü kara büyü çeşitleri kapsamına girer. Ve amacı başkasına acı vermek, o kişiyi zarara uğratmaktır. Buna benzer amaç için hazırlanan kaşık büyüsü de evli çiftleri ya da sevenleri ayırmak için yapılan kara büyü çeşitleri arasına girer.

Kısaca sizlere onlarca kara büyü çeşidi olduğunu söyleyebilirim. Fakat hepsini tek tek yazmam mümkün olmadığı için en çok tercih edilen kara büyü çeşitlerinin isimlerini yazmayı uygun buldum. Ayrıca farklı kültür ve inanç sistemlerine göre hazırlanan binlerce kara büyü çeşidi olduğunu bilmenizde fayda görüyorum.

Unutmamak gerekir ki, büyü ilminin temel ilkelerini öğrenmeden kara büyü yapmaya çalışmak sadece size zarar verir. Bu konuda pek çok insanı uyarmaya gayret ediyorum. Bırakın her işi kendi uzmanları yapsınlar. Her şeyi bilmek zorunda değilsiniz.

Bir insan her konuda bilgi sahibi olamaz. Bu nedenle meslekler ve sıfatlar meydana gelmiştir. Büyü alanı tamamen medyumların ve hocaların uzmanlık alanlarıdır. Bu alanlara meraklı olan bir insanın yanlış kaynaklardan öğrendiği bilgilerle yola çıkması ve bazı büyü ritüelleri gerçekleştirmesi son derece tehlikelidir.

Özellikle kara büyü yapmak derin bir ulvi bilgi gerektirir. Sıradan insanların sıradan bilgisiyle kara büyü hazırlaması mümkün değil. Bunun çok iyi idrak edilmesini özellikle okuyucularımdan rica ediyorum. Bu konularda merak ettiğiniz şeyler varsa bana sorularınızı gönderebilirsiniz.

Değerli kardeşlerim: Hepimiz insanız ve yaşamlarımız içinde bazen karşılaşmak istemediğimiz durumlarla karşılaşıyoruz. Fakat size şunu hatırlatmak isterim. Hayat zorlu bir süreçtir, bu süreç içinde bazen çıkışlar bazen inişler olacak. Bunların normal karşılamak gerekir.

Zor durumlar olduğunda çözüm yollarını araştırmanız gerekiyor. İyilik ve kötülük her zaman var olacak. Kötü insanlar ve iyi insanlar dünyanın her yerinde var. Siz sadece kendinizden sorumlusunuz. Başkası kötü diye sizinde kötü olmanız gerekmiyor.

Size yapılan kötülüğe iyilikle cevap vermek sizin erdemli bir insan olduğunu gösterir. Kara büyü yaptırmak veya kara büyü bozdurmak isteyenler bana aşağıdaki mail adresinden sorularını sorabilirler. Elimden geldiğince en iyi şekilde size yardımcı olacağımdan lütfen endişeniz olmasın.


medyumdestek@gmail.com


9 yorum yapılmış “Kara Büyü”

  1. Her gece içim ürperiyor ve sürekli halsiz ve vücudumun bir yerlerinde değişik hastalıklar çıkıyor bana ne oluyor yardım edim pisgoloklara gittim doktora gittim fayda bulamadım yarım edin lütfen

  2. Bize 4 çeşit büyü yapıldığı söylendi bu buradaki bakım yapan kişiler tarafından. Domuz yağı, adet kanı, ölü toprağı ve bağlama büyüsü. Aile yapısı olarak çok bozulduk çaresiz durumdayım

  3. Benm eşim ve çocukların evden gitti meğerse eşime ve bana yapılan kara büyüyü kaynana ve kayincinin eşi ile birlikte evimde sultan papağanı vardi gözümün önünde saniyede oldu biseylerin ters girdinin farkına vardım nasil kurtulabilirim sayın hocam alllah rızası icin

  4. hocam peki cinler veya ıfrıtler boyutumuzda en fazla 1 dakıka durmalarına ve bıze dokunamadıklarına ragmen nasıl onlar bır buyuyle bızı bu kadar cok etkılıyor anlamıyorum

Bir cevap yazın