Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Güncelleme:

Sabun büyüsü; gerek maliyeti açısından, gerek kolay yapılması açısından merak uyandırır. Bu makalemde sizlere: Sabun büyüsü nedir? Sabun büyüsü nasıl yapılır? Sabun büyüsü nasıl bozulur? bir bir anlatmak istiyorum.

Değerli kardeşlerim; uzun süredir sabun büyüleri üzerine insanlara yardımcı oluyorum. Belki şimdiye kadar binlerce insana sabun büyüsü çözmek için yardımcı oldum. Yılların bana kazandırdığı deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Henüz makalemin başında size hatırlat isterim ki, sabun büyüsü hakkında yardım almak isteyenler bu yazının sonunda bulunan mail adresinden bana sorularını sorabilir. Allah’ın izniyle üzerinizde sabun büyü varsa bunu çözüme kavuştururuz.

sabun büyüsü nedir

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü yaptıran kişiler bunu iki farklı hedefe ulaşmak için tercih ederler. Birinci sebep kişiye zarar vermektir. İkinci sebep ise iki insan arasında aşk bağı kurmaktır. Sabun büyüsü son derece etkili olması nedeniyle çok rağbet görür.

Sabun büyüsü niçin yapılır? Bunu daha iyi anlayabilmeniz için aşağıda maddeler halinde yazdım.

 • Özel hayatınızda ya da iş hayatınızda size sürekli engel çıkaran kişi ya da kişiler olabilir. Bu kişi ya da kişileri devre dışı bırakmak, onları etkisiz hale getirmek için yapılan sabun büyüleri vardır.
 • İkinci neden olarak iki insanın birbirine bağlanması ve aralarında güçlü aşk bağı kurulmasını sağmak için yapılan sabun büyüleri vardır.

Değerli kardeşlerim; hiç merak etmeyin çünkü ben size sabun büyüsü ile ilgili her ayrıntıyı tek tek açıklayacağım. Sadece makalemi dikkatli bir şekilde okumaya devam edin.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

İsterseniz şimdi sabun büyüsü nasıl yapılır başlıklı konumuza başlayalım. Hepinizin kolayca tahmin edeceği gibi bir adet sabuna ihtiyacımız olacak. Buna ek olarak 41 adet ya da 23 adet toplu iğne ya da benzeri iğneye ihtiyaç olacak.

Makalemin hemen başında da sizlere yazdığım gibi sabun büyüsü hazırlamanın iki amacı vardır. Sabun büyüsü hazırlarken amaç ne olursa olsun hazırlama tekniği aynıdır. Sadece okunması gereken ayinler ve yapılması gereken ritüeller açısından farklılık gösterirler.

Teknik olarak sabun büyüsü yapımı hemen hemen aynıdır. Bazı hocaların hazırladıkları sabun büyüleri farklılık gösterebilir. Buna kararı verecek kişi elbette sabun büyüsünü hazırlayana hocanın kendisi olmalıdır. Sabun büyüsünü hangi tekniğe göre hazırlayacağına hocanın kendisi karar verir.

Fakat ana hatları ile bakıldığında hemen hemen tüm sabun büyüsü teknikleri birbirine benzer. Sadece çok küçük uygulama farkları olabilir. Bunun dışında geriye kalan kısım hocanın kendi kişisel tecrübesinden ibarettir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır? Sizlere aşağıda maddeler halinde yazdım. Takdir edersiniz ki sabun büyüsü hazırlanırken okunması gereken ayinleri burada sizlere yazamam. Bu konuda destek almak için benimle iletişim sayfasından bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

 • Öncelikle bir adet sabun temin edilmesi gerekiyor.
 • Sabun büyüsü için kullanılacak sabunun rengi ya da şekli önemli değildir.
 • Kullanılacak sabunun daha önce hiç kullanılmamış olması gerekir. Yani temiz bir sabun seçilmeli.
 • Hazırlama aşamasında 41 adet ya da 23 adet toplu iğne veya benzere iğneye ihtiyaç duyulacak.

Yukarıdaki malzemeler tamamsa şimdi sabun büyüsü tarifine geçebiliriz. Hemen uyarmak isterim ki buraya yazdığım tarif sadece bilgi amaçlıdır. Kendi başınıza asla sabun büyüsü yapmayı denemeyin. Sonuçları sizin için çok ağır olabilir.

Bu nedenle sabun büyüsünü hazırlayan kişinin son derece profesyonel kişilerden seçilmesi gerekir. Size basit gibi gelebilir ama aslında sabun büyüsünü hazırlamak son derece hassas detaylar içerir. Çünkü farklı zaman aralıklarında okunması gereken dualar vardır.

Ayrıca gecenin belli zaman aralıklarında uygulanması gereken ritülleri vardır. Bu nedenle kendi evinizde sağdan soldan duyduğunuz bilgilerle sabun büyüsü yapmaya kalkmayın. Bunun faturasını sonradan ağır bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu iş son derece ciddiyetle yapılması gereken aşamaları içerir.

Genel olarak sabun büyüsünü hazırlamak için kişinin ya da kişilerin isim bilgilerine, doğum yıllarına ve anne adlarına ihtiyaç duyulur. Eğer bu bilgilerden birisi eksik ise o zaman eksik olan bilginin yerine bir adet o kişiye ait resim kullanılması gerekir.

Düşman kabul edilen birine zarar vermek için örneğin bu kişiye ait isim bilgilerinin elde edilmesi gerekir. Yine eğer sabun büyüsü aşık etmek maksadıyla yapılacaksa o zaman yine kişilerin isim bilgilerine ihtiyaç duyulur. Örneğin kişinin doğum tarihi bilinmiyorsa o zaman mutlaka kişinin fotoğrafı gerekir.

Ortalama hazırlama süreci 5 ila 7 gün arasında değişir. Özet olarak kullanılan sabuna her defasında ayrı bir dua okumak suretiyle iğneler batırılır. Yani 41 kere ayrı ayrı belli tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekir. Sabun büyüsünü hazırlayan hoca elindeki sabuna bu iğneleri batırırken her defasında farklı bir tılsımlı kelime söyler.

Bu işleme 5 ila 7 gece boyunca devam edilir. En son gece yani iğnelerin tamamen sabuna batırılmasının ardından son bir kez sihirli cümleler söylenir ve ardından işlem tamamlanmış olur. Artık bu sabunun bir yere gömülmesi ya da içinde su olan bir kuyuya atılması gerekir.

Değerli kardeşlerim: Üzerinizdeki büyünün tesirini geçici bir süreyle kaldırmanız için size aşağıda bir tılsım yazdım. Sabun büyüsünden geçici olarak korunmak için bu tılsımı kendi bilgisayarınıza indirin ve yazıcından çıktısını alın. Daha sonra bu tılsımı muska şekline getirerek evinizde saklayın.

sabun büyüsü nasıl bozulur
sabun büyüsü nasıl bozulur

Unutmayın! Bu tılsım size bir kaç gün koruma sağlar. Siz uzman bir hocadan profesyonel yardım alana kadar bu tılsım sayesinde koruma sağlayabilirsiniz. Bu tılsımı geçici çözüm olarak düşünebilirsiniz. Tılsım size koruma sağlarken sizde vakit geçirmeden hemen bir hocadan destek almalısınız.

Ayrıca kendinizi çok kötü hissettiğinizde hemen aşağıdaki sesli duayı dinlemenizi tavsiye ederim. Bu sesli duayı dinleyerek sabun büyüsünün tesirini geçici olarak iptal edebilirsiniz.

Yukarıdaki sesli duayı özellikle gece yalnız başınıza dinlemeniz ve duayı kalbinizde hissetmeniz size büyük rahatlık verir. Bu sesli dua sayesinde sabun büyüsünün etkisinden geçici olarak kurtulmak mümkündür. Bu nedenle bu duayı 3 gece boyunca en az bir kez dinlemenizi öneriyorum.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur

Sabun büyüsüne maruz kalmış kişi kullanılan sabunun bulunduğu ortamda hava koşullarına bağlı olarak erimeye başlaması sonucu zarar görmeye başlar. Sabun büyüsü belirtisi arasında ilk meydana gelen olay kişinin zihinsel işlevinin bozulmasıdır.

Peki size başkası tarafından yapılan sabun büyüsü nasıl bozulur? Şimdi birazda bu konuya yer vermek istiyorum. Sizlere eksik bilgi vermemek adına her türlü ayrıntıya özellikle yer vermeye çalıştım. Çünkü sabun büyüsü nasıl bozulur bunu kesinlikle çok iyi bilmelisiniz.

Öncelikle yapılan sabun büyüsünü bozdurmak için vakit geçirilmeden uzman bir medyuma ya da bu konuda ehliyeti olan bir hocaya gitmek gerekir. Doğal olarak hocanın sizin üzerinizde bakım yapması gerekir. Bu bakım sonucu üzerinizde sabun büyüsü olduğu tespit edilirse hemen ikinci aşamaya geçilmesi gerekir.

Sabun büyüsünü çözdürmek için yardım aldığınız hoca sizden belli bilgiler isteyecek ve bu bilgilere göre üzerinizdeki büyünün iptali için kuruma muskası yazacak. Koruma muskasının ardından bir kaç gün sonra tekrar size farklı bir koruma vefki yapacak.

Sabun büyüsünü bozmak için bir kaç gün üzerinde çalışılması gerekir. Hemen anında çözmek mümkün değildir bu nedenle sabırlı olmak gerekir. İyi bir hoca sayesinde en geç 3 gün içinde üzerinizdeki sabun büyüsünün tesirinden tamamen kurtulmanız mümkündür.

Sabun Büyüsü Belirtileri

Sabun Büyüsü Belirtileri

Büyü alametleri her kişi üzerinde farklı farklı meydana gelebilir. Bu konuyu daha iyi kavramanız için büyü belirtileri adlı makalemi okumanızı tavsiye ederim. Sabun büyüsü belirtileri arasında en çok görülen belirti karın bölgesinde aniden başlayan şiddetli kasılmaların meydana gelmesidir.

Büyüye maruz kalan kişi günler ilerledikçe içinden çıkılmaz acılar yaşamaya başlar. Bunun nedeni kullanılan sabunun hava şartları nedeniyle tahrip olmaya başlamasıdır. Sabun erimeye başladığı andan itibaren etkisini artırarak göstermeye başlar.

Genel olarak sabun büyüsü etkisinde olan kişilerin cinsel yaşamları bu durumdan olumsuz olarak etkilenir. Hatta tüm cinsel faaliyetleri son bulabilir. Gerçekten de sabun büyüsünün etkileri kişiler üzerinde çok ağır tahriplere yol açabilir.

Dilerseniz kendisine sabun büyüsü yapılan kişi nasıl davranır bunu maddeler halinde öğrenelim.

 • En büyük belirti kişinin sağlığında meydana gelen olumsuzlukların başlamasıdır.
 • Ruhsal olarak kişinin yalnızlaşması kendisini gerçeklerden soyutlamaya başlaması.
 • Cinsel yönden isteksizlik ve iktidarsızlık problemlerinin ortaya çıkması.
 • Ticari hayatta sık sık yaşanan başarısızlıkların oranında artışların görülmesi.
 • Sinir bozukluklarına bağlı olarak şiddetli depresyon hallerinin yaşanması.

Eğer sabun büyüsü bir kişiyi diğer insana aşık etmek için yapıldıysa aşağıdaki belirtilere rastlanılır.

 • Hazırlanan sabun kuyuya atıldıktan sonra kişinin ruh halinde romantik bir duygusallık görülmeye başlar.
 • Büyü tesiri altında olan kişi hemen her konuda çok hassas olmaya başlar.
 • Çevresinde yaşanan her olaya karşı aşırı duygusal ilgi geliştirmeye başlar.
 • Basit bir olay karşısında bile duygularını kontrol edemez.
 • Olaylar karşısında duygusal olarak gücünü kaybeder buna bağlı olarak ağlama nöbetleri yaşayabilir.
 • İlerleyen günlerde diğer insanı hayal etmeye başlar.
 • Evrensel güçlerin etkisinde kalarak diğer kişiye karşı aşırı ilgi geliştirmeye başlar.
 • En çok 10 gün sonra artık tamamen büyünün tesiri altına girerek diğer insana duygularını açmaya karar verir.
 • Sonuç olarak en geç 14 gün içinde diğer kişiye aşk ile bağlanması gerçekleşmiş olur.

Sabun büyüsü yapılarak bir evliğin tamamen bitirilmesi ya da karı kocanın arasına nifak tohumları sokulması mümkündür. Ailelerin ya da bireylerin hayatları, aile yaşamları sabun büyüsü yapılarak derinden zarara uğratılabilir. Sabun büyüsünü bozdurmak için hiç zaman kaybetmemek gerekir.

Geçen her saniye, her saat ve her gün sabun büyüsü yapılan kişiye daha çok zarar vereceği için son derece hızlı bir şekilde yapılan sabun büyüsünün iptali yapılmalıdır. Aksi durumda Allah göstermesin geriye dönüşü olmayan hasarlar meydana gelir.

Değerli kardeşlerim: Gerek Türkiye içinde yaşayan insanlardan gerekse Avrupa’da yaşayan kardeşlerimden sabun büyüsü ile ilgili mesajlar alıyorum. Sayısını hatırlayamayacağım kadar çok insana yardımcı oldum.

Sabun büyüsü ile ilgili destek almak ya da soru sormak isterseniz hemen aşağıdaki mail adresine sorularınızı yazın.


medyumdestek@gmail.com


32 yorum yapılmış “Sabun Büyüsü”

 1. Bende sabun çıkmıştı kafamın içinde düşünceler bitmiyordu stres agresiftim sürekli heryerde tartışıyodum ama kim ne için yaptı bilmem… aşk için olabilir desem gel beni elle dese seve seve ellerdim hangisi yaptı bilmem isteyen

Bir cevap yazın