Tılsım Nedir?

Tılsım; gizli ilimlerin içinde yer alan ve çok merak edilen bir alandır. Çok farklı tılsım çeşitleri var ama ben aşk tılsımı nedir bunu anlatmak istiyorum. Öncelikle tılsım nedir? Tılsım sihir midir? Bu konular hakkında bilgi vererek başlamak istiyorum.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Tılsım adını hepiniz duymuş olmalısınız, bu yazımda sizlere tılsım çeşitlerinden ve en çok yaptırılan aşk tılsımından söz etmek istiyorum. Toplum tılsım konusunda çok az bilgiye sahip bu nedenle bu tılsımların işlevleri hakkında sizlere çok farklı bilgiler vereceğim.

Özellikle aşk tılsımı hakkında merak ettiğini soruları hemen bu sayfanın altında yazan mail adresinden bana sorabilirsiniz. Sorularınızı en kısa sürede yanıtlıyorum bu nedenle aşk tılsımı hakkında öğrenmek istediğiniz detaylı bana yazmaktan çekinmeyin.

Bazı sihir ve muskalarda olduğu gibi tılsımları hazırlarken içinde bulunulan ayın, günün çok önemi vardır. Her tılsımın kendi zaman dilimine göre hazırlanmak zorundadır. Bu yüzden için tılsım hazırlayan hocalar bu tılsımları hazırlarken bu etkeni dikkate alırlar.

Çok çeşitli tılsımlar vardır ve tılsımlar takılardan tutun daha bir çok farklı maddeden yapılmış olabilir. Pek çok maddeye tılsım özelliği verilebilir. Belli maddelerin üzerine özel okunacak dualar sayesinde bu maddenin bir tılsıma dönüşmesi sağlanabilir. Bu nedenle tılsım çeşitleri çok farklı malzemeler içermektedir.

Ancak genellikle yarı kıymetli taşlar ya da çok kıymetli taşlarla hazırlanan tılsım çeşitleri daha fazla etki eder. Bu sebeple pahalı taşlara tılsım özelliği kazandırmak en büyük tesiri almanıza yardımcı olur. Konuya böyle bakıldığında elbette bu tür tılsımlar maddi olarak biraz daha pahalı olacaktır.

Ancak bir kere sahip olunan tılsım sayesinde tüm hayatınızın akışını değiştireceğinizi düşündüğünüzde aslında bu bedele değeceğini kabul etmemiz gerekir. Sadece tek bir tılsım sayesinde ömür boyu rahat olacağınızı düşünün. Gerçekten de üzerinizde taşıyacağınız özel bir tılsım sayesinde hayatınızın akışını değiştirmeniz mümkündür.

Değerli kardeşlerim: Ayrıca tılsımları vefk ya da muska ile karıştırmamak gerekir. Tılsım başlı başına ayrı bir uygulamadır ve sihirlere yakın bir tesir gücüne sahiptir. Bu nedenle zaten tılsımlar ücret olarak muska ve vefklere oranla daha pahalı olurlar.

Tılsım

Anlayacağınız gibi tılsım kendi alanında tamamen farklı bir ilim gerektirir. Bu ilim doğrultusunda en etkili tılsımlar hazırlanabilir. Hatta aşk tılsımı sayesinde sevdiğiniz birini kendinize sımsıkı bağlamanız mümkündür. Aşk tılsımı yapılan bir kişi bu tılsımı yaptıran kişiye güçlü bağlarla bağlanır ve bir daha bu insandan asla kopamaz.

Her şeyden önce şu soruya açıklık getirmek gerekir. Neden tılsıma ihtiyaç duyarız? Tılsım ne işe yarar? İnsanın hayatını pozitif yönde değiştirecek tılsım çeşitleri vardır. Şimdi dilerseniz en çok tercih edilen tılsım çeşitleri nelerdir bunları öğrenelim.

Koruma Tılsımı: Öncelikle koruma amaçlı yaptırılan tılsımlar vardır. Örneğin bir insan sürekli negatif güçlerin tesiri altında kalıyorsa bu kişinin koruma tılsımı taşıması gerekir. Koruma tılsımın kişiye sağladığı pozitif enerji güçleri sayesinde bu tılsımı taşıyan kişilere kötü güçler ulaşamaz.

Şans Tılsımı: Girdiği işlerde sürekli olarak başarısız sonuçlar alan kişiler tarafından iyi şans getirmek için yaptırılan tılsım çeşitleridir. Kendisine şans getirmek isteyen her insan mutlaka bu tılsıma sahip olmalıdır. Şans tılsımları sayesinde bundan sonra gireceğiniz her işten başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Çekicilik Tılsımı: Bunu genellikle öz güveni zayıf olan kadınlar tercih ederler. Kendisini diğer kadınlara göre çirkin ve zayıf göre bir kadın bu tılsımı taşıdığı zaman diğerlerinin gözünde bir anda çok çekici ve arzu yaratan bir kadın haline gelebilir.

Şirin Görünme Tılsımı: Daha çok erkeklerin tercih ettiği bir tılsım çeşididir. Şirinlik tılsımı taşıyan erkekler kadınların gözünde bir anda sempatik ve cana yakın görünüme sahip olurlar. Bu şekilde karşı cinsle iletişim kurmak ve karşı cinsi etkilemek mümkün hale gelir.

Nazar Tılsımı: Özellikle kendini ya da bebeğini diğer kişilerin nazarından korumak için yaptırılan tılsım çeşitleridir. Kendinize veya bir yakınınıza nazar değmesini istemiyorsanız, bu kişileri nazara karşı daha güçlü yapmak istiyorsanız mutlaka nazar tılsımı yaptırmanızı öneririm.

Aşk Tılsımı: Adından anlayacağınız üzere iki kişinin arasındaki sorunları düzeltmek ve diğer kişiyi kendine aşk ile bağlamak için yaptırılan kuvvetli bir tılsım çeşididir. Aşk tılsımı sayesinde içinde bulunduğunuz tüm kötü durumlardan kurtularak sevdiğiniz kişinin size büyük bir sadakatle bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tılsım Nasıl Yapılır

Pozitif enerji içeren bir tılsıma sahip olmak belkide hayatınızda vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Karşınıza çıkacak tüm engellere karşı güçlü olmanız gerekiyor. Eğer zorluklara karşı bugünden tedbir almazsanız ileride bu size çok daha pahalıya mal olabilir. Bunun kötü bedellerini ileride yaşamamak için hemen şimdi bazı doğru tedbirler alabilirsiniz.

Etkili ve iyi bir tılsım nasıl yapılır? Güçlü bir tılsım yaptırmak için elbette iyi bir hocaya ihtiyacınız olacak. Tılsımlar konusunda uzman hoca ya da medyumlara giderek kendiniz için en doğru tılsımı yaptırabilirsiniz. Bir tılsımın iyi yapılması için kişilerin kendi karakterlerine uygun olarak hazırlanması gerekir.

Peki bu tılsım nasıl hazırlanır? Her tılsımın yapılma amacı farklı olacağı için tılsım hazırlama sürece kişiye ve yapılan tılsımın niteliğine göre farklılık gösterecektir. Tılsım hazırlayan kişiler bu tılsımları ayın belli günlerinde ve belli saatlerinde yaparlar. Bu nedenle bir tılsımın hazırlanma süreci en az 1 hafta sürer.

Tılsım hazırlayan medyumlar sizin için en doğru tılsımı seçeceklerdir. Uzman bir hocanın yardımı sayesinde hayatınızın içindeki tüm olumsuzluklardan kurtulmanız mümkündür. Bu konuya biraz şüpheli bakan kişiler olabilir ancak tılsımların gerçek hayattaki rasyonel güçleri inkar edilemeyecek kadar gerçektir.

Aşk Tılsımı

Değerli kardeşlerim: Aşk tılsımı gerçekten en güçlü tılsım çeşitleri içinde yer alır. Eğer eşinizi ya da sevdiğiniz herhangi birini kendinize kuvvetlice bağlamak istiyorsanız size mutlaka aşk tılsımı yaptırmanızı öneririm. Aşk tılsımı sayesinde partnerinizle yaşadığınız tüm olumsuz durumlardan kurtulmanız mümkündür.

Bir ilişkiyi kurtarmanın en büyük garantisi kişinin aşk tılsımı yaptırmasıdır. Üzerinde bu tılsımı taşıyan her insan sevdiği kişi tarafından asla terk edilmez. Hatta sevdiğiniz sizi terk edip gitmiş olsa dahi sonrada yaptıracağınız iyi bir aşk tılsımı sayesinde onu tekrar kendinize geri getirebilirsiniz.

Hepimiz zaman zaman gerek evliliğimiz içinde gerekse flört dönemlerinde kötü günlerle karşı karşıya kalabiliriz. Durum ne kadar kötü olursa olsun bu durumdan kurtulup eski güzel günlere tekrar geri dönmek için sipariş vereceğiniz bir aşk tılsımı tüm hayatınızın akışını düzene sokabilir.

Sağlıklı ve uzun ömürlü ilişkiler için bu tılsımların güçlerinden yararlanmak kolay bir çözüm yoludur. Günümüzde yaşanan ilişkileri devam ettirmek gün geçtikçe daha zor olmaktadır. İnsanlar belli sebepleri gerekçe göstererek eşlerini terk edebiliyor. Bu sorunun önüne geçmek ve uzun süreli bir ilişki tesis etmek için kesinlikle aşk tılsımı yaptırmak gerekir.

Tılsım Çeşitleri

Aşağıda sizlere en çok yaptırılan tılsım çeşitleri hakkında bilgiler yazdım.

  • Koruma tılsımları
  • Aşk tılsımları
  • Şans getirmesi için hazırlanan tılsımlar
  • Çekici görünmek için hazırlanan tılsımlar
  • Nazardan korunmak için yapılan tılsımlar

Sonuç olarak her tılsım ona sahip olan kişinin karakter özelliklerini taşır bu kişiye kutsal bir korunma sağlar. Bu sayede kişiler kendilerine gelebilecek tüm tehditlere karşı özel bir korunma sağlarlar. Bu korunma sayesinde artık tılsım taşıyan kişiler taşımayan kişilere oranla en az 10 daha avantajlı konuma geçerler.

Kalıcı bir mutluluğu tesis etmek için tılsımların gücünden yararlanmak çok faydalıdır. Örneğin yeni evlenecek bir çiftin tılsımlı nikah yüzükleri almaları o çiftin mutlu bir birliktelik yaşamaları için büyük katkı sağlar. Evlenecek kişiler bu tür tılsımlı yüzükler takarak nazardan ya da kötü enerjilerden tamamen yuvalarını koruyabilirler.

Her tılsımın kendi enerjisini kendi içinde barındırır bu nedenle yapılan her tılsımın fonksiyonu farklı olur. İnsanlar için çok büyük fayda sağlayan bu tılsımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için benimle iletişme geçebilirsiniz.

3 yorum yapılmış “Tılsım Nedir?”

Bir cevap yazın