Ücretsiz Yıldızname Baktır

Ücretsiz Yıldızname Baktır

Güncelleme:

Muhammed Hoca ücretsiz yıldızname bakımı yapıyor. Ücretsiz yıldızname baktırmak isteyenler aşağıdaki mail adresine bilgilerini yazarak hocamıza göndersinler.

İsim: (İsminizi Türkçe karakterle doğru yazın)
Soyad: (Soyadınızı Türkçe karakterle doğru yazın)
Doğum Tarihi: (Doğum yılınızı GÜN / AY / YIL) olarak yazın)
Anne adı: (Anne adınızı Türkçe karakterle doğru yazın)

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz olarak aşağıdaki mail adresine gönderin. Ortalama 24 saat içinde hocamız ücretsiz yıldızname bakımınızı yapıp mail adresinize sonucu gönderecektir.


medyumdestek@gmail.com


DİKKAT: Bilgilerinizi yazarken özellikle mail adresinizi doğru girdiğinizi kontrol edin. Yanlış yazılan mail adreslerine yıldızname bakım sonuçlarının ulaşmayacağını hatırlatmak isteriz.

Yıldızname bakım bilgilerinizi mail adresiniz üzerinden gönderdikten sonra aşağıdaki yorum alanına adınızı, soyadınızı ve konu kısmına yıldızname bakımı için talep gönderdim yazarak yorum alanına talebinizi ekleyiniz.

Yıldızname bakım sonuçlarınız bu sayfada yorum alanında paylaşılmayacak. Bakım sonuçları e-mail adresinize postalanacak. Aşağıdaki yorum alanında ücretsiz yıldızname bakımı hakkındaki öneri ve görüşlerini yazabilirsiniz.

Bakım yaptırmak için yorum alanını kullanmayın. Bakım yaptırmak için mail posta adresinizi kullanmanız gerekiyor. Ücretsiz yıldızname falı bakımı tamamen ücretsizdir.

54 yorum yapılmış “Ücretsiz Yıldızname Baktır”

  1. Şimdi mail den ücretsiz bakım yildizname için gönderdim hocam çok heycanlıyım bekliyorum hocam sabırsızlıkla kolay gelsin hocam ben YİLDİZ ALİÇ GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN HOCAM

Bir cevap yazın