Vefk Nedir?

Vefk; bu konunun meraklıları vefk ilmi ne anlama gelir çok iyi bilirler. Ben bilmeyenleriniz için vefk nedir, aşk vefki nasıl yapılır detaylıca anlatacağım. Çoğunuz vefkin ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz hatta vefki muska sananlar da var. Fakat vefk dediğimiz ilim, tamamen farklı bir yapıya sahiptir ve etkisi son derece güçlüdür.


Sorularınızı medyumdestek@gmail.com mail adresinden hocamıza sorabilirsiniz.


Özel olarak vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler oluyor bu nedenle sizlere vefk ilmi alanında yapılan çalışmalardan söz etmek istiyorum. Öncelikle vefki muska ile karıştıranlar oluyor. Vefk ve muska tamamen farklı şeylerdir. Muska nedir daha iyi anlamak için daha önce yazdığım muska adlı makalemi okumanızı öneririm.

Değerli kardeşlerim: Vefk kelimesi çoğunuz için yabancı bir terim bunu iyi biliyorum. Bu nedenle vefk nedir öncelikle bunu açıklamam gerekir. Daha sonra sırasıyla aşk vefki, bağlama vefki, şans vefki gibi vefk çeşitlerini sizlere açıklayacağım. Ayrıca makalemin sonuna doğru size başarı getirmesi için ücretsiz bir vefk örneği vereceğim. Bu nedenle lütfen dikkatli bir şekilde makalemi okumaya özen gösterin.

Peki vefk nedir? Size bunu kısaca açıklamaya çalışayım. Aslında vefk toplumda muska diye bilinen yazılı dualara benzer ama vefk muska demek değildir. Çünkü vefk havas ve ladün ilmine göre gizli ilimlerin ilmi bilgileri doğrultusunda hazırlanan muskaya benzer ama muskadan faklı olan bir yapıya sahiptir. Vefkler muskalara oranla 5 kat daha güçlüdür diyebilirim.

Vefk İlmi Nedir

Aslında vefk karşı tarafı nasıl etkiler buradan yola çıkarak size anlatmaya çalışayım. Pek çoğunuz hayatınızda size kolaylıksa sağlayacak büyülü vefklere sahip olmak ister. Vefklerin her birinin kendi hedefi vardır ve bu hedeflere göre hazırlanırlar. Yani bir kişi bol kazanç para getirmesi için vefk yaptırırken bir başkası daha farklı amaçlar için yaptırabilir. Aslında vefk bir anlamda insanın hayatında uyum ve dengeyi sağlayan mekanizma gibidir.

Koruma vefkleri, şans vefkleri, aşk vefkleri gibi pek çok farklı alanda yapılan çalışmalar vardır. Bunun yanı sıra kısmet açmak için, eşlerin arasını düzeltmek için de yapılan vefkler vardır. Ayrıca bu çalışmalar kişiye özel yani bireysel olabileceği gibi aile içinde yapılabilir. Aile içinde sihirden korunmak ve huzura sahip olmak için hazırlanan farklı vefklerde olduğunu söyleyebilirim.

Peki vefk nedir? Vefk kısaca havas ilmine göre yazılan insanların çeşitli sorunlarına katkı sağlayan bir çeşit muskadır. Fakat vefkler etkileri ve hazırlanma tekniklerine göre muskalara nazaran daha kuvvetli, daha etkili, daha sonuca odaklı çalışmalardır. İyi bir vefk en fazla 2 hafta içinde sonuç verir, muska da bu durum biraz daha uzun olabilir. O nedenle insanlar arasında vefk yaptırmak daha çok tercih edilir.

Değerli okuyucularım, maalesef yaşadığımız zaman içinde çok sayıda kendini vefk uzmanı olarak tanıtan kişiler ortaya çıkmaya başladı. Bunların yüzünden diğer değerli hocalarımız zan altında kalıyor. Özellikle bu konuya özen göstermenizi ve dikkatli olmanızı öneriyorum. Vefk hazırlatmak için kesinlikle doğru hocaları seçmeniz gerekiyor.

Aşk Vefki Nedir

Her hangi bir hocaya yaptıracağınız aşk vefkinin gücü onu hazırlayan hocanın bilgisine ve yeteneğine göre gerçekleşir. Bu nedenle aşk vefki yaptırmak isteyen kişilerin çalışacakları hocayı çok iyi seçmeleri gerekir. Yanlış bir hocaya hazırlatılan aşk vefki sonuç vermeyebilir.

Aşk vefkinin bir özelliği de taşıyıcı ve diğer kişiyi birbirine bağlama özelliğine sahip olmasıdır. Yani aşk vefkini taşıyan bir kişi diğer insanla ezoterik bir bağlantı içine girer. Evrensel enerjinin bu iki insan üzerine yönlendirilmesi aşk vefki sayesinde mümkün hale gelir. Bu şekilde doğanın evrensel gücü kullanılarak aşık edilmesi istenen kişinin vefk yaptırana bağlanması sağlanmış olur.

Genelde aşk için hazırlanan çalışmalar belli kare sayılarına göre yapılır. Yani üçlü vefk, dürtlü vefk, altılı vefk gibi farklı vefk kalıpları vardır. Bu kalıpların sayısı ne kadar artarsa yapılan vefk o kadar daha fazla etki sağlar. Örneğin altılı olarak yapılan vefklerin hazırlanması 6 gece sürer ve son derece zahmetlidir. Bu nedenle yapılan aşk vefklerinin ücretleri sahip oldukları katman sayısına göre değişebilir.

Örneğin evli olduğunuzu ve eşinizin sizden uzaklaştığını varsayalım. Eşiniz artık size karşı bir şey hissetmiyor olsun. Bu durumda eşinizin size bağlanması ve size tekrar aşık olması için vefk çalışması yaptırabilirsiniz. Aynı durum sevgililer arasında yaşanan sorunların çözümü içinde geçerlidir. Sizi terk eden sevgilinizi tekrar geri getirmek için aşk vefki yaptırmak en iyi çözüm yoludur.

Kısmet Vefkleri

Kısmet açılması için yapılan kısmet vefkleri ortalama 2 hafta içinde ilk sonuçlarını vermeye başlar. Kısmet vefki yaptıran kişilerin hayatlarında inanılmaz değişiklikler oluşmaya başlar. Bütün işlerinde olumlu sonuçlar almaya başlarlar. Daha önce kapalı olan kısmetleri açıldığı için artık kötü güçlerin etkisinden tamamen kurtulmuş olurlar.

Vefk yapan hocalar bu tılsımları hazırlarken pek çok doğa bilimlerini ve evrensel güçleri kullanırlar. Bu yüzden vefk yapan hocalar çok bilgili kişilerdir. Normal insanların sahip olamadıkları güçlere sahiptirler. Bu gizemli güçleri vefk hazırlarken mutlaka kullanırlar.

Bir insanın kötü enerjiden ve sihirden korunması için vefk taşıması gerekir. Gerçekten de vefk taşıyan kişiler kendi ruhsal enerji alanlarını tamamen kötü enerjilerden koruyarak adeta kendilerine çok güçlü bir savunma kalkanı oluşturabilir. Kendilerine başkaları tarafından daha önce yapılan yada ileride yapılacak olan sihirlere karşı sonsuz koruma sağlamış olurlar.

Özellikle kısmet vefkleri bir kişinin hayatını tamamen olumlu yönde değiştirebilir. Daha önce kendi özel yaşamında sürekli sorunlarla karşı karşıya kalan kişilerin kısmet vefki yaptırarak bu durumdan kurtulmaları mümkündür. Dolayısı ile kısmetinin kapalı olduğuna inanan her insanın kısmet vefki yaptırmasını kesinlikle öneriyorum.

Vefk Nasıl Yapılır

Bana yazdığınız mesajlarda çoğunuz vefk 40 gün sonra etkisini kaybeder mi? diye soruyorsunuz. Bazı durumlarda yapılan vefkler 40 gün sonra etkisini yitirdiği gibi bazı vefklerin etkisi de ömür boyu devam etmektedir. Bu nedenle yüzlerce çeşit vefk örnekleri olduğunu söyleyebilirim.

Aslında vefk hazırlamak oldukça emek gerektiren bir süreçtir çünkü çok zaman harcanarak hazırlanır. Bu tılsımları evinizde yada üzerinizde taşıyabilirsiniz. Evde saklanması yada kişinin üzerinde taşıması arasında bir fark yoktur. Önemli olan bu vefkin usulüne uygun olarak hazırlanması.

Örneğin bir tılsım hazırlanırken haftanın belli gün ve saatleri göz önüne alınarak hazırlanır. Bu nedenle vefk hazırlayan hoca için bu detaylara dikkat etmek son derece önemlidir. Gecenin geç saatlerinde ve bazen de sabahın ilk saatlerinde usulüne göre yapılmak zorundadır.

Vefk nasıl hazırlanır? Aslında vefkler belli sayı ve harf dizim kurallarına göre hazırlanan yazılı çalışmalardır. Bunlardan üçgen, dörtgen ve kare olanları genelde bereket, şans, aşk için hazırlanan vefk çeşitlerini oluşturur. Sadece rakamlardan oluşan vefkler genelde ekonomik başarı sağlamak için yapılan vefk türleridir.

Etkili bir vefk hazırlanması için öncelikle kişinin tüm sorunlarının dinlenmesi gerekir. Ardından bu sorunların giderilmesi için en etkili vefk nedir buna karar verilmesi gerekir. Çünkü aksi halde hastaya yanlış tedavi uygulamak gibi olur. Bu nedenle vefk yapan hocalar öncelikler kişinin sorunlarını dinleyerek kişiye özel çalışmalarına yön verirler.

Vefk Tarifi

Makalemin başlarında size vefk tarifi vereceğimi yazmıştım. Hayatınıza kolaylık sağlayacak bir vefk tarifini sizinle paylaşmak istiyorum. Hemen aşağıda paylaştığım yazılı vefki kendi bilgisayarınıza indirmenizi ve evinizde iyi bir yerde muhafaza etmenizi istiyorum. Bu vefki kendi evinde bulunduran her insan çok büyük fayda görür.

Yukarıdaki vefk örneğini yazıcıdan çıkarıp muska gibi üçgen halde katlayın. Sonra aşağıdaki sözlü vefk duasını bir kez gece dinledikten sonra bu vefki yatak odanızda yüksek bir yerde saklayın.

Yani yapacağınız şunlardan ibaret.

 • İlk aşama vefki bilgisayarınıza indirmek
 • İkinci aşama vefki yazıcıdan bir kağıda bastırmak
 • Üçüncü aşama vefki üçgen şeklinde katlamak
 • Dördüncü aşama yukarıdaki sesli vefk duasını gece yatmadan önce bir kez dinlemek
 • Beşinci ve son adım katladığınız vefki yatak odanızda yüksek bir yerde muhafaza etmek.

Vefk Yaptıranlar

Sürekli sorulan sorulardan birisi vefk sihir müdür? sorusudur. Özellikle vefk yaptıranlar yada vefk yaptırmak istiyorum diyenler bu soruyu bana sok sık yöneltiyorlar. Aslında vefk sihir değildir. Vefk havas ilmine dayanarak hazırlanan kutsal metinler bütünüdür. Bu yüzden vefk ilmini sihir ilmi ile karıştırmamak gerekir.

İnsanlara şans, kariyer, başarı getirmek için hazırlanan vefkler çok büyük fayda sağlar. Bu amaçlarına ulaşmak için vefk yaptıran kişilerin diğer insanlara oranla başarılı olma olasılığı 10 kat daha fazladır.
Günümüzde çoğu başarılı insanın sırrı aslında bu kişilerin vefk sahibi olmalarıdır. Bunu pek çok insan bilmez zaten bu kişiler de size başarı sırlarını vermezler.

Bazı vefkler sizi her türlü hastalığa karşı daha dirençli yapar. Size adeta gizli bir koruma kalkanı sağlar. Evrensel kötü enerjinin ve diğer insanların nazarından sizi tamamen korur. Genelde ebced hesabına göre hazırlanır ama bunun dışında da farklı metotlar olduğunu söylemek isterim.

Bu ilmi iyi bilmeyen birisi asla bu konuda size yardımcı olamaz. Dolayısı ile vefk ilmi son derece ilmi bilgi gerektiren bir alandır. Örneğin her medyum vefk hazırlayamaz çünkü vefk başlı başına farklı bir alandır ve sadece vefk uzmanları tarafından doğru bir şekilde yapılabilir.

Bazı vefkleri hazırlarken gül suyu, safran, amber gibi maddelerden faydalanılır. Yani bu çalışmaları hazırlamak için çok farklı alternatif malzemeler kullanılabilir. Genelde safran ile yapılan vefkler diğer vefklere oranla daha çok başarı sağlıyor. Bazen ben bile şaşkınlık içinde kalıyorum çünkü bazı sözüm onlara medyumlar vefk hazırlarken tükenmez kalem kullanıyorlar.

Bu yöntem tamamen yanlıştır ve hazırlanan çalışma asla size fayda sağlamaz. Tükenmez kalemle yazılan vefkler asla sonuç vermez. Zaten bunu hazırlayan medyum yada hoca gerçek hoca değildir. Sadece sizi aldatmak için bir şeyleri karalayıp sizi kandırmayı amaçlıyor demektir. Bu tür medyumlara dikkat edilmesi gerekir.

Vefk yapan kişinin öncelikle abdestli ve bütünüyle yapacağı işe odaklanması gerekiyor. Tüm enerjisini yapacağı vefke vererek kozmik güçlerin etkisinden faydalanması gerekir. Bu bağlantı için yüksek konsantrasyon gerekir. Eğer bu odaklanma yetersiz olursa yapılan vefkin tesiri yeterli olmaz.

Vefk Çeşitleri

Daha öncede belirtiğim gibi oldukça fazla vefk çeşidi var. Bunlardan en çok yapılan vefk çeşitleri şunlardan oluşuyor.

 • Şans, kısmet, bereket için hazırlanan vefk çeşitleri
 • Sihirden korunmak için yaptırılan vefk çeşitleri
 • Bir kişiyi aşık etmek için hazırlanan vefkler
 • Eşler arası huzuru muhafaza etmek için yapılan vefk çeşitleri
 • Sağlıklı yaşam ve hastalıklardan korunmak için yapılan vefkler
 • Kariyer, ün, şöhret için hazırlanan vefkler
 • Zihin açıklığı ve sınavlarda başarı sağlamak için yapılan vefkler
 • Cinlerden korunmak için yapılan vefkler
 • Söz dinlemeyen çocukları yola getirmek için yapılan çalışmalar
 • Vesvese gibi hadiselerden korunmak için yapılan vefkler

Evet değerli kardeşlerim, yukarıda yazdığım gibi pek çok farklı alanda yaptırılan vefk çeşitlerinden söz etmek mümkündür. Bunların dışında bu listede yer almayan ama insanların yaptırdıkları diğer vefklerin de olduğunu bilmenizi isterim.

Örneğin koruma vefki taşıyan bir kişi ateşe bile girse yada bir yerde yangın çıkmış olsa diğer insanlara oranla 5 kat daha fazla şansa sahip olur. Bu kişiler evrensel güçler sayesinde her türlü tehlikeye karşı adeta bir koruma zırhına sahiptirler.

Değerli kardeşlerim: Vefk hakkında bana sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Sorularınıza mutlaka cevap vereceğim. Ayrıca vefk hazırlatmak istiyorum diyen insanlar bana iletişim sayfasından ulaşsınlar. Her türlü soru ve önerilerinizi benimle çekinmeden paylaşabilirsiniz.

15 yorum yapılmış “Vefk Nedir?”

 1. Merhaba
  Kısmet için vefk yaptırmak istiyorum.
  Ne kadar zamanda hazırlanabilir ve maliyeti ne kadar olur.
  Saygılarımla.

 2. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederiz.Vefklerin kötü amaç İçin yazılması mümkünmüdür. Evde bulmuş olduğumuz bir vefk var ne ile alakalı oldunu nasıl bilebiliriz, yardımcı olursanız memnun olurum.

  1. Bende Vefk yaptrmak istiyorum da bilgin varsa yada bulursan banada yardımcı olur musun? İsmim Ezgim Şengül Koyuncu. İnstagram adresim ezgimsengulk

Bir cevap yazın