Muska Nedir?

Muska Nedir

Güncelleme:

Muska; şeytani ve ulvi güçlerden korunmak için hazırlanan özel çalışmalara verilen isimdir. Muska yapan hocalar olduğu gibi muska bozan hocalar da vardır. Şeytanın şerrinden korunmak için bazen muska yaptırmak gerekebilir. Muska, sizi her türlü lanetten uzak tutar ve tüm sihirlerin etkisinden korunmanıza vesile olur.

Sevgili kardeşlerim; bu makalemde merak edilen bir konuyu size açıklamak istiyorum. Özellikle muska yaptırmak isteyen kişiler muska yapan hoca arıyorlar en azından ben bu kişileri doğru yönlendirmek istiyorum.

Bu sebeple makalemde muska nasıl yapılır, size yapılan muska nasıl bozulurmuska ne demektir ve en çok yapılan muska çeşitleri hakkında en doğru bilgileri sizlerle paylaşacağım. Muska hakkında soru sormak isteyenler bana medyumdestek@gmail.com adresinden sorularını sorabilirler.

Değerli kardeşlerim; muska meselesi oldukça derin bir meseledir bu nedenle konuya girmeden evvel hemen hatırlatmak istedim. Eğer muska bozdurmak ya da muska yaptırmak istiyorsanız beninle hemen temasa geçin.

muska

Muska Nedir?

Aslında muska tamamen ruhani güçlerin ve gizli ilimlerin bir takım teknikleri kullanılarak hazırlanan. bazen kişiyi koruma amaçlı, bazende birine zarar vermek için yazılan bir tür vefktir. Muska nedir diye bana çok soru geliyor. Emin olun ki bu sayfada muska hakkında kafanıza takılan tüm sorulara cevap bulacaksınız.

Eğer bu makaleyi okuyorsan büyük ihtimal hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler olmalı. Merak dilecek bir şey yok ben sana yardımcı olacağım. Belki evinde muska buldun veya eşini kendine bağlamak için bir hocaya muska yazdırmak istiyorsun. Bunların hepsi normal ve anlaşılır ben sana tüm cevapları vereceğim.

Muska Nasıl Yapılır

Muska Nasıl Yapılır

Sizin üzerinizdeki negatif enerjilerin ve etkilerin giderilmesi için çeşitli muskalar vardır. Muska nasıl yapılır bu bağlamda bazı yüzeysel bilgiler vermek istiyorum. Örneğin hepinizin bildiği nazarın olumsuz etkilerinden nasıl korunulur bunu açıklayayım.

Nazar için hazırlanan muska gerçekten de insanları kötü enerjilerin tamamından korur. Hasetle bakan bir çift göz neticesinde insanlarda nazar oluşabilir. Nazara vesile olan insanlar genelde kıskanç karaktere sahip kişilerdir. Bu nedenle evinizin içindeki nazar ya da büyü nasıl kaldırılır sorusu oldukça sıklıkla sorulur.

Yapılan büyüden korunmak için belkide üzerinde muska taşıyanlar vardır. Bu muskalar gerçekten iyi bir hoca tarafından hazırlandıysa size koruma sağlar ama bilinçsiz biri tarafından hazırlandıysa koruma sağlamaz. Dolayısı ile muska yapan hocanın yeteneği burada hayati önem taşır.

Genellikle bizim kalem karalaması dediğimiz muskalar en çok yapılan muska çeşitleri arasında yer alır. Üzerine belli tılsımlardan rakamlar yazılarak hazırlanır. Kalem karalaması muskası aslında sahte hocaların yaptıkları hiç bir işe yaramayan gelişi güzel karalanarak hazırlanan muskalara diyoruz.

Kalem karalaması muskasını hazırlayan hocalar bunu sadece insanları aldatmak için yapıyorlar aslında yaptıkları şey muska değildir, tamamen elleriyle karaladıkları bir kağıdı muska diye insanlara veriyorlar. Maalesef böyle art niyetli hocalar bu alanda çok var. Eğer muska bozdurmak istiyorsanız bana özelden yazabilirsiniz.

Geçenlerde bana muska bozdurmak için gelen bir kadın evinde bulduğu muskanın ne için yaptırıldığını öğrenmek için bana geldi. Ben muskayı açtığımda muskanın içine biraz tuz konduğunu ve birde karalama muskası olduğunu gördüm.

Aslında bu muska değildir sadece bir kaç kendini bilmez insanları dolandırmak için böyle sahte muskalar yapıyor. Bu konuda tüm okuyucularımı önemle uyarmak istiyorum.

Yukarıda anlattığım örnekte olduğu gibi herhalde muskayı yapan hoca biraz düşünceli olsa gerek muskanın içine biraz da tuz ilave etmeyi unutmamış. Elbette bu işin şakası ama maalesef böyle sahte muskalara inanan çok insan var. Lütfen sahte hocalara ve sahte muskalara çok dikkat edelim.

Muska ile evin içindeki kötü etkilerin kaldırılmasını bilmek bu sorununda ortadan kalkmasına neden olacaktır. Örneğin kişinin üstündeki kötü şans nazar veya büyü etkisinden kaynaklanabilir. Ya da evin içinde yaşanan tartışmaların asıl kaynağı evinize yapılan muskadan kaynaklanıyor olabilir.

Peki koruma muskası takmak fayda sağlar mı? Aslında fayda sağlayan muskalar olduğu gibi her şeye karşı koruyan bir muska olduğunu söylemek doğru olmaz. Çünkü her muskanın bir işlevi bir amacı vardır. Bu nedenle sebeplere göre farklı farklı muska çeşitleri vardır.

Muska Nasıl Bozulur

Muska Nasıl Bozulur

Eğer evde muska çıktıysa bunu elbette bir hocaya göstermek doğru olur. Bulunan muskanın dikkatlice açılması gerekir. Eğer ambalajı varsa muskaya zarar vermeden çıkarılması son derece önemlidir. Muska açılırken özellikle Felak ve Nas surelerinin okunması ve ayrıca abdest alınması gerekir.

Bazı muskalarda tılsım ve büyü olabileceği ihtimali olduğu için bulunan muskanın dikkatlice imha edilmesi çok önemli. Örneğin bulunan muskayı açarken eğer açan kişi yanlış bir şekilde bu muskayı açarsa kendisine de zarar verme ihtimali vardır. Yapılan büyü kendisini de tesiri altına alabilir.

Bulunan muska nasıl bozulur bunu makalemin sonunda açıklayacağım ama muska bozma işlemini doğru anlamak için bazı önemli konuları bilmeniz gerekiyor. Bu nedenle yazdıklarımı tüm dikkatinizi vererek ve anlayarak okumanızı istiyorum.

Muska Çeşitleri

Çoğunuz şaşıracaksınız çünkü muska deyince aklınıza hemen üçgen bir şekil gelir. Muska çeşitleri sadece bununla sınırlı olmayıp yuvarlak daire şeklinde olan muskalarda vardır. Belki de çoğunuz bunu ilk defa duyuyorsunuz ama böyle muskalar var. Bu tür muskalar iyi şans, bereket, huzurlu yaşamak amacı ile yaptırılır.

En çok yapılan muska çeşitleri;

 • Kısmeti kapalı olan kişiler için hazırlanan kısmet muskaları
 • Evdeki kötü enerjiden veya büyüden korunmak için hazırlanan koruma muskaları
 • İş, kariyer, kazanç için yaptırılan şans açıklığı muskaları
 • İnsanları ayırmak için tercih edilen adına negatif muska dediğimiz kara muskalar
 • Hafıza açıklığı için hazırlanan zeka ve hafıza açıklığı sağlayan hafıza muskaları

Üçgen şeklinde olan muska çeşitleri genelde yüksek güçlerle iletişime geçmek ve bir kişi üzerinde güç sahibi olmak için yapılır. Genelde aşk muskası olarak bilinirler ama aynı zamanda büyüden korunmak içinde iyi bir tercihtir.

Yine muska çeşitlerinden sayabileceğimiz, kısmet açmak için yapılan muskalar, iş bereketi açmak için yapılan muskalar, evlenemeyen kişilerin hayırlı eş bulmalarına vesile olması için hazırlanan muskalar gibi çok farklı muska çeşitleri mevcuttur.

Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar

Başımıza bir şey geldiği zaman kapısını çaldığımız insanlar olur çünkü bazen kendi başımıza üstesinden gelemeyeceğimiz durumlar meydana gelebilir. Örneğin eşinizi çok seviyor olabilirsiniz ama eşiniz size karşı gerekli dikkati ve özeni göstermiyor olabilir.

Böyle bir durumda kişinin yapması gereken eşiyle arasında güzel muhabbet oluşması için bağlama muskası yaptırması fayda sağlar. Bağlama muskası taşıyan bir kişinin eşi, muskayı yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk ve sadakat ile bağlanır.

Kocamı kendime bağlamak istiyorum diye düşünen kadınları için bu muskalar hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Burada önemli olan detay şudur; muska yapan hocalar zaman zaman iyi niyetli kişiler olmayabilir. Eğer mümkünse muska yapan hocanın güvenilir olmasına dikkat edin.

Tüm bunlara rağmen şayet kendi yaşadığınız çevrede güveneceğiniz muska yapan hoca yoksa o vakit benimle temasa geçmeniz durumunda ben en iyi şekilde sorunu ortadan kaldıracak işlerde size yardımcı olurum.

Muska Bozan Hocalar

Muska Bozan Hocalar

Değerli kardeşlerim; aşağıda yazdığım ülkelerde muska bozan hoca arayanlar bana özel mesaj yazabilirler.  Bu ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız her türlü muska bozdurmak ve muska yazdırmak konularında benimle iletişime geçsinler.

Şimdi size basit bir şekilde evde çıkan muska, büyü, sihir gibi tılsımların nasıl bozulur, nasıl imha edilir bunu anlatacağım. Örneğin bir muskanın üzerinde kırmızı renkte yazılan, rakamlar, kodlamalar, şifreler varsa muhtemelen bu muska bir kişiye zarar vermek için yaptırılmıştır.

Muska bozmak için izlenecek yollar;

 • Muskayı bozacak kişinin abdest alıp niyet etmesi.
 • Muska bozulurken ortamın mümkün olduğunca sessiz olmasına dikkat edilmesi.
 • Muska bozma işlemlerinde kullanılan suların temiz olmasına dikkat edilmesi.
 • İyi ve içten bir niyet, bozulması istenen muskanın bozulacağını yürekten inanmak.

Muskaların imha edilme yöntemleri vardır. Örneğin evde, iş yerinde ya da arabanızda bulduğunuz muskayı nasıl imha edeceksiniz. Bulunan muskayı bize zarar vermesin diye nasıl bir yol izlemek gerekir bunu anlatacağım.

Bulunan muskayı bozmak için önce muskayı bozacak kişinin abdest alması zorunludur. Ardından plastik bir tas içine yarısını dolduracak şekilde temiz su ilave edilir. Hemen bunu takiben biraz sirke ilave edin. Sirkenin ne sirkesi olduğunun önemli yok. Üzüm sirkesi olabilir veya elma sirkesi olabilir hiç fark etmez.

Daha sonra bulduğumuz muskayı eğer katlanmış bir halde ise önce katlanmış olan muskayı açıyoruz. Düz bir kağıt haline gelen muskayı hazırladığımız sirkeli suyun içine bırakarak iyice ıslanmasını sağlıyoruz.

Bu işlemin hemen ardından Kuran’da yer alan sihir ve büyü ayetlerinin okunması gerekir. Örneğin Fatiha veya Ayet-el Kürsi ayetleri okunabilir. Nasıl muska bulunur daha iyi anlamanız için aşağıdaki ses dosyasını dinlemenizi öneriyorum.

Kuran’dan sihir ile ilgili ayetleri okuduktan sonra bu suyu 24 saat bekletiyoruz. Örneğin öğlen vakti yaptıysanız ertesi günü öğlen vaktine kadar bekletmeniz gerekir. Ertesi gün suda beklettiğimiz muskayı çıkararak demir bir tepsinin içine veya muskanın kolay kuruması sağlamak için uygun bir yere koyularak muska tamamen kuruyana kadar bekletilir.

Muska kuruduktan sonra tekrar abdest alınır ve bir çakmak yardımı ile bu muska tamamen yakılır. Özellikle kağıt üzerine yazılmış muskalar, büyüler bu şekilde imha edilir. örneğin bulunan büyü bir bebek ise ve üzerine iğneler batırılarak yapıldıysa o zaman bulduğumuz bu bebeği sirkeli suyun içine batırıyoruz.

Ardından bebeğin üzerine batırılmış olan iğneler birer birer dikkatlice bebeğin üzerinden çıkarılır. Ayrıca yine eğer yapılan büyü metal bir kilit kullanılarak hazırlandıysa bunun içinde aynı yöntemleri izleyerek büyü bozma işlemini gerçekleştirebiliriz. Bu şekilde size yapılan muskanın iptalini gerçekleştirmiş oluruz.

Almanya muska yapan hoca: Almanya’da özellikle muska yapan hocalar bu işi doğru bir şekilde yapmıyorlar. Bunun nedeni yeterince ulvi ilimleri bilmemeleri. Bana Almanya’dan yazan insanlara genelde eşleriyle aralarında yaşanan sadakat problemlerinin giderilmesi için yardımcı oluyorum.

Hollanda muska yapan hoca: Yine çok sayıda vatandaşımızın yaşadığı Hollanda’da muska bozdurmak isteyen insanlara uzun yıllardır hizmet veriyorum.

İsviçre muska yapan hoca: Sevgilisiyle sorun yaşayanlar, eşleriyle huzursuzluk yaşayanlar, kısmet sorunları olanlar bana İsviçre’den sürekli mesaj yazıyorlar. Yaşadığınız sıkıntıların giderilmesi için her türlü destek vermeye hazırım.

Fransa muska yapan hoca: Aile için gerginlikler ve bu tartışmalardan meydana gelen kırıklıkların giderilmesi ve bu paralel olarak gelişen kötü durumların düzeltilmesi için Fransa’da yaşayan insanlarımıza en iyi şekilde hizmetlerimi ulaştırıyorum.

Belçika muska yapan hoca: Evde kalmış kızlarımız ya da evlenmek isteyen gençlerimiz bana sık sık sorunlarını Belçika’dan yazıyorlar. Onlar için hazırladığım kısmet vefkleri sayesinde hızlı bir şekilde yuva kurabiliyorlar.

İsveç muska yapan hoca: Burada yaşayan gurbetçilerimiz için elimden gelen her türlü desteği vermeye yıllardır devam ediyorum. İsveç’te ikamet den insanlarımız sorunları her ne olursa olsun benimle iletişime geçebilirler.

Norveç muska yapan hoca: Az sayıda Türk vatandaşı yaşamasına rağmen zaman zaman benden yardım isteyen insanlar oluyor. Norveç’te yaşayan tüm değerli kardeşlerim için hazırladığım muskaları posta ile oraya kadar ulaştırıyorum.

Avusturya muska yapan hoca: Konu her ne olursa olsun eğer büyü bozma muskası ya da muska imha etmek için hoca arıyorsanız lütfen en kısa sürede benimle iletişime geçin.

Avustralya muska yapan hoca: Bu ülkede muska bozan hoca bulmak neredeyse imkansızdır bu nedenle Avusturya’daki insanlarımız diledikleri zaman benden hizmet alabilirler.

Danimarka muska yapan hoca: Türk vatandaşlarının az sayıda bulunduğu bir ülke Danimarka ama buna rağmen bana Danimarka’dan oldukça fazla yardım isteği geliyor.

Amerika muska yapan hoca: Genelde insanın bulunduğu her yerde aynı sorunların görülmesi çok doğal. İster Amerika’da yaşayın ister Kanada’da, her nerede yaşarsanız yaşayın sorunsuz insan bulamazsınız. Dünya’nın herhangi bir yerinde yaşıyor olabilirsiniz, lütfen sorunlarınızı bana özelden mesaj atarak iletin.

Lüksemburg muska yapan hoca: Küçük bir nüfusa sahip olmasına rağmen genede arada bir bana Lüksemburg’ta yaşayan Türkler mesaj yazıyorlar. Bu ülkelerde muska yazanlar veya muska bozanlar Türkiye’de olduğu gibi çok değil.

Allah’ın izniyle ben tüm sorunlarınıza çareler üretmeye devam ediyorum sadece benimle temasa geçmeniz sorunlarınızın çözümü için iyi bir başlangıç olacak. Bunu asla aklınızdan çıkarmanızı istemiyorum.

4 yorum yapılmış “Muska Nedir?”

 1. Öncelikle anlatiminiz için teşekkür ederim ben eşimle 5 senedir evliyiz 3 buçuk yaşında oğlumuz var herşey güzel giderken bı anda herşey alt üst oldu ve eşim beni bırakıp İstanbul’a ailesinin yanına döndü bende peşinden gidip ev tuttum yine bı araya geldik ve 1 ay geçtikten sonra eşim yine beni bırakıp ailesinin yanına döndü hiç birşey anlamadım hayatım bı anda alt üst oldu ama evde muska tarzında birşey bulamadım acaba nuskami yaptılar bize Allah rızası için yardımcı olun bana ben eşimi çok seviyorum çünkü şimdiden tşk ederim

 2. Merhaba hocam öncelikle şunu belirtmek istiyorum 5 yıllık evliyim evlendiğin günden bu yana ne kadar kısmetim varsa gitti hep bir maddi sıkıntıdayım ve sans adına hiç bir şey kalmadı elimi neye atsam elimde kaliyor

Bir cevap yazın