Medyum Antalya

Medyum Antalya

Güncelleme:

Antalya’da medyum hizmeti veren çok değerli hocalar olduğu gibi bunun aksine kötü büyüler yani kara büyü yapan medyumlara da rastlamak oldukça bilinmektedir.

Özellikle bana Antalya bölgesinde bulunan Korkuteli ve Kumluca gibi ilçelerden çok fazla mesaj geliyor. Bu bölgelerde oturan kişiler bana Antalya’da büyü yapan hocalar ve büyü bozan medyumlar hakkında sorular soruyorlar.

Değerli kardeşlerim, ben Antalya dahil olmak üzere Türkiye’nin her iline medyumluk hizmeti veriyorum. Her türlü ihtiyacınız için bana mesaj atabilirsiniz. Ayrıca medyum ve bu medyumlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu yazımı dikkatlice okumanız size büyük fayda sağlayacaktır.

Antalya’da medyumluk yapan bazı kişiler hakkında bana gelen çok yoğun şikayetlerden söz etmek istiyorum. Özellikle Antalya bölgesinde hizmet veren Antalya Medyumları hakkında bazen olumlu bazen ise bunun tam tersi çok olumsuz geri dönüşler alıyorum. Bu ilde yaşayan kardeşlerim sorunlarının çözümü için Antalya’da yaşayan medyumlara giderek yardım almaya çalışıyorlar.

Yardıma ihtiyacı olan bu kardeşlerimden bazıları Allah’a şükür sorunlarına çare buluyor ama buna paralel olarak çok sayıda insanımızda Antalya’daki medyumlar yüzünden mağdur almaktalar. Durum böyle olunca ben sizleri uyarmak için ”Medyum Antalya” adlı makalemi yazmaya karar verdim.

Sizlerle bana gelen bir mektubu paylaşmak istiyorum. Bu hanım bana Antalya’dan bir mektup gönderdi. Mektubunda daha önce Antalya’da yardım almak için gittiği bir medyum hakkındaki deneyim ve yaşadıklarını bana anlatmıştı. Bu hanımın adı Ayşe ve ben size Ayşe hanımın bana yazdığı mektubu anlatacağım. Ardından Ayşe hanımın sorununu nasıl çözdük bunu detaylarıyla sizinle paylaşacağım. Lütfen okumaya devam edin.

Bilindiği gibi medyumlar insanlara yardım etmek için vardırlar ve yardıma muhtaç kişilerin sorunlarını çözmek için var güçleriyle çalışırlar. Fakat size anlatacağım hikayede durum biraz daha farklı gelişmiş. Bu Ayşe kızım eşiyle arasındaki sorunların çözümü için Antalya’da bir medyuma gitmiş. Medyum ona bu işi kısa süre içinde çözeceğini ve ona endişe etmemesini nasihat etmiş.

Ayşe hanım bu medyuma 2 tane muska hazırlatmış ve bu muskaları kendi evinde muhafaza etmiş. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen bir sonuç alamamış ve bunun üzerine bana yazmaya karar vermiş. Ayşe hanım bana bu Antalya’daki medyumun kendisine yazdığı muskaların resimlerini çekip gönderdi.

Bu muskalara baktığımda bunların tamamen sahte muskalar olduğunu gördüm. Yani sizin anlayacağınız Ayşe hanım hem parasından olmuş hemde değerli zamanını kaybetmiş. Bu nedenle ben hemen hiç vakit kaybetmeden Ayşe hanıma 2 adet vefk hazırlayarak gönderdim. Bu bu vefkleri Ayşe hanıma gönderdikten 7 gün sonra hemen olumlu sonucu aldı. Bu nedenle özellikle Antalya’da ki medyumlar konusunda siz değerli kardeşlerimin uyanık olmalarını öneriyorum.

antalya büyü yapan medyumlar

Medyum Antalya

Değerli kardeşlerim; iyi bir medyumun bu mesleği gerçekten iyi niyetle yapması lazımdır. Eğer bir medyum kendi içinde olan bu gizli yetenekleri iyi şeyler için kullanmıyorsa o halde bir sıkıntı vardır demektir. Oysa iyi karakterli bir medyumdan doğal olarak iyi işlere hizmet etmesi beklenir.

Medyum Antalya adlı makalemde sizleri zaman zaman her konuda ikaz etmeye ve elimden geldiğince uyarmaya çalıştım. Bu açıdan konuyu ele alacak olursak ülkemizde özellikle Antalya’da medyumluk yapan kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor.

Biliyorum ki hepinizin zamanı ve parası çok kıymetli, hiç biriniz parayı sokakta toplamıyorsunuz. Bu nedenle lütfen yardım alacağınız medyum ya da hocalara karşı çok dikkatli olun. Aksi halde sonradan çok pişman olup üzüntü duyabilirsiniz. Yarın yaptıklarınızdan üzüntü duymamak için bugünden hangi medyumla çalışmaya karar vereceğinizi doğru bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor.

Antalya’da Medyuma Gidenler

Bir çok kere bana Antalya’dan yazan insanlar oldu. Bana her zaman sorunlarını açarak dertlerini benimle paylaşıyorlar. Her zaman söylüyorum, her konuda sıkıntılarınızı benimle paylaşmaktan çekinmeyin. Dertsiz insan yoktur ve her derdin bir çözümü de vardır.

Bu nedenle Antalya’da medyuma gidenlerin yorumlarına baktığım zaman çoğunun zor durumda olduğunu görüyorum. Bazıları umutlarını tamamen kaybetmiş durumdalar ve yenilgiyi kabul etmiş gibi görünüyorlar. Oysa başınıza gelen problemin büyüklüğü ne kadar çok olursa olsun mutlaka bir çözümü olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Başınıza gelen olumsuz etkinin nasıl kaldırılacağına bırakın medyumlar karar versinler. Daha siz hemen olayın başında hiç bir çaba sarf etmeden pes ederseniz yenilgiyi zaten baştan kabul etmiş olursunuz. Oysa dünya üzerinde çok daha ciddi sorunları olan kişiler var. Bu kişiler gerektiğinde doğru medyumlardan yardım alarak kısa zamanda başlarına gelen büyük problemlerden kurtulabiliyorlar.

Antalya Medyum Telefon ve Adresleri

Gerçekten işinde iyi olan bir medyum hastalara ve acı çeken insanlara şifa kaynağı olabilirler. Bazen yazdıkları muskalarla bazen de hazırladıkları şifalı bitkiler ile medyumlar pek çok alanda insanlara yardımcı olabilirler. Özellikle Ankara’da medyum arayan kişilerin daha önce yazdığım Medyum Ankara adlı yazımı okumalarını rica ederim.

Yine ayrıca İstanbul ilinde ikamet eden kardeşlerim için yazdığım Medyum İstanbul adlı makaleme göz atmanızı canı gönülden dilerim. Bu şekilde medyumluk hizmetleri hakkında her bölgeye göre daha detaylı bilgilere sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ülkemizde bulunan hemen her bölge ya da şehirlerimizde hizmet veren medyumlar hakkında makalelerimi yazmaya devam edeceğim. İzmir ilinde yaşayan kardeşlerimin  Medyum İzmir adlı makalemi dikkatle okumalarını tavsiye ederim.

Ayrıca özellikle Bursa ilimizden söz etmek isterim çünkü Bursa genel olarak medyumların çok fazla olduğu bir şehrimizdir. Bu açıdan bu ilimiz büyük önem kazanıyor. Bursa ilinde yaşayan müslüman kardeşlerim daha önce onların bölgesindeki medyumlar hakkında yazdığım Medyum Bursa adlı makaleme göz atabilirler.

İlçe, Kepez, Muratpaşa, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Akseki, Gündoğmuş, İbradı, Medyum Arda Antalya, Medyum Hülya Antalya, Medyum Kuzey Antalya

Bir cevap yazın