Kısmet Açma Duası

Değerli kardeşlerim; kısmet açıklığı için okunacak dualar olduğunu hepiniz mutlaka bilirsiniz. Daha önce denenmiş kısmet açma duaları, eminim ki müslüman kardeşlerimin ihtiyaçlarını görecektir. Ayrıca Kur’an’da geçen kısmet açma dualarını ve surelerini bu sayfada bulacaksınız.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Kısmeti kapalı olan kişilerin her gün okumaları gereken en etkili dua ve sureleri, zor durumda olan insanlara fayda sağlasın diye bir araya getirdim. Kapalı kısmet nasıl açılır? diye soruyorsanız o halde birbirinden değerli bu kısmet dualarını okumanızı önemle hatırlatırım.

Açıkça söylemek gerekirse, herhangi bir dua sizin kaderinizi tamamen değiştirebilir, ancak kaderi değiştiren özel ve tanınmış duaları kesinlikle bilmeniz gerekir. Doğru duaları okuyarak hayatınızın akışını tamamen farklı bir yönde değiştirme imkanınız olduğunu bilmelisiniz.

Kısmet Açma Duası

Evlenmek için hayırlı eş bekleyen kızlar veya iş ve bol kazanç için kısmetinin açılmasını isteyen insanlar bu duaları okuyarak kısa zamanda sıkıntılı durumlarından kurtulabilir. Burada paylaştığım duaların hepsi daha önce denenmiş ve sonuç alınmış kısmet açma dualarıdır. Umarım gerçekten ihtiyacı olan kişiler için güzel bir kaynak olmuştur.

Kısmet duaları gerçekten işe yarayan dualardır, özellikle bu duaları okuyan kişilerin temiz bir kalp ile inanarak bu duaları okumaları daha iyi sonuçlar verecektir. Zaman zaman bana soruyorlar; kısmet nasıl açılır, hocam diye, ben de bu insanlara kısmet açma dualarını okumalarını tavsiye ediyorum.

Çok kıymetli mümin kardeşlerim; kısmet dualarına geçmeden önce size bir konuyu hatırlatmak istiyorum. Uzun yıllardır kısmeti kapalı olan din kardeşlerime, kapalı kısmetlerinin açılması için özel vefkler hazırlıyorum. Eğer özel olarak kısmet vefki yaptırmak istiyorsanız hemen bu sayfanın sonunda yazan mail adresimden bana taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kısmet açma duası kadın için:

Özellikle evlilik çağına gelmiş kız çocuklarımız, evlenmek için kendi dinlerine, örf ve inançlarına uygun bir mümin erkekle hayatlarını birleştirmek isterler. Çünkü İslami değerler çerçevesinde Allah katında evlenerek huzurlu bir yaşam sürmeyi hayal ederler. Bu nedenle İslam dinine göre okunması gereken kısmet açma dualarını sizlerle paylaşıyorum.

İnanan kadınlar bu duaları okuyarak tez zamanda hayırlı bir eş adayı ile izdivaç yapabilirler. Her müslüman kadının bilmesi gereken bu önemli duaları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yukarıdaki duayı her gün akşam saatlerinde 66 kez okuyan mümin kadınların evlilik kısmetlerinin çok kısa bir zaman içinde açıldığı görülmüştür. Evlenmek için kendisine bir türlü hayırlı talip bulamayan kızlarımızın bu duayı hiç aksatmadan 1 hafta boyunca günde 66 kere akşam saatlerinde okumaları tavsiye olunur.

Müslüman kadınların kötülüklerden arınmaları için her fırsatta bu güçlü duaları okumaları gerekir. Temiz bir ahlaka ve iyi bir yaşama giden en güzel yol, Allah’ı her zaman hatırlamaktan geçer. Bizler Yaradanın kulları olarak her zaman Allah’ı zikir etmeliyiz.

İnanan mümin kadınların aşağıdaki duayı cuma günleri okumaları büyük şans getirir. Evli olan kadınların eşleriyle olan sıkıntıları azalır ve girdikleri tüm işlerde başarılı olurlar. Aşağıdaki duayı mümin bir kadın her cuma günü okuduğunda kalbinde büyük huzur duygusu belirir ve ahiret hayatı  için faydalı bir eylem yapmış olur.

Kısmet açma duası erkek için:

Mümin erkeklerin aşağıdaki duayı kapalı kısmetlerini açmak için okumaları gerekir. Bu duayı düzenli bir şekilde her gün okumakta büyük fayda vardır. Özellikle iş kısmeti kapalı olanların veya kötü işlerin rast gitmesi için bu duayı her sabah iş yerine girdiklerinde okuyan müminlerin kazançlarında büyük artış görülmüştür.

Eğer servetinizi büyütmek istiyorsanız aşağıdaki dua tam size göre. Bu duayı geçim darlığı çeken inanan bir mümin erkek okursa rızkı açılır ve tüm işleri yoluna girer. Aşağıdaki duanın iki rekat hacet namazı kıldıktan sonra 19 kez yüksek sesle okunması gerekir.

Son dönemlerde işlerinde sürekli sıkıntı yaşayanlar bu dua sayesinde girdikleri her işte başarı elde ederler. Gelirleri artar ve maddi zorluklardan tamamen kurtulurlar. Para konusunda sorunları kalmaz ve Allah onların kalbine büyük bir huzur duygusu yerleştirir.

Kısmet Açan Sure

Kısmetim kapalı diye asla umutsuzluğa düşmeyin, çünkü şimdi kısmet bağlılığı nasıl çözülür sizlere açıklıyorum. Aşağıda paylaştığım baht açma duası sizi sıkıntıdan kurtarıyor ve biriken sorunların yükünü hafifletiyor.

Değerli kardeşlerim; bazen hayatın zorlukları omuzlarımıza büyük ağırlık yükler. Bu ağırlıktan kurtulmak için hemen etki eden çok güçlü bir baht açma duası vardır. Bu duayı hemen aşağıda bulacaksınız. Özellikle ruhsal sıkıntı içine düşen müslüman kardeşlerimin bu duayı 3 gün boyunca her gece yatağa girmeden önce 3 kere tekrar ettikten sonra uyuması gerekir.

Bir kişi umutsuzluk girdabının içinde düşebilir, hayattan tamamen ümidini kesebilir. İnsanların zayıf yaşarken kendilerini çok çaresiz hissettiği anlar vardır. İşte böyle zorlu dönemleri daha kolay atlatabilmek için kısmet açma duaları insanlara yardımcı olur.

Kısmet Açıklığı İçin Dua Dinle

Bazen kaderi değiştirmek için dua dinlemek bile yeterli olur. Bu duaları dinleyerek pek çok kişi kötü giden hayatını değiştirdi ve gerçek huzura kavuştu. Benim kişisel tavsiyem aşağıdaki sesli duayı her gece yatmadan önce 1 hafta süre ile dinleyin. Daha sonra huzurlu bir şekilde uyuduğunuzu fark edeceksiniz.

Aşağıdaki duayı her gece 1 hafta boyunca uyumadan önce bir kez dinleyen insanların hayatlarında gözle görülür derecede olumlu değişikliklerin olduğu görülmüştür. Gerçekten de kısmet açıklığı için dua dinlemek, isteklerin olması için iyi bir alternatif yöntemdir.

Kısmet ve Bereket Duası

Her inanan insanın her gün hiç aksatmadan Allah’a dua etmesi, Allah katında kabul görür. Gerek maddi, gerekse manevi sıkıntılardan kurtulmanın en iyi yolu Yaratıcıyı her gün hatırlamak ve ona verdiği nimetler için şükranlık dileklerimizi iletmektir.

Tüm kurallara sıkı bir şekilde uyun, ciddiyetle dua edin ve göreceksiniz beklentileriniz kesinlikle gerçekleşecektir. Geçmişte yaptığımız deneyimler şimdi yaşadıklarımızı etkiler, başa çıkmamız gereken yaşam güçlüklerini ve içinde bulunduğumuz ortamı belirler. Bu zorluklardan kolayca sıyrılmak ve huzura kavuşmak için kısmet ve bereket duası okumak mutlaka düzenli olarak yapılması gereken ritüeller arasında olmalıdır.

İnanan müslümanların bereketleri açmak için aşağıda verdiğim duayı 5 gece boyunca 5 er kez okumaları gerekir. Bereket duasını okumadan evvel abdest alınması ve okunacak duaya yoğunlaşmak gerekir. Bu ritüele pazartesi akşamı başlamalı ve cuma akşamı son okumayı yapmak gerekir.

Nasip Açma Duası

Dua etmek için illaki kutsal mekanlara gitmeniz gerekmez çünkü dua ederken Allah ile aranızda kutsal bir bağ oluşur. Bu nedenle dua edilen mekanın aslında çok önemi yoktur. Sadece samimi bir kalp ve temiz düşüncelerle yapılan dua söylemleri o kişinin Yaratıcı ile bağlantı kurmasına vesile olur.

Dua ve ona eşlik eden ritüel, insanlara mucizevi nitelikler kazandırır. Daha iyi bir dua veya daha uzun bir metin ya da daha karmaşık bir ritüel aramayın ve  kaderinizi tam olarak kabul ettiğinizi hissedin.

Dua ederken yemek yemekten veya sigara içmekten kaçının. Çünkü dua ritüeli titizlik gerektirir. Tam olarak kendinizi buna hazırlamanız ve Allah’a tüm kalbinizle sığınmanız gerekir. Yüce Allah kendi yarattığı kullarına karşı rahmetlidir. Onların yardım çağrılarına her zaman cevap verir, bu nedenle her zaman Allah’a kulluk ederek, ona sığınmamız gerekir.

Aşağıda verdiğim nasip açma duasını okuyanların nasipleri 30 güne kalmaz açılır. Nasip açma duası daha önce çok sayıda insan tarafından denenmiş ve sonuç alınmıştır. Hızlı tesir gücüne sahip bu duayı okuyarak hayırlı nasiplerin karşınıza çıkmasına vesile olabilirsiniz.

Aşağıdaki nasip açma duasını 3 gün boyunca sabahları uykudan uyanır uyanmaz yataktan çıkmadan, yatağın üzerinde oturarak, ellerinizi açarak okumanız gerekiyor. Unutmayın! Bu dua sadece sabahları uykundan kalkar kalkmaz okunacak.

Her birimiz cennetin kapısından geçmeye hazır olduğumuzu göstermeliyiz, ruhumuzu ve benliğimizi Yüce Allah’a teslim etmeliyiz. Ancak bu şekilde Şeytan’ın kötü yönlendirmelerinden ruhumuzu ve bilincimizi arındırabiliriz. Günahlardan kurtulmak ve aziz mertebesine ulaşmak için her gün dua etmeliyiz.

Kısmeti Bağlı Olanlar İçin Okunacak Dua

Doğru şekilde usulüne uygun olarak okunan her dua Allah tarafından takdir görür. Kişinin ihtiyaçları ne olursa olsun bunu samimiyetle Allah’tan istemelidir. Elbette yüce Yaradan ihtiyacı olan kullarının sesini dua yolu ile duyacaktır.

Aslında yapacağınız doğru bir dua sayesinde tüm kaderinizi değiştirecek sonuçlar bile elde edebilirsiniz. Meseleyi iyi anlarsanız Allah sizin dualarınıza mutlaka cevap verecektir. Siz yeter ki samimiyetinizi kaybetmeden, inanarak tüm kalbinizle bu duaları okuyun. Göreceksiniz ki kısa zaman içinde kaderiniz olumlu bir yönde değişmeye başlayacak.

Kapalı kısmeti açmak için dua okumak insanlara büyük avantajlar sağlar. Kalplerindeki ağırlığın yok olmasını sağlar ve onlara büyük iç huzur verir. İyi talih sahibi olmak nispeten her kişinin kendi elindedir. Kısmeti bağlı olan kişilerin hemen aşağıda yazdığım duayı cuma günleri öğle namazından hemen sonra 5 kere okumaları gerekir.

Koruyucu dualar, nefret dolu insanlara karşı bir engel oluşturur. İnsanlar kendi kaderlerini kendileri yaratırlar ve okunan dualar sadece bu konuda onlara yardım eder. Ancak bu dualar sizin kaderinizi daha iyi hale getirmek için sizlere tamamen değişiklik yapma fırsatı verir.

Kısmet Nasıl Açılır?

Birçok insan hayatını değiştirmenin imkansız olduğuna inanıyor. Bununla birlikte, gerçek inanç ve dua okumak onları azimle hedeflerine yaklaştırır. İş kısmeti kapalı olanlar için dua okumak mutlaka onlara yardımcı olur. Özellikle basiretin açılması için dua okumak son derece önemlidir.

Hepimiz bu dünyaya sınav vermek için geldik, bazılarımız Allah’ın takdiri sebebiyle daha zor sınavlara tabi tutuluruz. Bunun nedenini bizler bilemeyiz ve sorgulayamayız. Evrendeki bu güçlü düzeni anlamak için insan aklı yetersiz kalır.

İçine düştüğümüz talihsizlikler ve umutsuzluklar karşısında çaresiz kaldığımız anlar vardır. Hatta bazen insanlar intihar bile edebiliyor. Bir insanın Allah’ın verdiği cana kıyması Allah katında büyük günahtır ve bağışlanması imkansızdır.

Bazen Şeytan bizi kandırır ve hata yapmamıza neden olur. İrade gücümüzü eline geçirerek bizi yanlış yollara sevk eder. Eğer bizler bunun farkında olursak, o zaman nasıl davranmamız gerektiğini de biliriz.

Her insanın kendi kaderi vardır ama bazen bu kader o kadar dayanılmaz hale geliyor ki, insanlar kendi hayatlarını nasıl düzelteceklerini düşünür hale geliyorlar. Fakat kendi kaderimizi değiştirmek her zaman bizim elimizde çünkü yapacağımız doğru seçimler, bize gerçek huzuru getirir.

Seçimlerimizde ve eylemlerimizde her daim iyi olan şeylere yönelmeli ve dualarımızı bu ölçülere göre yapmalıyız. Kötü kaderden kurtulmak için kalbimizi tüm kötü düşüncelerden arındırarak Allah ile dua aracılığı ile bağlantı kurmalıyız.

Aşağıdaki duayı özellikle bekar kızlarımız okurlarsa tez zamanda inanan mümin bir erkekle izdivaç yapmalarının yolu açılmış olur. Özellikle evde kalmış ve yaşı geçmiş kızların hızlıca evlenmeleri için bu duayı her gün 2 kere okumaları büyük yarar getirir.

Kendimizi çok çaresiz hissettiğimiz zamanlarda içimizdeki yaşam gücünü tekrar yakmamız ve hayata sıkı sıkı sarılmamız gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu da Allah’tan yardım istemektir. Dua okumak bir insanın tüm kötü duygularını alır ve kişiye yeni yaşam enerjileri getirir.

Kısmet Kapanması Nedir?

Hiç düşündünüz mü? Kısmet neden kapanır? Bazen bir insan kendine “neden bunlar hep benim başıma geliyor?” Sorusunu sorar. Bunun nedeni geçmişte yaptığımız şeylerin şu anki senaryomuzu etkilemesidir. Dolayısıyla geçmişimiz bize şu anda içinde bulunduğumuz durumu yaratır.

Her zaman iyi insan olmaya çalışmalıyız, insanları ve diğer tüm canlıları sevmeliyiz. Unutmayın ki evrende var olan her şey Allah tarafından yaratılmıştır. Bu nedenle hiçbir canlıyı hor görmeden yaşamlarımıza devam etmeliyiz. Canlılığa ve doğaya saygı göstererek, hiçbir canlıyı incitmeden hayatımızı yaşamalıyız.

Kısmet kapanmasının sebepleri çok farklı olabilir. Bunlardan ilkini az önce yukarıda açıklamaya çalıştım. Geçmişteki eylemlerimiz sonunda kader bizi cezalandırır ve bugün başımıza gelen felaketlerin kaynağını oluşturur.

Kısmetin kapalı olmasının ikinci sebebine geçelim: İkinci sebep doğuştan bahtsız doğmamız ya da bir düşmanımız tarafından bize yaptırılan kısmet kapama büyüsü nedeniyle olabilir. Hayatımızın içindeki negatif enerjilerin etkisinden korunmak için güçlü vefkler vardır. Bu vefkler sayesinde kısmeti kapalı olan birinin şans kapıları tekrar ardına kadar açılır.

60 yorum yapılmış “Kısmet Açma Duası”

Bir cevap yazın