Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Güncelleme:

Kaşık büyüsü; yaptıranların amacı birini kendine aşık etmek ya da seven iki kişinin ayrılmasını sağlamaktır. Kaşık büyüsü nasıl yapılır bunu size anlatacağım.

Hiç kimse kaşık büyüsünün etkisinden korunamaz. Herhangi bir insana karşı ilgi duyuyor olabilirsiniz. Bu kişiden karşılık göremediğiniz durumlarda bazı tılsımlar yaparak o kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl mı? Acele etmeyin, bu yazımda bir insanı kaşık büyüsü yaparak nasıl kendinize bağlayacağınızı ve nasıl sonuçlar alacağınızı teker teker anlatacağım. Kaşık büyüsü en kolay hazırlanan büyü çeşitlerinden birisidir.

Konuya girmeden önce kaşık büyüsü hakkında öğrenmek istediğiniz veya sormak istediğiniz sorular varsa hemen bu sayfanın altındaki mail adresine yazarak sorularınızı bana sorabilirsiniz.

Kaşık Büyüsünün Güçlü Etkisi

Uzun zamandır kaşık büyüleri ve çözümleri alanında medyum olarak sizlere yardım ediyorum. Bu uzun süre içinde çok farklı insanlarla tanışma imkanı buldum. Sayısız insanın problemini çözdüm. Bu insanların içinde çok yüksek makamlara gelen kişilerde vardı. Ben size yaşadığım gerçek bir olayı anlatmak istiyorum.

Bundan 2 yıl kadar önce büyük bir bankada yönetici olarak çalışan bir evladımız bana geldi. O dönemler büyük sıkıntılar içinde kendini çok çaresiz hissediyordu. Bu evladımızın acı çekmesinin sebebi sevdiği kadın tarafından terk edilmekti. Terk edilmenin acısı ile her gün göz yaşları döküyordu.

Aşk acısı yaşayanlar çok iyi bilirler ki bu acıya katlanmak çok zordur. Bu duygular içinde olan birisi asla hayata dikkatini veremez. Dikkati dağınık olduğu için işlerinde de başarılı olamaz. Bu evladımızın sorunu da tam olarak buydu. Çünkü yaptığı iş nedeniyle büyük sorumluluk taşıyordu.

Bu evladımız bana geldiğinde oldukça bitkin ve umutlarını kaybetmiş bir ruh hali içindeydi. Kendisine rahat olmasını ve bu durumu çözeceğimi söyledim. Başlarda söylediklerimi çok ciddiye almadı çünkü artık sevdiği kadının kendisine dönmesinin imkansız olduğunu düşünüyordu.

Ben kendisine hazırladığım tılsımı verdim ve aradan 2 hafta geçmeden eski sevdiği kadının onu aradığını ve tekrar birlikte olmak istediklerini söyledi. Durumlar ne kadar ağır olursa olsun usulüne uygun yapılan kaşık büyüsü sayesinde çözülmeyecek hiç bir sorun yoktur.

Değerli kardeşlerim: Her insanın kendi doğasında bazı duygular var. Bu duygular bazen nefret şeklinde bazen de sevgi şeklinde ortaya çıkabiliyor. Kaşık büyüsü tam olarak bu iki zıt duyguya hizmet eden büyü grubuna girer. Yani kaşık büyüsü; sevgi ve nefreti içinde barındıran büyü çeşitleri arasındadır.

Bu bilgilerden hareket ederek kaşık büyüsü hakkında şu sonuca varabiliriz: Bu sihrin temel olarak iki amacı vardır.

 1. Düşmana zarar vermek ya da seven iki kişinin ayrılmasını sağlamak.
 2. Çok sevdiğiniz ama karşılık göremediğiniz insanı kendinize aşık etmek.

Yukarıda görüldüğü gibi kaşık büyüsünde mevcut olan iki türlü realite vardır. Bu nedenlerden dolayı insanlar kaşık büyüsü yapan hocalara giderek sorunlarını çözüme kavuştururlar. Gerçekten de kaşık büyüsü son derece etkili ve hızlı sonuç alınan bir büyü olarak bilinir.

Değerli mümin kardeşlerim: 25 yılın üzerinde sizin gibi kardeşlerime hizmet vermeye devam ediyorum. Kaşık büyüsü hakkında belki de binlerce insana yardımcı oldum. Bu konu hakkında destek almak isteyen kardeşlerim bana iletişim sayfasından ulaşabilirler.

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Son derece ekonomik olan bu tılsımı yaptırmak isteyen kişilerin sayısı son yıllarda daha çok artmaya devam ediyor. Elbette kaşık büyüsüne gösterilen ilginin artmasının asıl nedeni alınan başarılı sonuçlar ve ekonomik olarak ucuz olmasıdır.

İnsan yaşamında bizi derinden etkileyen olaylar meydana gelebilir. Örneğin birine delice aşık olabilirsiniz ya da birinden intikam olmak isteyebilirsiniz. Bu duyguları hemen her insan zaman zaman yaşamaktadır. Böyle durumda olan birinin gerek intikam almak için gerekse sevdiği kişiye kavuşmak için kaşık büyüsü yaptırması akla yatkındır.

Bu yöntemle sizi terk eden birini tekrar kazanmanız ya da bir insandan kolayca intikam almanız mümkün. Zaten insanlar bu sebeplerden ötürü daha çok kaşık büyüsü yaptırmaya yöneliyorlar. Elbette kaşık büyüsü sizin kendi başınıza evinizde yapacağınız bir sihir değil. Öncelikle bu sihri hazırlayan iyi bir hocaya ihtiyacınız olacak.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyüler genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde uygulanır. Kaşık büyüleri hızlı sonuç veren büyü gruplarındandır. Kaşık büyüsü genel olarak iki adet tahta kaşık kullanılarak hazırlanır.

Bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne adları yazılarak uygulanır. Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir mezara gömülmesi istenir. Bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar ama belirttiğim gibi eğer bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  amacı için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mutlu olmazlar bir araya gelemezler.

En önemli husus ise bu kaşıkların yönleridir. Bu kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır aksi halde tam tersi bir sonuç alınır. Kaşıklar saplarından  birbirlerine bakacak yönde bağlanarak birleştirilir. Bu yöntem iki insanı yaklaştırmak için kullanılır. Eğer kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırsa o zamanda iki insanın birbirinden uzaklaşması kaçınılmaz olacaktır.

Bu kaşık büyülerini uygulamak sadece bundan ibaret değildir. Elbette bunun bir metodu var duası var ben burada yalnızca yüzeysel olarak yazıyorum size. Siz kalkıp kendi başınıza yapıp hocam ben yaptım ama sonuç alamadım demeyin.

Bu büyüler sizin yapacağınız işler değil o nedenle bu tür ihtiyaçlarınızda gerçekten konusunda uzman olan medyumlara danışmanızı tavsiye ediyorum. Bu konuda hakkında bilgi almak için bana yazarsanız size daha detaylı bilgi verebilirim.

Kaşık büyüsünün yapılış amaçlarını aşağıda maddeler halinde sizler için sıraladım.

 • Evliliğinde ciddi sorunlar yaşayan kişilerin evliliklerini kurtarmak için.
 • Sevgililer arasındaki soğukluğun giderilmesi ve aşk alevinin tekrar yakılması için.
 • Karşılıksız yaşanan platonik aşkların çift taraflı sevgiye dönüştürülmesi için.
 • İş ya da özel hayatınızda size rakip olan birini etkisiz hale getirmek için.
 • Nefret ettiğiniz bir kişiye maddi manevi zarar vermek için.

Gördüğünüz gibi kaşık büyüsü yaptıranlar size yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı bu sihri yatırmayı tercih ediyorlar.

Kaşık Büyüsü Belirtileri

Yapılan her büyüde olduğu gibi kaşık büyüsü yapılan biri üzerinde görülen bazı belirtiler olacaktır. Bu belirtileri okuyarak kendisine büyü yapılan bir insanın nasıl davranışlar göstereceğini öğrenebilirsiniz.

 • Eğer iki insanın ayrılması için yapıldıysa bu insanlar arasında kısa bir dönem sonra birbirlerine karşı aşırı soğumalar ve uzaklaşmalar meydana gelir.
 • Kaşık büyüsünün etkisinde kalan kişilerde içsel bir huzursuzluk, tatmin olamama durumları meydana gelmeye başlar.
 • Eğer birine aşık etmek için yapıldıysa bu kişinin rüyalarında diğer kişiye sık sık görmesi mümkündür.
 • Kaşık büyüsü düşmana zarar vermek için yapıldıysa bu kişi kısa zaman içinde bazı sağlık sorunları yaşamaya başlar.
 • Yine büyü tesiri altında olan kişilerde kendi ruhlarında iç çatışmalar yaşamaları gündeme gelir.
 • Kişi gerçeklikten koparak daha çok kendi oluşturduğu sanal gerçeklikte yaşamaya başlar.
 • Büyü tesiri altındaki kişiler gerek iş yerinde gerek ev hayatlarında yaptıkları eylemlere dikkatlerini veremezler.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Değerli kardeşlerim: Başkası tarafından size ya da eşinize yapıldığını düşündüğünüz kaşık büyüsü nasıl bozulur bunu anlatmak istiyorum. Bu yöntemi kullanarak büyük ölçüde büyünün tesirinden uzaklaşmanız mümkündür. Ancak kesin olarak kaşık büyüsünü bozmak için büyü bozan hocalara gitmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim.

Burada size yazdığım yöntem geçici olarak yani bir kaç günlüğüne sizin ya da büyü yapılan kişinin büyünün tesirinden kurtulmasını sağlar. Kalıcı çözüm için mutlaka iyi bir hoca tarafından yapılan büyüye müdahale edilmesi son derece önemlidir.

Hemen aşağıda kaşık büyüsünü bozmak için bir dua paylaştım. Bu tılsımın bir nevi koruma özelliği vardır. Yani belli bir süre içinde bu tılsımı uygulayan kişilerin büyülerin tesirlerinden tamamen kurtulmaları mümkün olmasa bile büyük oranda kurtulmaları olasıdır.

kaşık büyüsü bozmak için dua

 • Yukarıdaki indirdiğiniz tılsımın bir çıktısını alın. Yani bu tılsımı kağıt üzerine bastırın.
 • Elinizdeki tılsım yazılı kağıdı üçgen şeklinde muska haline getirin (katlayın)
 • Daha sonra bir kabın içine yarısını kaplayacak şekilde sirke dökün.
 • Sirkeli kabın içine elinizdeki muska haline getirdiğiniz tılsımı koyun.
 • Bu tılsımı sirkeli kabın içinde yaklaşık 15 dakika bekletin.
 • Daha sonra tılsımı çıkarıp bir gece kendi evinizde bekletin ve kurumasını sağlayın.
 • Ertesi gün kuruyan tılsımı bir maşa ile tutarak güvenli bir şekilde yanmasını sağlayın.
 • Tılsım tamamen yandıktan sonra tılsımdan geriye kalan külleri ikamet ettiğiniz evin 2 ayrı cephesine serpin.

Bu uygulamayı yaptıktan sonra büyü yapılan kişinin üzerinde büyük bir ferahlama görünecektir. Bu aşamadan sonra artık zaman kaybetmeden kesin çözüme ulaşmak için uzman bir hocadan yardım alabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Yaptıranlar

Sevgili kardeşlerim: Sonuç olarak kaşık büyüsü yaptıranlar her zaman hallerinde memnunlar. İnsan ömrünün çok kısa olduğunu düşünürseniz aslında mutlu bir yaşam sürmenin ne kadar önemli olduğunu da anlarsınız. Hayalimizdeki hayatı kurgulamak ve bu hayali gerçeğe dönüştürmek aslında sizin elinizde.

Gerekli şartları oluşması için önce sizin ilk adımı atmanız gerekiyor. Şayet sevdiğiniz insanla bilikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam istiyorsanız gerektiğinde kaşık büyüsü yaptırmak elbette size fayda sağlayacaktır. Mutlu bir gelecek kurmak için zaman zaman radikal kararlar almanız gerekebilir.

Unutmayın ki, emek vermeyen ya da gerekli adımları atmayan kişiler her zaman hayal dünyasında yaşamaya mahkum kalırlar. Sadece cesaretli, kararlı ve aldığı kararları hayata geçiren kişiler huzura ve gerçek mutluluğa ulaşabilirler.

Kaşık büyüsü hakkında kafanızdan geçen tüm soruları bana çekinmeden yazın. En kısa süre içinde sorduğunuz sorulara yanıt veriyorum. Sorularınızı bana yazmak için hemen aşağıdaki mail adresini kullanabilirsiniz.


medyumdestek@gmail.com


33 yorum yapılmış “Kaşık Büyüsü”

 1. selam eşimden ayrıldım 3 ay oldu şuanda 5.5 aylık hamile birleşmek istiyorum bana yardım etmenizi istiyorum yuvam yıkılmak üzere.kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum çok medyum konuştum hepsi dolandırıcı.para tuzağı.kimler den yardım ala biliriz numaram da bırakıyorum allah rızası için yardımcı olan dan allah razı olsun diye dua ederim.çocuğum ol çak kimse anasız babasız ‘ne olduğunu bilmez.çoğunlukla kendim yetim öksüz büyüttüm yurt da yuva da kaldım benim çocuklarım aynı olayları yaşanmaması için çabalıyorum kimse yok yanım da

Bir cevap yazın